V Nizozemsku připravují zákon, který by de facto zakázal opozici
RSS

V Nizozemsku připravují zákon, který by de facto zakázal opozici

Demokracie je jen jedna a to ta bez přívlastků. V momentě, kdy se ke slovu „demokracie“ dá jakýkoli přívlastek, pak již není demokracií, ale totalitou. Již velmi dlouho tvrdím, že takzvaná „liberální demokracie“ je jen jiným pojmenováním korporátního fašismu.
Nedemokratické režimy se vyznačují například ovládnutím médií, která daný režim plně podporují, přičemž ta, která jej nepodporují, jsou na okraji. Jsou cenzurována a potlačována, stejně jako jiné názory. Přesně tomu odpovídá i současný systém, kdy v celé EU slouží státní (resp, veřejnoprávní) média propagaci jedné jediné vládnoucí ideologie a názorů s ní spojených.
Můžeme hovořit o naší zemi nebo jakékoli jiné, kde vládnou loutky globalistů. Mimo potlačení opozičních názorů, které nesmí být slyšet – a pokud slyšet jsou, tak jsou nositelé těchto názorů dehonestováni – se takto potlačuje i skutečná opozice. Pozor, nepleťte si řízenou opozici, která je neméně loutková než dané vlády, s opozicí skutečnou.
Ve většině zemí EU je opozice řízená, kterou ovšem nelze za opozici považovat. V zásadních otázkách mezinárodního charakteru vždy podrží vládu. Tato opozice tedy nevadí a není třeba ji likvidovat. Pozná se třeba i napojením na různé globalistické struktury (např. WEF, Aspen institute).
Pak je zde samozřejmě i opozice skutečná, která však není ve všech zemích, v některých evropských zemích žádná skutečná parlamentní opozice neexistuje.
Skutečná opozice, pokud je v některých parlamentech zastoupena, je většinou odsunuta na okraj a ve většině zemí ji volí jen velmi málo lidí, takže pro vládu a řízenou opozici – tedy pro slouhy globalistických struktur – není skutečným ohrožením. Tam, kde se ohrožením stává, je snaha tuto opozici zlikvidovat.
To můžeme vidět v poslední době v Německu, kde je pronásledována AfD – a to jen proto, že je velmi silnou v zemích bývalé NDR. Již dlouhodobě je tam snaha stranu zakázat, což se zatím nepodařilo, i když mnohokrát měla AfD namále. Členové takové strany si samozeřjmě musí dávat velký pozor co kde prohlásí a nepřestoupit jistou „červenou čáru“.
Ale v Německu nehrozí to, co reálně hrozí v Nizozemsku. Tam jsou totiž ve Sněmovně hned dvě strany reálné opozice. A obě tyto strany nesmírně posilují. Poté, co byli předvoláni někteří členové nizozemské vlády před lidový soud, jehož první stání se očekává již 6. prosince, přitvrdil tlak na skutečnou opozici, která za vším stojí.
Byla to totiž právě opozice, kdo upozornil širokou veřejnost na to, že nizozemská vláda kolaboruje s globalisty a pouze slepě přejímá instrukce ze Schwabova WEF. Nizozemská vláda však jen koná to co jiné evropské vlády, ovšem s jedním zásadním rozdílem: u těch ostatních na to zatím nikdo takto veřejně nepoukázal.
Vládní strany a řízená opozice se nyní spojují v boji proti skutečné opozici, kterou by chtěli zakázat. Jde právě o dvě zmíněné strany (FVD a PVV), které mají navíc v programu NEXIT, tedy vystoupení z EU. Preference obou stran stoupají a hrozí, že do dalších voleb bude zapotřebí mnoha manipulací, aby tyto strany neměly jasnou většinu, obzvlášť v případě, že lidový soud proběhne v neprospěch žalovaných vládních politiků.
Co se tedy v Holandsku chystá?
Ministryně Hanke Bruins Slotová (CDA) je zaneprázdněna zákazem politických stran šitým na míru konkrétním politickým stranám. Politické strany mohou být zakázány, pokud chtějí „svrhnout demokratický právní stát“ a „zapojit se do narušení demokracie“, řekla ministryně v Buitenhofu.
Bruins Slotová nechtěla uvádět žádné příklady. „Nediskutujme o tom v reakci na řadu výroků řady poslanců, ale politická strana, která říká, že by měla být zrušena Sněmovna, k tomuto zákazu skutečně spěje.“ (Pozn.: Zde zřejmě naráží na to, že opoziční FVD prohlásila, že Sněmovna, která většinově koná na příkaz WEF a ne v zájmu země, by měla být zrušena a nahrazena přímou demokracií).
Do Vánoc  chce zákon předložit ke konzultaci a pak to musí jít co nejdříve do Sněmovny. „Chci to urychlit,“ řekla ministryně CDA (obdoba naší KDU). „Příští rok o tom opravdu musíme společně diskutovat.“
Právník Jeroen Pols se ptá: „Neměly by být strany, které podporují tento návrh, okamžitě zakázány?“
„Pěkné řeči,“ odpovídá novinář Joost Niemoller. „Média a kartelová politika se připravují na zákaz FVD před nadcházejícími volbami. Další na řadě je Geert Wilders.“
Ukrajinský prezident Zelenskyj  zakázal 11 politických stran. V Německu byly v roce 1933 zakázány všechny politické strany s výjimkou NSDAP. Adolfa Hitlera. Zde si tak zřejmě někteří evropští totalitáři berou příklad. 
Zdá se, že v zemích EU mohou v Parlamentech do budoucna zůstat jen ty politické strany, které se řídí heslem „s Bruselem na věčné časy a nikdy jinak.“
Je tak jen otázkou času, než budou zakazovány i další antisystémové politické strany v EU, zejména pokud začnou výrazně posilovat.
V korporátním fašismu se totiž názorová ani politická pluralita nedrží a strany, které jsou nepohodlné, jsou drženy na okraji a dehonestovány, v případě jejich nebezpečného posílení pak nastoupí snaha o jejich zákaz, jak to aktuálně vidíme v Nizozemsku…
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek V Nizozemsku připravují zákon, který by de facto zakázal opozici se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden