4letý chlapec, který byl hvězdou očkování kampaně v Argentině náhle zemřel
RSS

4letý chlapec, který byl hvězdou očkování kampaně v Argentině náhle zemřel

Čtyřletý chlapec, který byl hvězdou celostátní očkovací kampaně proti spalničkám, příušnicím, zarděnkám a dětské obrně v Argentině, podle pitevní zprávy tragicky zemřel na zápal plic. (Foto: Twitter)Santino Godoy Blanco, 4 year old star of vaccination campaign in Argentina, dies pic.twitter.com/rEwJ6KZqrT — Tiossinob (@tiossinob) November 13, 2022 Matka Santina Godoye Blanca, Agustina, řekla pro Todo Noticias, že jejímu synovi byla v týdnu před jeho předčasnou smrtí dvakrát stanovena nesprávná diagnóza – nejprve gastroenterokolitida a poté laryngitida.
Pfizer a Moderna budou zkoumat vlastní vakcíny kvůli rizikům myokarditidy
Lékaři v nemocnici Larcade v San Miguelu Santina opakovaně posílali domů, až nakonec ve čtvrtek 3. listopadu podle Agustiny pojali podezření na zápal plic. Santino tragicky zemřel ještě téhož večera.Santinova rodina podala na nemocnici „stížnost za opuštění“ a zanedbání péče.
Populární mladá herečka Emily Chestertonová náhle zemřela
Santino nedávno hrál v celostátní reklamní kampani propagující očkování proti spalničkám, příušnicím, zarděnkám a dětské obrně pro argentinské ministerstvo zdravotnictví, která měla původně pokračovat až do 13. listopadu, ale po široce medializovaném úmrtí čtyřleté hvězdy byla přerušena.

Zdroj: theblaze.com
Vzestup autismu a rakoviny u dětí. Česká lékařka popsala příčinu
Článek 4letý chlapec, který byl hvězdou očkování kampaně v Argentině náhle zemřel se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden