Ve Švýcarsku začíná právní vyšetřování zločinů souvisejících s očkováním: trestní obvinění proti Swissmedic!
RSS

Ve Švýcarsku začíná právní vyšetřování zločinů souvisejících s očkováním: trestní obvinění proti Swissmedic!

Zatímco většina zemí postupně zapomíná na dva roky trvající zločiny vlád i takzvaných „odborníků,“ o nichž se nyní již ví, že konali na základě jednotných instrukcí (a rozhodně ne v zájmu občanů), tak v některých zemích je tlak na potrestání viníků tak velký, že se již rozbíhají soudní procesy.
O situaci v Holandsku , kde by měli za pár týdnů někteří politici stanout před soudem, jsem se zde již zmínila. Další zemí, kde se nyní řeší potrestání viníků zločinů uplynulých let, je Švýcarsko. Zde jdou pro změnu před soud ti, kdo nutili miliony Švýcarů do aplikace experimentálních genových injekcí.
Pro švýcarský lékový úřad Swissmedic a všechny, kdo tlačili na vakcinaci, by to nyní mohlo být velmi nepříjemné: Šest lidí poškozených očkováním proti Covidu a několik dalších lidí podalo trestní oznámení. Tým právníků a vědců sestavil obsáhlou zprávu, v níž uvádí přibližně 1200 důkazů a zpřístupnil je veřejnosti . Cíl: zabránit tomu, aby ještě více lidí bylo poškozeno  genovými injekcemi s jejich četnými vedlejšími účinky.
Nahlášené osoby jsou obviněny mj. ze závažného a trvalého porušování základních farmaceutických právních povinností při náležité péči (platí presumpce neviny).  Na základě komplexních vědeckých důkazů říká, že švýcarský lékový úřad vytvořil riziko pro veřejné zdraví, které výrazně převyšuje riziko SARS-CoV-2.
Úřad schválil nová genová terapeutika, ačkoli minimální požadavky požadované zákonem nebyly nikdy splněny: Dosud chyběl spolehlivý důkaz o střednědobé až dlouhodobé účinnosti vakcín a ještě před schválením byly provedeny studie na zvířatech, které upozornily na značná rizika přípravků.
Swissmedic také nedokázal dostatečně minimalizovat významná rizika spojená se schválením a účinně chránit zdraví spotřebitelů. Navzdory jasným rizikovým indikacím bylo vydáno doporučení očkování pro těhotné ženy. Monitorování rizik úřadem je obecně kritizováno jako nedbalé.  Veřejnost byla uvedena v omyl neúplnými a nepravdivými informacemi o skutečném poměru přínosů a rizik tzv. očkování : Swissmedic akceptoval nesprávná lékařská rozhodnutí.
Trestní oznámení bylo podáno 14. července, úřady ale zatím nereagovaly. Právníci žalobců proto včera v pondělí uspořádali  tiskovou konferenci : Veřejné zdraví vidí jako akutní hrozbu. V průběhu konference bylo nejen poukázáno na to, že preparáty mRNA ve skutečnosti nejsou vakcíny, ale také  na to, že „očkování“ neovlivnilo pozitivně průběh pandemie ani nezabránilo úmrtím. 
Místo toho   Švýcarsko také vykazuje znepokojivou nadměrnou úmrtnost a pokračující pokles živě narozených dětí – obojí by mohlo souviset s injekcemi mRNA. K tomu se přidává rostoucí databáze vážných poškození vakcínami. S odkazem na Prof. Dr. Dr Martina Haditsche varuje, že na každý milion podaných očkování proti Covidu připadá 40krát více úmrtí než u vakcín proti chřipce.
Mimo dalších obětí genové terapie byly popsány i případy tří lidí, kteří utrpěli přetrvávající zdravotní poškození po injekci Covid:
TJ (45 let) musela být ihned po 3. očkování hospitalizována. Krátce nato diagnóza zněla: těžká revmatoidní artritida spolu s dalšími příznaky. Od té doby je úřednice odkázána na invalidní vozík a je schopna pracovat pouze 50 % času. Bezprostředně po druhém očkování Rosanna K. (28 let) trpěla těžkými epizodami horečky, dušností a mdlobami. Zhruba 6 měsíců se o ni její matka musela starat kvůli chronickému únavovému syndromu, horečce a difuzním bolestem a nebyla již schopna plnit své povinnosti matky a letušky. Samantha K. (19) trénovala v nejvyšší lize ledního hokeje až do očkování Pfizer v lednu 2021. Ihned po druhém očkování se dostavily bolesti hlavy a ztráta koncentrace.
od: Media release  Displej Corona
Právní tým také poukazuje na  to, že postupem času stále více skupin obyvatel dostávalo nové varovné signály, které Swissmedic evidentně ignoroval:

Přes to všechno se nezlepšilo sledování nežádoucích účinků, veřejnost nebyla informována o bezpečnostních rizicích a nebyla omezena schvalování přípravků. Rozsah trestněprávního zavinění úřadu se tak průběžně zvyšoval.
Swissmedic šířil a udržoval nesprávné informace o výhodách a rizicích vakcín Covid po dobu přibližně 2 let. Tyto nepravdivé informace byly zavádějící pro obyvatelstvo i pro osoby s rozhodovací pravomocí v politice, zdravotnictví a byznysu. Osoby nahlášené společnosti Swissmedic jsou odpovědné za veškeré škody vyplývající z tohoto uvádění v omyl, zejména za poškození zdraví obětí.
MLaw Philipp Kruse, advokát, LL.M.
Mezi požadavky právníků, jejichž celá práce v tomto případě byla zveřejněna na tomto webu ochrany veřejného zdraví, patří okamžité pozastavení schvalování všech mRNA vakcín. Podle právníků by navíc mělo být okamžitě zahájeno trestní řízení proti odpovědným osobám ve Swissmedic. V tomto případě už bylo zahájeno první kantonální trestní řízení proti očkujícím lékařům . Veřejnost by měla být pravdivě informována o všech relevantních skutečnostech pro posouzení poměru rizika a přínosu přípravků. Vedlejší účinky očkování mají být nyní efektivně zaznamenávány pomocí vylepšeného systému.


Švýcarská  média   totiž o trestním oznámení informovala  poměrně  široce. Tématu vedlejších účinků očkování se stále častěji věnuje i  veřejnoprávní stanice SRF –  včerejší  zpravodajství upřímně hlásilo míru závažných nežádoucích účinků 38 procent.  Kromě myokarditidy byly jasně identifikovány i další nežádoucí účinky, jako je reaktivace viru a možnost závažných komplikací.
V Německu mezitím soud nedávno vynesl  verdikt , že na faktickou lež ministra zdravotnictví Karla Lauterbacha o očkování „bez vedlejších účinků“ se vztahuje „svoboda projevu“ – soud tam zjevně otevřeně schvaluje klamání veřejnosti… 
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 4 Průměrně: 5 ] Článek Ve Švýcarsku začíná právní vyšetřování zločinů souvisejících s očkováním: trestní obvinění proti Swissmedic! se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden