Tesla se stala neovladatelnou – 2 mrtví a 3 zranění (video)
RSS

Tesla se stala neovladatelnou – 2 mrtví a 3 zranění (video)

Klimaalarmisté prosazují výměnu aut na fosilní paliva za elektromobily a EU v poslední době přitvrzuje a zavádí opatření, která mají za dva roky donutit majitele aut starších 10 let dát svoje vozidla do šrotu.
Auta na fosilní paliva mají být vyměněna za mnohem dražší elektromobily, kdo na ně nebude mít, bude se muset spolehnout na mnohde špatně funkční veřejnou dopravu, jejíž vozový park ovšem musí být také obměněn – a to do roku 2027.
Přechod od fosilních paliv na tzv. „obnovitelné zdroje“ pak povede k nedostatku energie aby se časem zjistilo, že jí není dostatek na to, aby všechna ta elektrická vozítka zvládala napájet.
Ovšem jak se zdá, tak elektromobily mají i další své mouchy. Mimo problému v momentě, kdy „odejde“ baterie, která stojí statisíce, se čas od času řeší i problémy mnohem závažnější jak ukazuje i nedávný případ z Číny…

„Tesla Model Y“ se v plné rychlosti stala neovladatelnou, záběry jsou děsivé…


Nezvladatelná Tesla Model Y se proháněla ulicemi čínského města Chaozhou (severovýchodně od Hongkongu na pobřeží), zabila dva lidi a tři zranila, než  nakonec narazila do budovy.Děsivé záběry ukazují, jak bílá Tesla Model Y zrychluje poté, co se zdálo, že se řidič pokoušel auto zaparkovat. To pak uhání značnou rychlostí rušnými ulicemi. Rodina řidiče řekla místním médiím, že 55letý muž ztratil kontrolu nad vozem, protože nereagovalo na sešlápnutí brzdového pedálu.

Tesla chce nehodu vyšetřit. Video také ukazuje, že brzdový pedál auta nebyl sešlápnutý, když Tesla projížděla městem.
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ] Článek Tesla se stala neovladatelnou – 2 mrtví a 3 zranění (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden