Masakr v Rothschildově Ostravě vyvolává více otazníků, než je množina poskytovaných odpovědí! Proč střelec zabíjel pacienty, když měl prý spadeno na lékaře? Proč na uniklé fotografii z čekárny jsou jen dvě mrtvoly? Střelec se prý přišel mstít za to, že mu

Masakr v Rothschildově Ostravě vyvolává více otazníků, než je množina poskytovaných odpovědí! Proč střelec zabíjel pacienty, když měl prý spadeno na lékaře? Proč na uniklé fotografii z čekárny jsou jen dvě mrtvoly? Střelec se prý přišel mstít za to, že mu

Masakr v Rothschildově Ostravě vyvolává více otazníků, než je množina poskytovaných odpovědí! Proč střelec zabíjel pacienty, když měl prý spadeno na lékaře? Proč na uniklé fotografii z čekárny jsou jen dvě mrtvoly? Střelec se prý přišel mstít za to, že mu v nemocnici zabili dítě a personál nemocnice se prý dohodl, že vinu shodí na otce! Střelec ještě předtím ztropil scénu u obvodního lékaře v Hájích ve Slezsku, otec střelce se svěřil sousedce, že syn vyhrožoval, že všechny doktory a sestry v nemocnici kvůli smrti dítěte postřílí! Proč tedy ale zabíjel pacienty v čekárně? Volno z práce si totiž vzal kvůli mrtvému dítěti, aby měl čas na shánění důkazů proti nemocnici?
Jak se dalo očekávat, v kauze tragického masakru ve Fakultní nemocnici v Ostravě se dostávají postupně na povrch další informace a souvislosti, které potvrzují, že všechno není tak, jak nám sdělují oficiální místa. Naopak, nyní už je zcela jasné, že se nám tají některé zásadní souvislosti, o kterých se do redakce dozvídáme jen díky svědkům a našim čtenářům, kteří nás zásobují podrobnostmi o celém incidentu a jeho okolí. Došlo přesně k tomu, co se dalo očekávat. Kauza naprosto vymazala včerejší demonstraci Milionu chvilek v Praze, dnešní noviny a média řeší pouze Ostravu a dokonce událost upozadila i včerejší hlasování na radnici v Praze v Řeporyjích o výstavbě pomníku kolaborantům s nacisty, ale o tom chystám článek až na zítra. Nové informace o střelbě v Ostravě totiž vyvolávají více otazníků než včera.
Ctirad Vitásek, pachatel (vpravo).
Na veřejnost dnes uniklo plné jméno střelce, jednalo se o Ctirada Vitáska. Podle informací to byl bratranec policisty Reného Vitáska, který byl v dubnu v roce 1998 zastřelen gangem poštovních lupičů na Opavsku, zastřelili ho samopalem [ 1 ]. Ctirad Vitásek chodil podle nových informací často na střelnici v Ostravě – Zábřehu [ 2 ], takže tím by se mohlo vysvětlit, kde vzal zkušenosti se střelbou a s manipulací se zbraní CZ 75, se kterou střílel v nemocniční čekárně. Nejednalo se zřejmě o model CZ 75D, tedy novější model, ale o starou CZ 75, která je poměrně těžká a je prakticky vyloučené, aby nováček s ní dokázal střílet s přesností do hlav a do krků. Průpravu měl tedy ze střelnice, jak později potvrdil i jeho bývalý zaměstnavatel, který chodil na střelby spolu s ním. Takže můžeme věřit tomu, že nešlo o náhradníka, který by střílel na místě za Ctirada Vitáska v roli profesionála. Jenže, je tady něco mnohem závažnějšího, co opravdu nedává smysl.
Uniklá fotka z bezpečnostní kamery v čekárně odhaluje spiknutí, na snímku chybí hned 4 údajné oběti, proč střelec zabíjel pacienty a ne lékaře a sestry, když tedy měl prý zlost na lékaře?
Útočník si podle médií stěžoval, že ho nechtějí v nemocnici léčit. Taková je oficiální a veřejně šířená informace. Měl tedy spadeno na lékaře této nemocnice. Proč tedy přišel do čekárny a místo toho střílel pacienty? Pokud máte vztek na lékaře, nebude přece střílet nevinné pacienty. Vztek a hněv je koncentrovaný na lékaře, střelec tedy logicky nebude zabíjet pacienty. Tenhle drobný, ale naprosto zásadní detail, jakoby naprosto unikal všem mainstreamovým médiím a novinářům, ale dokonce i policistům. Motiv totiž střelec měl, ale ten motiv byl mířený na lékaře, a když popustíme uzdu fantazii, tak i na zdravotní sestry, které jsou také personálem nemocnice, budiž. Jenže tady došlo ke spuštění střelby na úplně nevinné lidi v čekárně. Tohle není normální a nedává to smysl. A tím se nám otevírá nová záhada.
Zásahová jednotka.
Včera totiž z nemocnice unikla jedna fotografie. Naše redakce ji má k dispozici. Najdete ji i na Redditu [ 3 ]. Fotografie pochází z bezpečnostní průmyslové kamery v čekárně. Fotografie zobrazuje místo činu, na kterém jsou vidět dvě mrtvoly v tratolištích krve ležící v čekárně na podlaze. Žádná další těla tam ale nejsou. Veškeré informace policie a médií tvrdí, že ke střelbě došlo v uzavřeném prostoru čekárny a pacienti neměli kam utéct. Dokonce unikly informace, že střelec před zahájením střelby nechal odejít z čekárny děti [ 4 ].
Tato informace je naprosto bizarní a zásadní, protože si nedokážu představit, jak by to mohlo proběhnout, že by rodiče dobrovolně nechali děti někam odvést pryč. Tato informace nám přišla do redakce hned od několika svědků a objevuje se i v diskusích pod články na českých zpravodajských serverech. To pouze ale potvrzuje, že střelec nepřišel do čekárny, aby se mstil lékařům, ale přišel zabíjet nevinné pacienty. Tohle jsou fakta. A nedávají smysl, pokud tato fakta budeme aplikovat na oficiální příběh o nenávisti k lékařům.
V čekárně neseděli 2 bachaři, ale už dokonce 3 podle posledních informací, které lezou z vnitra jako z chlupaté deky
Ověřenou informací je poznatek, že v čekárně byli tři zaměstnanci vězeňské stráže v civilu. Včerejší informace o dvou bachařích tak nebyla úplná, dnes už to jsou 3 dozorci. Dva střelbu přežili, třetí zemřel [ 4 ]. Nebyli ve službě a lékaře prý přišli navštívit ve svém volnu. Není jasné, co tři bachaři v době svého volna proboha pohledávali na úrazovém oddělení traumatologie? Jeden z nich byl prý na kontrole se zlomenou nohou. A právě on prý zachránil holčičku, když se tělem postavil před ní. Jenže, to je hned v rozporu s výše uvedenou informací, že střelec nechal prý děti z čekárny odejít. Co tam dělali ostatní bachaři? Také na kontrole? Pokud by utrpěli úrazy nebo zranění ve věznici, potom by se jednalo o pracovní úraz v rámci služby, takže by byli ve službě a v čekárně by čekali na ošetření v době služby. Takže, přišli za lékařem na pokec, na kávičku? Nebo všichni tři na kontroly svých zlomenin?
Policie, sestry a záchranář.
Jenže policie a vnitro oznámilo, že byli mimo službu. Vzápětí se objevily informace, že střelec se přišel mstít třem dozorcům, protože když byl ve vězení, tak se k němu chovali hrubě a šikanovali ho. Tato informace má ovšem jednu zásadní vadu, že střelec nemohl vědět, že zrovna v ten den, zrovna v tu chvíli, přijdou na traumatologii, ráno v 7:00 hodin, tři bachaři ve svém osobním volnu. To bychom opět museli věřit na náhodu a shodu okolností. Navíc prokazatelně dva bachaři pracovali každý v jiné věznici [ 5 ].
Fotografie z CCTV kamery zachytila situaci v čekárně pár minut po skončení střelby, na místě nejsou ani těla 4 lidí, ani policisté, ani vyšetřovatelé, ani přeživší pacienti
Takže střelec, který chodil trénovat střelby na místní střelnici, zastřelil šest lidí, výstřely do hlavy a do krku, podle informací byla jedna z oběti střelena i do hrudi, když bránila dítě. To byl právě ten zmíněny dozorce chránící holčičku. To ovšem znovu zpochybňuje původní informaci, že střelec nechal z čekárny děti odejít. Zjevně nenechal. Nebo ne všechny. Po skončení střelby někdo ze zaměstnanců nemocnice uvolnil snímek z CCTV kamery z čekárny na internet a na záběrech jsou jenom dvě mrtvoly, žádných 6 mrtvol tam nevidíme. Kam se poděly? Pokud si myslíte, že je koroner už urychleně odvezl z místa činu, aniž by počkal na kriminálku, zdokumentování místa činu, ofocení místa činu a na provedení procesních úkonů, tak jste trefili hřebík na hlavičku.
Policisté před Fakultní nemocnicí v Ostravě.
Ano, nedává to smysl. Stejně jako v USA po střelbách, kdy uniknou fotografie z místa činu a těla tam už nejsou, i když fotografie jsou pořízeny ihned po střelbě. Za normálních okolností, když střelba proběhne ráno, tělo leží na místě až do pozdního večera, protože policie zajišťuje místo činu, provádí se ohledání místa činu, vyhotovuje se dokumentace, pořizují se fotografie, k jednotlivým tělům se přikládají očíslované štítky pro dokumentační účely, a teprve když je všechno hotovo, tak si těla převezme koroner. Na uniklé fotografii ale vidíme jen dvě těla a šmitec. Ostatní těla odešla? Byla narychlo odvezena? Vypařila se?
Střelec měl úplně jiný motiv, nemocnice prý mohla za smrt jeho dítěte, střelec o tom mluvil doma i před sousedy
To jsou zásadní otázky, na které nikdo zatím nechce z oficiálních míst odpovědět. Naopak, policie začala vyšetřovat a pátrat, která osoba fotografii z CCTV kamery pustila na internet [ 6 ]. Tak určitě, to je potřeba zjistit a potrestat toho člověka, který si dovolil narušit a zpochybnit tu oficiální tezi o 6 mrtvých v čekárně. Fotografie prostě ukazuje 2 mrtvoly, a to je zřejmě ten důvod, proč se spustil křik kvůli uniklé fotografii. Leaknutý snímek totiž poskytuje jiný příběh a vypráví jiný narativ o pozadí celé střelby. Pokud zemřelo 6 lidí, potom zemřeli jinde a nikoliv v čekárně na jednom místě, což fotografie dokazuje. A pokud zemřeli jinde a střelec je honil po chodbách, tak potom je zde otázka, proč se o tom nepíše a nemluví? V angličtině existuje nádherný výraz “smoking gun”, což označuje situaci, kdy máte v ruce důkaz, který odhaluje spiknutí. V češtině by se to volně přeložilo jako “něco tu smrdí”.
Zásahová jednotka.
Dnes totiž začaly unikat do médií další informace, které mění včerejší narativ. Vidíte, co jsem říkal včera? Už je to tady, uběhl jeden den a celý příběh se najednou mění. Podle informací, které jsme dostali dnes ráno do redakce, zemřelo před časem Ctiradovi Vitáskovi v této ostravské nemocnici dítě. Úmrtí prý měli na svědomí zaměstnanci nemocnice, ale nakonec se prý lékaři a sestry domluvili a vinu za smrt dítěte svalili na otce , tedy právě na Ctirada Vitáska. Informaci přinesla i další média [ 7 ].
Podle našeho zdroje se situace vyvinula úplně jinak, než jak tvrdí policie a média. Ctirad Vitásek si již v polovině října tohoto roku vzal volno z práce a aby to měl kryté pojišťovnou, nechal se tzv. hodit marod. Místo ležení v posteli však lítal po úřadech a hlavně po doktorech, aby dostal potvrzení a důkazy, že není zodpovědný za smrt svého dítěte. Na obvodním středisku v obci Háje ve Slezsku došlo podle našich informací k velkému výstupu a křiku u obvodního doktora a Ctirad Vitásek vyhrožoval, že za smrt dítěte všechny postřílí.
Útočník zjišťoval na internetu anamnézy pacientů s onkologickými nemocemi, sám se ale neléčil, zjišťoval ale léky a typy medikamentů, jestli lze nebo nelze je používat pro dítě. Chystal zřejmě žalobu na nemocnici, domnívají se místní usedlíci
Jeho rodiče na něj přepsali dům a otec se prý svěřil sousedce, že smrt dítěte Ctirada opravdu dohání k nepříčetnosti, že doma křičí, že všechny postřílí. Nějakou dobu žil na volné noze s přítelkyní v Ostravě v Pískových dolech, žena byla údajně o nějakých 10 až 15 let starší, ale ten vztah skončil. S touto přítelkyní se po dlouhé době rozešel a bydlel potom doma, u rodičů, resp. u sebe doma, protože podle informací rodiče dům na syna přepsali. Ctirad Vitásek spádově patřil k obvodnímu lékaři v Hájích ve Slezsku a podle informací situace kvůli mrtvému dítěti se postupně kumulovala.
Sestry z nemocnice ukryté za policejním autem.
Jenže média mainstreamu dnes začala šířit informaci, že střelec trpěl nevyléčitelnou nemocí. Bavil se prý na internetu s lidmi, kteří mají rakovinu. Podle našich informací ale jen zjišťoval anamnézy pro důkazní obžalobu nemocnice. Média uvádí svědectví [ 8 ] Davida Stypky, zpěváka, že prý se s ním bavil na internetu o jeho nemoci, že prý střelec chodil po vyšetřeních, ale to je v rozporu s tím, co lidé v okolí vědí o smrti střelcova dítěte. Ctirad Vitásek zjevně vystupoval na internetu jako nemocný, aby vytáhl z ostatních nemocných informace o anamnéze a způsobu jejich léčby. Právě smrt dítěte prý byla motivem, že šel střílet pacienty do čekárny. Pokud by to byla pravda, že on sám byl nemocný, potom by se Ctirad V léčil na onkologii, a to se neléčil. Naopak, jezdil od poloviny října po celém okrese, po blíže neurčených úřadech a po doktorech a vyhrožoval, že za smrt dítěte to někdo odskáče, uvádí místní lidé v jeho bydlišti.
Mlžení okolo motivu střelce má možná překvapivé vysvětlení, v nemocnici pracuje syn prezidenta republiky
Takže, o co se tady jedná? Snaží se někdo zakrýt šlendrián a pochybení lékařů ve Fakultní nemocnici v Ostravě, kteří měli údajně způsobit smrt dítěte střelce? A proč je okolo celé kauzy takový politický zájem? Proč by se mělo tajit, že motivem bylo mrtvé dítě? To přece by byl motiv jako hrom k provedení pomsty, ne? No, je to samozřejmě nepodložená spekulace, ale co když je za utajováním skutečného motivu střelce skutečnost, že v nemocnici je zaměstnán MUDr. David Zeman [ 9 ], syn prezidenta Miloše Zemana?  David Zeman se specializuje na neurologii a pracuje jako lékař v Centru pro diagnostiku a léčbu demyelinizačních onemocnění [ 10 ]. Mohlo snad toto oddělení mít něco společného s motivem střelce, nebo s údajnou smrtí jeho dítěte? Je to samozřejmě čirá spekulace, ale tato otázka se přímo sama nabízí, proč se okolo střelce mlží, tedy okolo jeho pravého a skutečného motivu.
Policista s balistickým štítem.
Dokonce by se dal najít i motiv v tom ohledu, že střelec si mohl říct, že když zemřelo moje dítě, tak postřílím v čekárně všechny děti ostatních lidí. Pokud by byl psychopat, tak by mohl takto uvažovat. Jenže, ani tato teorie moc nezapadá, protože střelec v čekárně střílel na dospělé, všichni mrtví jsou dospělí. Jeden z dozorců chránil před střelbou dítě, ale svědci jednotně z místa činu potvrzují, že muž mířil na hlavy a krky dospělým lidem, nikoliv dětem. A tím znovu se v kruhu dostáváme k původní otázce, proč zabíjel pacienty, když měl spadeno, tedy údajně, hlavně na lékaře a personál?
Ostrava je městem Rothschildů a útok na nemocnici, ve které pracuje syn chasidského prezidenta, který od šéfa Světového židovského kongresu převaz titul Ochránce světla, otevírá úplně nové souvislosti
Pokud se opět vrátím na začátek k motivu střelce, tak ve všech ohledech docházím k závěru, že když měl spadeno na nemocnici jako takovou, tedy na personál, proč by místo lékařů zabíjel pacienty? Na chodbách přece musel potkávat zdravotní sestry, lékaře, mohl vniknout do jakékoliv ordinace a tam zastřelit lékaře, sestry atd. Tohle nedává smysl. A když k tomu připočteme uniklou fotografii, na které jsou jenom 2 mrtvoly místo 6 obětí, tak něco tady opravdu smrdí. Oficiální narativ je zjevně podvrh, střelec nestřílel kvůli tomu, že mu někdo odpírá zdravotní péči, ale stopy vedou k jeho zemřelému dítěti. Proč ale na uniklé fotografii vidíme místo mrtvých doktorů jen dva pacienty, to prostě nedává smysl. A pokaždé, když něco nedává smysl, musíme být na pozoru před akceptováním oficiální verze příběhu. Ten příběh totiž, ve vší úctě, je naprosto kostrbatý a nedůvěryhodný.
Nemocniční sestry z FN Ostrava.
Ostrava je průmyslové město, které je propojeno na Rothschildovu rodinu. Jak jsme odhalili v našem článku [ 11 ] v roce 2017, bývalý redaktor časopisu Týden pátral po propojení Rothschildů na Zdeňka Bakalu a není tajemstvím, že celá kauza OKD a ta neuvěřitelná neochota českých úřadů a české moci stíhat Zdeňka Bakalu za vytunelování OKD spočívá v tom, že Zdeněk Bakala je pouze bílý kůň, který spravuje majetky a peníze svých příbuzných, Rothschildovy rodiny. Takže proto si nikdo v ČR nedovolí stíhat Zdeňka Bakalu a ten si spokojeně žije ve vile na břehu Ženevského jezera a vysmívá se české parlamentní vyšetřovací komisi k OKD. Původním majitelem Vítkovických železáren byl totiž Salamon Mayer Rothschild.
Stopy vedou k rodině Rothschildů a válce mezi židy a Židy. Komitét bezpečáků Světového židovského kongresu přijel před měsícem narychlo varovat ministra vnitra, že se v ČR chystá útok na měkký cíl v oblasti zdravotnictví, ale nevěděli ve které nemocnici? A proto měli včera některé nemocnice v ČR protiteroristické cvičení?
Přesně ten samý Salamon, o kterém píši v souvislosti o Adolfu Hitlerovi a jeho rodovém původu v mé nové knize. Ostrava je totiž nejen město, ale rovněž i sionistický symbol. A jaký symbol to vyšle, když ve městě, které ovládal klan Domu Sion, tedy Rothschildova rodina, dojde k masové vraždě v nemocnici, kde pracuje syn chasidského prezidenta, který naopak stojí proti sionistům na straně Domu JHVH a sám o sobě prohlásil, že je Žid? Teprve čas ukáže, jestli nejde o snahu spojit motiv střelce, tedy smrt dítěte, s pomstou nemocnici, ve které pracuje syn prezidenta, který je nositelem pro sionisty skandálního ocenění Ochránce světla [ 12 ]. Sionisté tak vyslali brutální vzkaz Pražskému hradu a jeho chasidskému prezidentovi?
Shromážděný personál před nemocnicí.
Takže výstřel a varování ve válce mezi ž a Ž? A snad kvůli obavám a právě kvůli tomu narychlo přijeli [ 12 ] před 4 týdny do Prahy zástupci bezpečnostního komitétu Světového židovského kongresu na schůzku s ministrem vnitra, že se očekává úder Domu Sion proti okolí českého prezidenta a v okolí jeho rodiny, který proběhne útokem na měkký cíl, ale nebylo jasné, kde to bude? Snad právě proto bylo na včerejší den v některých nemocnicích v ČR vyhlášeno preventivně protiteroristické cvičení? Např. nemocnice v Pardubicích včera oznámila [ 13 ], že kvůli událostem v Ostravě ruší své protiteroristické cvičení. Copak nám to připomíná? Ano, 11. září 2001 v USA, kdy ve Washingtonu a v New Yorku zcela prý náhodou probíhalo protiteroristické cvičení, a jako prý naschvál a na potvoru se najednou objevili skuteční teroristé a zaútočili na mrakodrapy a Pentagon.
Protiteroristické cvičení v českých nemocnicích ve stejný den, kdy proběhl útok v Ostravě
Když tajné služby nevědí, kde proběhne teroristický útok, ale vědí spolehlivě, v jakém typu zařízení to bude, a pokud jistota takového úderu a věrohodnost informací je vysoká, potom tajné služby a bezpečnostní složky provedou tzv. pro-aktivní opatření. Nejčastěji se jedná o protiteroristické cvičení, které slouží jako záminka pro rozmístění ozbrojených složek armády a policie na vytipovaných místech, aniž by to vyvolalo paniku v obyvatelstvu. Prostě se dopředu oznámí, že jde o cvičení. Vyberou se objekty, které tajná služba vytipuje jako cíle teroristů a v daný den tam proběhne cvičení, tedy v daná den se tam objeví vojáci, policisté, zásahovky.
Pietní místo u nemocnice.
Čeká se prostě na úder ve více nemocnicích v zemi, ale není do poslední chvíle jasné, kde to bude. Proto se mnoho lidí diví, jak je možné, že policie dorazila na místo činu za 162 sekund, tedy za necelé 3 minuty. Přijelo naráz více jak 5 policejních aut. Sami si domyslete souvislosti, jestli je to také jenom zase náhoda. Policisté prostě čekali, věděli, že něco se může stát, ale nemusí. Alespoň ta rychlost a odezva policie je neuvěřitelná. A právě proto nemocnice v Pardubicích nakonec včera cvičení zrušila, ale nikoliv s ohledem na pietu a znamení soustrasti s kolegy v Ostravě, ale protože už k maskovacímu cvičení nebyl v té chvíli důvod.
Někde chybělo letadlo, někde chybí těla zemřelých, někde chybí motiv střelce, ale nikdy nechybí mediální řev
Proto všechno to ukazuje spíše na vyslání brutálního vzkazu, než aby to dávalo logický smysl ve smyslu pomsty člověka lékařům. Žádný lékař nezemřel, ani sestra, umírali jenom obyčejní lidí, pacienti. A víte moc dobře, co to znamená, když umírají “jen” obyčejní lidé. A víte, co to znamená, když místo 6 mrtvých na důkazní fotografii vidíte jen dvě mrtvoly. Historie se opakuje, v roce 2001 hledali lidé v Pentagonu letadlo, které nemohli najít. My dnes hledáme 6 obětí v čekárně a vidíme jenom dvě. Opět probíhalo cvičení v nemocnicích v ČR v ten den, kdy se odehrál skutečný teror, jako 11. září 2001 na vytipovaných místech v New Yorku a ve Washingtonu probíhalo protiteroristické cvičení. To nic nemění na tom, že je potřeba vyjádřit soustrast všem pozůstalým. Chybějící těla na jedné fotografii ještě nic neznamenají, ale chybějící logika střelce, že zastřelí pacienty namísto doktorů, to je už větší problém. Rovněž není jasné, kdo zemřel, kolik bachařů bylo v čekárně, jestli 2, jako se říkalo včera, nebo 3 jako se říká dnes? Nebo zítra to zase bude jinak? Nesedí totiž mnoho indicií, kromě jiných věcí, které také nesedí, kromě motivu střelce, který neseděl ani včera, ani dnes.
-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější