Když osmiletá transexuálka v parlamentu káže …
RSS

Když osmiletá transexuálka v parlamentu káže …

B. KALVODA
V šoku byla toto úterý celá řada španělských poslanců v regionálním parlamentu v Méridě, která se nachází na jihozápadě Španělska. Tam totiž vyzvala politiky m alá osmiletá transexuálka, aby bojovali proti diskriminaci lidí s menšinovou sexuální orientací. Podle tamních médií se Elsa narodila jako chlapec, ale už od narození se cítila být dívkou. V Méridě se také Elsa s její matkou a dalšími dětmi zúčastnila semináře proti šikanování kvůli menšinové sexuální orientaci.
“Jmenuji se Elsa a je mi osm let. Není to poprvé, co se na tomto místě o mně mluví. Před čtyřmi lety tu byla moje matka a vyprávěla můj příběh. Jsem transsexuální děvče, bydlím v Arroyo de San Serván,” četla z napsaného projevu před užaslými regionálními poslanci v Méridě. Popsala, že za poslední čtyři roky prošla důležitou cestu ke štěstí. Zdůraznila ale, že spokojená je hlavně díky svému okolí i spolužákům a spolužačkám, kteří ji berou takovou, jaká je.
“Nejdůležitější, co tu chci říct, je toto: dámy a pánové, kteří se věnujete politice, pokračujte, i přes výhrůžky, v tvorbě zákonů, které uznávají, že lidé jsou různí. My transexuálové máme právo být takoví, jací jsme,” řekla Elsa ve zhruba jedenapůlminutovém projevu. “Musíme pokračovat v bourání bariér a v boji proti nenávisti. Ta se léčí už od školy, která pokládá základy spravedlivější a rovné společnosti,” prohlásila na semináři Blanca Martínová, předsedkyně parlamentu španělského autonomního regionu Extremadura.
My tedy rozhodně nemáme nic proti tomu, aby si každý vybral pohlaví, které mu vyhovuje. Je to každého osobní věc. Ovšem naprosto nechápeme, jak se může již čtyřletý chlapec rozhodnout, že bude dívkou. To je pro nás naprosté zneužití dítěte, kterému již od útlého mládí vymývají šílenci mozek a naprosto ukradnou skutečné dětství. To děcko muselo podstoupit chirurgický zákrok a hormonální léčbu. To není skutečně normální. Nechť se každý k tomuto kroku rozhodne po dosažení plnoletosti. Takovéto ovlivňování malých dětí je pro nás NAPROSTO NEPŘIJATELNÉ.
Bronislav Kalvoda

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější