Itálie: Migranta z Nigerie obvinila Češka s mentální retardací. Nikdo ji nehledá?
pravdive+seznam

Itálie: Migranta z Nigerie obvinila Češka s mentální retardací. Nikdo ji nehledá?

https://www.ilgazzettino.it/nordest/padova/stupro_profugo_libero_selfie_letto_vittima-4913056.html
Během týdne vyplynulo na povrch několik nových skutečností !!!
Minulý týden v Itálii způsobila rozruch zpráva o mladé dívce české národnosti, kterou měl  od 19 do 30 listopadu držet v zajetí  jeden migrant z Nigérie. 
Původní zprávu, kterou publikovalo mnoho předních italských deníků minulé pondělí, uvidíte v předchozím článku a také   zde.
Jednalo se o případ, který se stal v ubytovacím zařízení pro žadatele o azyl v městečku Tribano v okresu Padova, kde měla být 22letá N.N. (dle jejích slov a udíní na policii) po celou dobu znásilňována a týrána. 
Zodpovědný pracovník za tuto přijímací strukturu je Lorenzo Boscato byl prý rozhořčen a tvrdil, že o ničem nikdo nevěděl. Nevěděl o 11 denní přítomnosti cizího člověka? Tato neziskovka Edeco, jejíž vlastník je Simone Borile, je namočena do různých vyšetřování, také v souvislosti s vyšetřovaním ex zástupce prefekta Padovy (Pasquale Avers a) kvůli podvodům, vyzrazení tajných údajů, korupce atd.
Odkazy na internetu a šokující zjištění
V době, kdy článek v Itálii vyšel, tato Češka již odjela do Francie za kamarádem, co zavolal pomoc – to mi to bylo řečeno, když jsem zkontaktovala kompetentní osobu přes bezpečnost a imigraci, abych nabídla v rámci svých možností případnou pomoc   a tak to napsal i krajský deník Gazzettino. Tato chování mě celkem převapilo a tak jsem se večer po publikaci článku dala do pátrání na netu a Fb. Bylo celkem lehké najít odkazy na   „ pravděpodobnou   oběť “ na Fb Nigerijského migranta, protože jeho jméno bylo zveřejněno a mít důvod pochybovat o dynamice faktu, týkající se tohoto vážného případu …
V jiném aspektu je to totiž ještě mnohem horší – jedná se totiž o dívku trpící  mentální retardací. Nikdo ji nehledá? Nikdo za ni neručí? 
Nalezla jsem dva odkazy z března minulého roku   – Český rozhlas a Frekvence 1, kde byla zveřejněna „ výzva P olicie ČR  na  pomoc při pátrání p o dívce t rpící mentální retardací, která je důvěřivá k cizím lidem a vyhledává společnost mužů z africké komunity.“ Bylo mi jasné, že musí jít o stejnou osobu – oběť  a nejsem jediná, kdo na tuto skutečnost přišel. Mimo reportérů a jiných osob v České republice, kteří po tom pátrali po vydání mého prvního článku, na stejnou věc přišli také jeho obhájci Marco Cinetto a Stefano Corbo.  V této době se dívka N.N. nenachází na seznamu policií hledaných či pohřešovaných osob.  
Podotýkám, že i kdybych mohla, já zde nepublikuji identitu, ale pouze to co je publikováno v italských denících včetně fotek, které se tam vyskytují, držím se pouze tisku.
https://mattinopadova.gelocal.it/padova/cronaca/2019/12/08/news/scarcerato-il-richiedente-asilo-accusato-di-violenza-sessuale-1.38151216?fbclid=IwAR0WmTjHD3W9CtqKfjnacbeRUbB9Hd2UqgIr4WxvLKAW7-C1SirrZoGgSgk
Peter Chiebuca byl propuštěn z vězení
Právě na základě zamilovaných fotografií na Fb a faktu, že N.N. je mentálně retardovaná – vyhledávající společnost afrických mužů, padla věrohodnost jejího udání a Peter Chiebuca byl propuštěn včera odpoledne z vyšetřovací vazby, právě, když byl převezen z vězení  v Padově do Verony.  Má povinnost se dostavit 3 krát týdně k podpisu u policie v místě pobytu a má zákaz se přiblížit k 22leté N.N. (což je celkem jednoduché, jelikož dívka okamžitě po vyšetření v nemocnici odjela).
K propuštění z vazby přispěla zjištění z dat dívčina mobilu. Tato kontrola byla prokuraturou svěřena Ing. Luigimu Nicoterovi.
V pondělí bude pokračovat řízení a tak jaký to bude mít vliv na jeho azylové řízení se brzy dozvíme. I kdyby se prokázala jeho nevinna, tak porušil podmínky platného řádu a nesměl přijímat návštěvy v budově neziskovky Edeco (ta je již ve své (ne)funkci taktéž diskutabilní) . Jestli se budou dále zkoumat jiné aspekty ve spojení s mentálně retardovanou dívkou také zatím nevíme … 
Peter Chiebuka – jedna z profilových fotek na Fb, zveřejněná také v italském deníku il Gazzettino https://www.ilgazzettino.it/nordest/padova/ragazza_sequestro_stupro_nigeriano_post_facebook_ultime_notizie-4909121.html?fbclid=IwAR0OyFZHQNE9kX_zWL05FgtMo_iL1lURye3CEpu8xSUNLee2NkHqYWOrqjY
Nic nemění fakt na tom, že žadatel o azyl, který si říká Peter Chiebuka, původem z Nigérie přicestoval bez osobních dokladů, nelegálním způsobem a žije v domě pronajatém neziskovkou pochybné pověsti a tudíž i na úkor italských daňovách poplatníků, aniž by měl jakýkoliv nárok. Není uprchlíkem z války, ta v Nigérii není. 
Je třeba rozlišovat nelegální organizovanou a nekontrolovatelnou migraci od legální kontrolované migrace – tudíž migraci, která nám přináší nebezpečí a bídu a migraci, která nám může být přínosem !!!
Nikdo se nesmí divit tomu, že tento případ vyvolal okamžitě obrovskou vlnu nevole a to jak v řadách veřejnosti, tak i v řadách politiků, bojujících proti nelegální migraci.  Nelegální migranti mají v elmi často na sociálních sítích falešné profily, nebo profily které neodpovídají realitě jejich způsobu života: fotí se na autech co jsou zaparkované u cesty a tvrdí, že jsou jejich, fotí se v obchodech s elektronikou a vystavují na obdiv značkové oděvy  atd. Často si mimo toho, že se nechají v rámci přijímacího systému živit, přivydělávají prodejem drog a často tak dokážou nalákat naivní ženy a dívky třebas i s problémy různého typu, které se pak snaží maximálně využít – ne vždy to končí dobře, vzpomeňte na Pamelu . Ve skutečnosti ve většině případech nelze očekávat vděčnost a milé chování, protože oni ve skutečnosti nejsou opravdoví uprchlíci (těch je max 10% a ne z Nigérie, kde je většina území bez tribálních konfliktů) … přijíždějí bez dokladů a my nevíme kdo jsou a jaká je jejich minulost, jsou zde bez jakékoliv karantény a nemají ani povinnost si nechat udělat testy na přenosné nemoce – viz.  níže publikované video, které je z tv pořadu a mluví v něm lékařka z jednoho menšího střediska pro migranty.

 

 
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější