Ruská raketa údajně dopadla v Polsku. Byl svolán krizový štáb
RSS

Ruská raketa údajně dopadla v Polsku. Byl svolán krizový štáb

V polské vesnici se dnes v noci zřítila pravděpodobně ruská raketa, která údajně zabila 2 civilisty. Podle místních médií jsou na místě vyšetřování policisté a příslušníci armády. (Foto: Twitter)
Rusko vypálilo zhruba 100 raket na cíle po celé Ukrajině
Dva lidé byli zabiti „zbloudilými ruskými raketami“, které zasáhly farmu v Polsku, členu NATO, když Putin vypustil vlnu raket na Ukrajinu.
Orbán svolal na dnešní večer zasedání Rady pro obranu
Rockets landing in NATO country thousands of kms away from the front lines, that’s all you gotto know about this being ‘accidental’ (could’ve been, but still reckless that Zs are taking these risks hitting areas not associated with the front line) #Poland #NATO https://t.co/isX4qOJqFh — Sam (@samstrades) November 15, 2022 Podle rádia ZET je na místě policie a armáda, která zjišťuje škody. Hasiči již dříve potvrdili, že dnes byly v obci Przewodów slyšet dva výbuchy.
Vypadněte z Ukrajiny, vzkázal britský premiér. Takto reagoval Lavrov
Rakety zasáhly vůz s obilím kolem 3.40 místního času ve městě Przewodów na východě Polska.Na snímku z místa je vidět vůz na boku a obrovský kráter v zemi. Polský premiér Mateusz Morawiecki a prezident Andrzej Duda svolali krizovou schůzku ministrů.Zdroj: thescottishsun.co.uk
Článek Ruská raketa údajně dopadla v Polsku. Byl svolán krizový štáb se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden