Německo: Tlupa arabů znásilnila čtrnáctiletou … soud je osvobodil
RSS

Německo: Tlupa arabů znásilnila čtrnáctiletou … soud je osvobodil

LIBOR ČÍHAL 

Advokátka mladých arabských pachatelů znásilnění, které se podle výroku soudu nemělo konat, prohlásila po osvobozujícím rozsudku, že je šťastná, jde o mladé nevinné kluky, kteří v průběhu procesu moc trpěli, naštěstí už jsou rehabilitováni. Mohou dál opakovat páchání ne-trestných činů. Druhý jejich obhájce Martin Rother mluví o enormní psychické újmě, kterou tlupa devíti mladých Arabů utrpěla, když je policie vyslýchala bez přítomnosti rodičů. Téma je v německých mainstream novinách popisováno způsobem, který připomíná politickou agitku než referování o znásilnění 14leté, které se mělo nebo nemělo stát.Soud, prokurátoři a advokáti spíš se podobají politickým propagandistům vyššího druhu, kteří vysvětlují mase etnických Němců, že obviněným je německý národ jako takový. Začíná být zřejmé, že soudní aparát a odvozené mechanismy v celé Evropské unii jsou vadné a je třeba se začít zabývat čím to nahradit, je evidentní, že absolventi intoxikovaných a zpolitizovaných právnických škol mají ke spravedlnosti velmi daleko.
Z devíti obviněných ze závažného trestného činu hromadného znásilnění v Harsewinkelu, sedm obviněných zemský soud v Bielefeldu osvobodil a dvěma uložil psychologickou terapii se sexuologem, jeden z nich (16letý) měl podle soudní formulace atakovat dívčina ňadra a druhý (21letý) si nahou dívku nafilmoval a poslat dál jako porno materiál svým známým. Vlastně pouze tento fakt sloužil jako důkaz toho, že vůbec k něčemu došlo. Na ostatní žádné materiální důkazy tohoto typu nebyly k dispozici. Důkazy v Německu už musí být tak evidentní, že na síti ho mají k dispozici tisíce nebo musí být oběť mrtvá, pak je teprve zločin pro soud dokázán. Mladí Arabové 14letou dívku na party ve sklepní restauraci v Harsewinkelu nejdřív opili a pak se něco odehrávalo. Výpovědi jiných účastníků party původně potvrzovaly podezření, ale v křížovém výslechu obhájcem obviněných se v jejich výpovědích objevily podstatné rozpory. Z referování o činu nevyplývá důvod proč soud při posuzování závažnosti činu ignoroval věk nezletilé.
V druhém případě bude univerzální spravedlnost šťastnější, mrtvola existuje a pachatele sejmuly kamery. 17letý Halid S., který vlastní německé, turecké a libanonské občanství, doprovázen šesti kamarády, náhlou atakou smrtelně zranil 49letého hasiče, který kráčel z vánočního trhu v doprovodu své manželky a spřízněné manželské dvojice.
Ředitel augsburské kriminální policie Gerard Zintl prohlásil, že se jednalo o náhlý úder plnou silou ze strany a byl smrtelný. Videokamery zaznamenaly, že dva muži kráčeli v hovoru vedle sebe pár kroků za svými manželkami, když míjeli skupinu mladých imigrantů, udeřil jeden z nich silně pěstí ze strany hasiči do obličeje. Úder byl smrtelný. Policejní šéf prohlásil, že pachatel není obzvlášť silný a protože jde o typický delikt mladých, obvinění bude znít na způsobení poranění. Muž, který hasiče doprovázel a přispěchal mu na pomoc, byl též atakován do obličeje a utrpěl těžké zranění. Pachatelé po činu uprchli, ale identifikace z videozáznamu vedla k rychlému zadržení. Je jim mezi 17 a 20 lety, pocházejí z turecké imigrace.
Německo je zemí, kde se dnes v důsledku multikulti tyranie realizují ty nejdivočejší fantazie. Nejbrutálnější kriminální delikty s minimálním trestem pro pachatele, popř. vůbec žádným. Svoboda násilí pokud jsou oběti Němci, retušování pravdy a všemu kraluje  zbabělost. Co se ještě musí stát, aby národ povstal, ptá se v komentáři ke zprávě jeden čtenář v JungeFreiheit. Čtenáři v komentářích popisují spousty dalších podobných případů, i když ne s tak tragickým koncem, které režim velmi rychle zaretušoval. Libor Číhal

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější