Fotbalisté ze západních zemí ustupují, LGBTQI pásky si při zápasech v Kataru nenasadí
RSS

Fotbalisté ze západních zemí ustupují, LGBTQI pásky si při zápasech v Kataru nenasadí

Některé evropské týmy nedávno oznámily, že jejich kapitáni budou při zápasech nosit pásku s duhovým srdíčkem. Tím se ještě před pár dny chlubil například kapitán německého mužstva. K Německu se přidalo několik dalších týmů, ale například francouzský kapitán odmítl s prohlášením, že: „pokud my vyžadujeme, aby se oni přizpůsobili u nás, musíme se také my přizpůsobit u nich.“
Bylo celkem jasné, že těmto proklamacím některých velkohubých kapitánů či týmů  se postaví nejen Katar, ale také FIFA a proti plánované duhové propagandě se vymezí. Právě to a upozornění na porušení pravidel, které dohodl Katar s FIFA, zřejmě rozhodlo v tom, že se nakonec LGBTQI agitka na katarském fotbalovém hřišti neobjeví.
Opět se tedy jasně ukázalo to, co již občas vidíme i v Evropě. V souboji LGBTQI a islámu má islám jasně navrch.
Velká kohorta evropských zemí oznámila, že ruší plány na to, aby jejich hráči nosili pro-LGBT pásky v islamistickém Kataru během mistrovství světa.
Národní fotbalové asociace Anglie, Walesu, Belgie, Dánska, Německa, Nizozemska a Švýcarska ustoupily od svého slibu, že kapitáni jejich týmů budou nosit pásky pro LGBT na Světovém poháru, který se koná v Kataru, který vyznává právo šaría a homosexualita je tam tedy trestná.
Dnes britská televize Sky Sports oznámila , že koalice evropských národů ustupuje od své kampaně za prosazování více práv LGBT při hraní fotbalu v Kataru.
Poté, co sedm národů plánovalo, že kapitáni jejich týmů budou během soutěže nosit duhové pásky „One Love“, se zdá, že hrozby od řídícího orgánu fotbalového světa FIFA tento plán zhatily.
Nicméně pokleknutí ve jménu BLM je povoleno a Katarem dokonce aktivně podporováno, takže od politické propagandy se nakonec přece jen fotbal ani v Kataru neoprostí…
 
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Fotbalisté ze západních zemí ustupují, LGBTQI pásky si při zápasech v Kataru nenasadí se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden