Nizozemí: Arabové zapálili azylové středisko, chtějí prý lepší ubytování
RSS

Nizozemí: Arabové zapálili azylové středisko, chtějí prý lepší ubytování

Zapalování azylových zařízení není nic neobvyklého. Připomínám velmi dobře známou kauzu řeckého tábora Moria na ostrově Lesbos. Ten před dvěma lety zapálili Afghánci, přičemž většina osazenstva pak byla postupně letecky přepravena až do Německa, kde již získali mnohem lepší ubytování.
Od té doby čas od času hoří ta azylová zařízení, která nejsou tak úplně podle představ invazních vojáků, kteří požadují nejen štědré dávky, ale také komfort.
V Nizozemsku byl po velkém požáru v kontejnerové osadě zatčen 27letý Arab. Azylové centrum prý zapálil společně s krajany, protože úřady nevyhověly žádosti o lepší ubytování.


V neděli vypukl požár v kontejnerové osadě v nizozemském Amsterdamu. Záchranným službám se podařilo uhasit požár v kontejnerovém komplexu ve čtvrti Slotervaart, ale 75 obytných jednotek bylo zničeno. Stovky lidí byly evakuovány, šest lidí utrpělo otravu kouřem.
Pátrání po motivu pokračuje – na Twitteru několik novinářů napsalo, že žháři jsou Arabové, kteří požadují lepší ubytování. Na místě byl zatčen 27letý Arab, úřady mlčí o dalších podrobnostech.
 


Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Nizozemí: Arabové zapálili azylové středisko, chtějí prý lepší ubytování se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden