Neapol: Černoch se snažil vloupat do bytu Italky, natočila ho u toho kamera (video)
RSS

Neapol: Černoch se snažil vloupat do bytu Italky, natočila ho u toho kamera (video)

V poslední době hlásí stále více obohacovaných zemí vloupačky do domů a bytů i v době, kdy jsou majitelé doma. Při takovém vloupání pak často nezůstane „jen“ u krádeží, ale dochází i k napadení překvapených majitelů, v případě osamělých žen i ke znásilnění.
Podobně by možná dopadla i Italka, která si obezřetně umístila od bytu kameru. Dům má instalovány kamery i zvenčí, kde natáčí balkony jednotlivých bytů.
Žena naštěstí včas zaznamenala, že se k ní někdo pokouší přes balkon vloupat a svojí okamžitou reakcí vystrašila pachatele, který záhy uprchl. Otázka je, co by se stalo kdyby třeba spala a černoch by do bytu vstoupil aniž by ho včas zaznamenala.
K incidentu došlo v Neapoli, ve čtvrti Sant’Erasmo, v historickém centru, kde byl Afričan natočen vnitřní kamerou v bytě a také kamerou, která natáčí balkony.
Video bylo zveřejněno na facebookové stránce krajského radního a poslance Zelených Francesca Borrelliho: „Snímky pořízené dohledovými kamerami mě nechaly bez řečí,“ komentuje to na webu – „teď už se zloději ničeho nebojí a nehledí na kohokoli, jsou připraveni na cokoliv. Kdysi se lupiči vkradli do prázdných domů a pokud někoho potkali, utekli. Dnes se naopak zloději snaží vniknout do domů, i když jsou uvnitř lidé, možná se je snaží překvapit, když spí, aby je omámili a mohli „vyplenit“ byt, než se probudí. Nemůžeme čekat, až se stane tragédie, musíme jednat okamžitě, zpřísnit tresty za tyto zločiny a zvýšit kontroly“.
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ] Článek Neapol: Černoch se snažil vloupat do bytu Italky, natočila ho u toho kamera (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden