OSN usiluje o kontrolu nad zemědělstvím a obviňuje ho z globálního oteplování
RSS

OSN usiluje o kontrolu nad zemědělstvím a obviňuje ho z globálního oteplování

V některých evropských zemích – zejména v Nizozemsku – již názorně vidíme, jak plány globalistů na likvidaci zemědělství vypadají. I přes mnohé protesty dochází již několik měsíců k vyvlastňování majetku nizozemských farmářů. Ke stejným krokům již přistupuje například Irsko nebo Velká Británie, další země mají následovat, hodně se o vyvlastňování hovoří například v Rakousku.
Cílem je samozřejmě likvidace veškerých chovů a přechod na hmyzí stravu nebo umělé maso. Ale i rostlinná výroba má být značně omezena a mnoho dalších zemědělských podniků nebude schopných za nových podmínek přežít.
To vše se děje pod záminkou údajné „změny klimatu.“ OSN nyní zdůrazňuje, že zemědělství je tím největším producentem CO2, proto musí být zničeno, případně omezeno.
Jaké jsou skutečné cíle? Vyvlastněná půda bude určena na výstavbu nových sdílených domů pro nové obyvatelstvo a část půdy odkoupí Bill Gates a jemu podobní s tím, že na této půdě se budou pěstovat výhradně GMO plodiny, samozřejmě ze semen ze sortimentu firmy Monsanto-Bayer.
Sharm el-Sheikh , Egypt, 10. listopadu: „Organizace OSN pro výživu a zemědělství si klade za cíl spustit koncem tohoto roku plán, aby byl světový potravinový systém udržitelnější,“ řekl  vysoký představitel na okraj rozhovorů COP27 o klimatu. 
Plán má ukázat, jak lze sladit potravinářský průmysl a zemědělství s cílem omezit globální oteplování na 1,5 stupně Celsia, uvedl zástupce ředitele Organizace pro výživu a zemědělství Zitouni Ould-Dada.
Doufáme, že takový plán bude mít podobný účinek jako zveřejnění zprávy Mezinárodní energetické agentury o energetickém sektoru, stimulující investice do společností, projektů a technologií v souladu s plánem.
„Je to naléhavé, protože existují jasné plány pro energetický sektor, který skutečně přilákal mnoho investorů, ale pro zemědělství takový plán nemáme,“ řekl Ould-Dada.
Více než čtyřicet investorů , kteří společně spravují 18 bilionů dolarů, v červnu naléhalo na FAO, aby vypracovala plán na omezení emisí v tomto sektoru, který je v debatách o globálním oteplování často přehlížen, ale je jedním z největších zdrojů emisí poškozujících klima.
„Vzhledem k tomu, že ruská invaze na Ukrajinu zvýšila celosvětové ceny potravin a zhoršila potravinovou nejistotu způsobenou změnou klimatu, delegáti konference byli otevřenější k diskusi o tomto problému,“ řekl Ould-Dada.
„Nikdy předtím nebylo potravinářství a zemědělství věnováno tolik pozornosti. Tento COP je rozhodně ten pravý.“
„Iniciativa již získala podporu bývalého generálního tajemníka OSN Pan Ki-muna a bývalé šéfky klimatické agentury OSN Christiany Figueresové a pomalu si získává i pozornost některých vlád,“ dodal Ould-Dada.
„Produkce potravin je zodpovědná za zhruba třetinu celosvětových emisí skleníkových plynů a představuje hlavní hrozbu pro 86 % ohrožených druhů na světě, zatímco chov dobytka je zodpovědný za tři čtvrtiny ztráty amazonského deštného pralesa,“ prohlásil.
„Investoři doufají, že plán poskytne vodítko v otázkách, jako jsou limity emisí metanu, a pomůže zajistit spravedlivý přechod pro zemědělce,“ řekl Jeremy Coller, předseda iniciativy FAIRR, která kampaň vedenou investory organizuje.
„Hospodářská zvířata jsou zodpovědná za téměř třetinu světových emisí metanu, které přicházejí ve formě chlévské mrvy, hnoje a pěstování pícnin. Oceňujeme závazek FAO vytvořit plán pro potraviny a zemědělství, který poskytne společnostem i investorům tolik potřebnou jasnost a umožní společnostem plánovat přechod a investorům řídit investiční rizika a možnosti,“ říká Coller.
Tolik z klimatického summitu. Z výše uvedených prohlášení je patrné, že půjde zejména o likvidaci chovů hospodářských zvířat a přechod na hmyzí stravu nebo umělé maso, jehož prodej v EU je již ve schvalovacím procesu.
Jen málokdo si ovědomuje, že konec chovů bude znamenat nejen konec produkce masa, mléka a vajec, ale i konec organických – tedy kvalitních – hnojiv.
Ostatně, jak dopadne země, která zavede „udržitelné zemědělství“ jsme mohli vidět na příkladu Srí Lanky , v roce 2018 vzorové země WEF pro udržitelný rozvoj. Cílem globalistů očividně je, aby i zbytek světa následoval osud této asijské země…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek OSN usiluje o kontrolu nad zemědělstvím a obviňuje ho z globálního oteplování se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden