Velká Británie: Volební šok pro eurokomunisty
RSS

Velká Británie: Volební šok pro eurokomunisty

COM
Je vidět, že anglosaský svět se ještě docela nezbláznil a opět vykřesává pro tradiční svět jiskřičku naděje. Po Trumpově vítězství v USA tu máme další hřebíček do rakve všem neomarxistickým pokrokářům, tentokráte z Velké Británie. Jak vítězství Konzervativců Borise Johnsona komentují české sociální sítě? Vybrali jsme pro čtenáře PP:

Drtivé volební vítězství britských konzervativců Borise Johnsona nad polokomunistickými labouristy v parlamentních volbách znamená odchod Velké Británie z Evropské unie k 31. lednu, zásadní politický úder nedemokratické Evropské unii, jednoznačnou Trumpovu americkou podporu Velké Británii a nejen pro Českou republiku přitažlivý příklad k následování.
***
Posuzováno dle křiku v předešlém Parlamentu, dle křiku na ulicích, v médiích, i dle suverenity rudého Corbyna to zdánlivě vypadalo, že síly mezi progresivistic kými, levicovými liberály na jedné straně a konzervativci na straně druhé jsou v UK zhruba vyrovnané. A teď… Najednou se ukazuje, že konzervativci mají drtivou většinu a brexit bude. Už v Androidce píšeme, že je dobré si uvědomit: Progresívní levice jsou ti, kdo boří, tedy ti, kdo útočí. Tedy ti, kdo jsou z podstaty věci vždy víc slyšet. Mlčící většina necítí nikdy tolik důvodů ozývat se. Její relativní neviditelnost nikterak neznamená, že by nebyla většinou.
***
Podle toho, jak nás ČT objektivně krmila protesty proti Brexitu to vypadalo na jasnou výhru labouristů. A hle, že by zas ČT byla nevyvážená?
***
“Britové v referendu o Brexitu neměli dostatek informací, nyní by volili jinak!” Takto jela bomby ČT a odborníci v ní. Je evidentní, že informace si už sehnali.
***
Dva roky se mne snažila ČT přesvědčit, že Britové litují svého neuváženého rozhodnutí s Brexitem a chtějí jej zrušit. Pak přijdou volby a s přehledem vyhraje strana, která má Brexit v programu. Kavčí hory jak za starejch časů… 
***
To musí být mrzení pro všechny redaktory, co mne z rádia, televize a novin už dlouho, ale v posledním týdnu dnes a denně přesvědčovali, že 90% Britů si přeje návrat do EU a konzervativci nemají šanci. Naposledy včera jsem slyšel, jak Johnson volby v podstatě prohrál, protože neprojevil (zajisté hraný) soucit nad chlapečkem, který ležel v nějaké nemocnici a špatně ho ošetřili. Když se střetne sluneční svět přání, jak by to mělo fungovat s tím, jak to reálně opravdu funguje, je to pro tyto lidi vždy nálož rozčarování. A jak jinak, překvapení. Pak máme opevněné trhy zimy, protože kriminalita klesá a migranti chtějí jen lásku a mír. Jak se Sovětským Svazem a nikdy jinak.
***
Že by v Británii bylo tolik starých, nevzdělaných venkovanů, taxikářů a uklízeček? Koneckonců, dle čítankové legendy se čeština a češství zachovalo také jen díky “děvečkám a pacholkům”. Nicméně v těch skoro 14 milionech hlasů bude asi zastoupena celá společnost. Britové třikrát promluvili – a jejich hlas zněl třikrát jasně.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější