Jak se baví internet: Raper Banga se ocitl na černé listině
RSS

Jak se baví internet: Raper Banga se ocitl na černé listině

EMA
Přijde jezeďák z práce domů, manželka mu připraví večeři, on ji sní a pak hned povalí manželku na postel a hodinu se s ní miluje. Druhý den zrovna tak, třetí den zrovna tak. Po týdnu už chudák ženská skoro nemůže chodit, tak zvedne telefon a zavolá předsedovi družstva: “Předsedo, soudruhu, nemohl bys mému muži dát víc práce? Poslední dobou je, no, jak to říct, až moc bujný” Předseda slíbil, že s tím něco udělá. A skutečně, další den se vrátil manžel z práce s únavou v tváři a povídá: Hele, já sem ti tak unavenej, že snad dneska ani nebudu žrát a hupnem na to rovnou.”


Milý Ježíšku,
asi se divíš, že Ti píši právě dnes, 26. prosince. Rád bych Ti ale vysvětlil pár věcí, ke kterým došlo v uplynulém roce. Pln očekávání jsem Ti asi před měsícem napsal dopis, ve kterém jsem Tě prosil o horské kolo, elektrický vláček, kolečkové brusle a fotbalový dres.Rád bych zdůraznil, že jsem si ničil svůj mozek důkladným studiem po celý rok. Nejen, že jsem byl nejlepším ve třídě, dokonce jsem dosáhl nejlepšího hodnocení na celé škole. Nelžu Ti, opravdu nikdo v mém okolí se nechoval lépe než já k mým rodičům, k bráchovi, ke kamarádům, ani ke svým sousedům. Prostě neexistuje v uplynulém roce absolutně nic, čím bych se prohřešil vůči lidskosti, vzdélání, či jen slušným mravům.
Takže mi sakra vysvětli, jak je možné, žes mi pod stromkem nechal hloupé jo-jo, stupidní píšťalku a pár ponožek! Jak si to vůbec představuješ, ty tlustý zkurvysyne, že jsem byl za čuráka celý ten zasraný rok a ty mi nakonec přihodíš pod stromek takové pičoviny?
A abys mě teda pořádně nasral, dal jsi tomu malemu buzerantovi naproti z baráku tolik hraček, že ani nemohl šmatlat po pokoji! Laskavě Tě tedy prosím, příště se už ani nepokoušej strkat ten svůj zasranej zadek do našich dveří. Zkopal bych Tě ze schodů, Ty zmrde! Rozmlátil bych Ti šutrama lebku a táhl bys domů pěšky, tak jak teď musím chodit pěšky já, když si mi neposlal to zkurvené kolo! Seru na Tebe, Ježíšku. V příštím roce teprve poznáš, jaké to je, když se naseru, Ty zkurvený bastarde.
Ahoj
Tvůj Pepíček


Pan farář sedí ve zpovědnici a v tom dovnitř vstoupí kostelník. Klekne si na klekátko kajícníků a začne. Chvíli odříkává svoje běžné všední hříchy, když tu už faráři dojde trpělivost a zeptá se napřímo:
– “Kostelníku, a nevíš, kdo mi chodí na víno?”
– “Důstojnosti, tady není vůbec nic slyšet!”
– “Dobře, jinak: Jak to, že jsou kostelní kasičky poslední dobou tak poloprázdné?”
– “Velebný pane, tady skutečně není rozumět ani slovo!”
– “To není možné, kostelníku – pojď ty sem na mé místo a já si tedy tu slyšitelnost přímo ve zpovědnici ověřím sám!”
Oba si vymění místa a kostelník, uveleben na sedadle kněze, pootevře mřížku:
– “Důstojnosti, netušíte, kdo třikrát týdně chodí po večerech na večeři k mé svobodné sestře?”
– “…máš asi pravdu, kostelníku, do slova a do písmene. Tady je opravdu úplný akustický stín!”

 
Nejvyšší soud potrestal ředitelku Kohoutovou. Dle práva šária
„Šátková kauza“ došla po šestiletých tahanicích konečně k rozuzlení. Nejvyšší soud uznal ředitelku Kohoutovou vinou z týrání muslimské studentky ze Somálska, která studentkou školy nebyla, protože nedodala potřebné doklady. „Kohoutová jí zákeřně zakazovala provádět na půdě škole ženské obřízky a chodit opásaná bombami. Porušila tím její základní muslimská práva. Dle práva šária tak bude odsouzena ke 29 982 ran bičem a nakonec paní ředitelku stáhneme z kůže,“ uvádějí soudci v tiskové zprávě, která byla jen lehce napsaná v muslimštině.
Rozhodnutí soudu udělalo mocinky moc velkou radost ombudsmance Šabatové, která nechala svou dceru Sašu Uhlovou žensky obřezat na její čtyřicáté narozeniny v roce 2017. „Ředitelka Kohoutová dostala spravedlivý trest. Chudáka somálskou dívenku tahala po soudech celých šest let. Budeme požadovat také peněžitý trest ve výši 38 088 821 milionů eur.“ Rozhodnutí Nejvyšší soudu tleská i novinář Pavel Šafr, který nikdy nezapíjel prášky na hlavu alkoholem. „Čeští burani dostali lekci a to je vždycky dobře.“ Stejný názor zastává i Mikuláš Minář z Miliony chvilek pro demokracii.
„Pozval jsem všechny ty soudce na naši nejbližší demonstraci. Jeden z nich promluví na pódiu o výhodách práva šária,“ svěřil se redakci tiskové agentury Fejk ňůs revolucionář ve vytahaném svetru z muslimské vlny. „Teď už jen zbývá, aby lidé uspořádali krvavé lázně v ulicích našich měst a vypadalo to tady jako v Hong-Kongu a Chile. Potom definitivně budeme právním státem. Škoda, že se toho nedožil Václav Havel. Ještě, že mám doma ve svatyni jeho ušní maz, ve kterém jeho duch přetrvá na věky,“ vzkázal bývalý poradce prezidenta Jiří Pehe.
Raper Banga má problémy. Ocitl se na černé listině
České úřady sáhly k velmi neobvyklému kroku. Na podnět orgánů dohlížejících na média už YouTube zablokoval všechna videa rapera Radka Bangy,. Navíc se nesmí prodávat jeho deska “M.dám tě brutálně”, která podle nich ohrožuje děti a mládež. “Jsem znechucenej. Chatla baba kiri čuči….já tady ku.va dělám proEUropský umění a vy mě budete cenzurovat?,” podivuje se Banga, který umí jíst bravurně příborem a přečte téměř i celé své jméno.
„M.dám tě, narvu ti ho, čubko, do ku.dy, seš dě.ka a všichni to ví, kouříš mě, nastříkám ti to na kozy, nic jinýho si ani nezasloužíš,“ zpívá například Banga společně s raperem Marpem v titulní písni “M.dám tě”. Zásah českých úřadů velmi pobouřil ombudsmanku Annu Šabatovou, která je známá tím, že si ani nic jinýho nezaslouží. “Úřady jednoznačně potlačily jeho právo ohrožovat mravní výchovu dětí a mládeže a ponižovat bílé heterosexuální ženy,” soudí Šabatová.
Celá záležitost je již u Nejvyšší soudu, který je znám svými pokrokovými multikulturními rozsudky. “Cítím za tím rasismus a snahu potlačit právo ohrožovat mravní výchovu dětí a mládeže a ponižovat bílé heterosexuální ženy,” má jasno šéf Nejvyššího soudu Pavel Rychetský, který by si pro muslimskou studentku, která nebyla studentkou, nechal vrtat koleno. Za Bangu se postavila celá umělecká branže a podpořil jej i Jakub Unda. “Natočím ke klipu M.dám tě celovečerní artový film,” kření se lišácky reportér agentury Fejk ňůs.
A pár tweetů od Dojnice:

Pánové, brzo se ukáže, kdo je chlap a kdo jenom bábovka. Blíží se rozhodnutí, jestli se bude bramborový salát dělat podle vaší maminky nebo podle její maminky.
Jaroslav Faltýnek včera znovu nabízel své obrazy v charitativní aukci v galerii Občanské plovárny v Praze. Největší úspěch sklidil jeho výjev “Petr Rafaj ukrývá peníze v prádelníku.”
Teda jak ty Britové můžou takhle hlasovat? Oni snad nečtou českej Twitter!
Na letadlové lodi Admirál Kuzněcov vypukl požár. Podle mě si ty Rusové neměli s Pavlem Novotným nic začínat.
V benešovské nemocnici stále nefungují počítače. Pacienti musí vyhledat ošetření v jiném zdravotnickém zařízení nebo si přinést vlastní PC.
Firemní večírek = poslední letošní příležitost, jak si zašukat se stejně opilou kolegyní za přepravkama na schodech do sklepa.
Pamatujete se ještě, že EU vyhlásila v r. 2000 Lisabonskou strategii s nemalým cílem stát se do r. roku 2010 nejdynamičtější a nejkonkurenceschopnější ekonomikou na světě? Takže co se týká evropského Green Dealu, jsem v naprostém klidu.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější