„TY budeš sedět“: Biden během schůzky na Bali dostal podrobné instrukce
RSS

„TY budeš sedět“: Biden během schůzky na Bali dostal podrobné instrukce

Americký prezident náchylný k lapsům se opět blýskl před kamerami svým tahákem, který odhalil podrobné instrukce, jež 79letému prezidentovi během jeho návštěvy Bali tento týden dali zaměstnanci. (Foto: Flickr)
Schwab ovládl summit G20: Potřebujeme restrukturalizovat světový řád!
„VY, prezident Widodo a premiér Kišida se vyfotíte přímo před zahájením akce,“ stálo v odrážkách napsaných jasně červeným písmem. „VY budete sedět uprostřed, u předních stolů vedle prezidenta Widoda a prezidentky von der Leyenové. „Budou pořízeny fotografie vedoucích představitelů sedících kolem stolu. “ Prezident Widodo pronese poznámku (5 minut) a představí VÁS. „VY pronesete úvodní řeč (5 minut) a poté představíte prezidentku von der Leyenovou. „ÚVODNÍ POZNÁMKY VIZ DALŠÍ STRANA ->“ Zaměstnanci mimo jiné nařídili: „VY zaujměte své místo“ a „VY poskytněte stručný komentář (2 minuty)“.Často byl také spatřen s taháky obsahujícími jména a fotografie novinářů nebo jiných úředníků, na které se měl obrátit.
Elon Musk promluvil o budoucnosti a mimozemšťanech na summitu G20
Mezitím při středeční návštěvě mangrovového lesa na Bali pan Biden málem zakopl, když stoupal po schodech, a indonéský prezident Joko Widodo ho zachránil tím, že ho chytil za ruku.Americký vůdce ve středu odletěl z Indonésie domů po summitu na Bali, kde vedl historické rozhovory se svým čínským protějškem Si Ťin-pchingem.Zdroj: news.com.au
Článek „TY budeš sedět“: Biden během schůzky na Bali dostal podrobné instrukce se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden