Zatímco klimatičtí šílenci vyvolávají hysterii, teploty na jižním pólu lámou rekordy
RSS

Zatímco klimatičtí šílenci vyvolávají hysterii, teploty na jižním pólu lámou rekordy

Zatímco propagandou indoktrinovaní studenti, kteří již nejsou ani schopni si sami analyzovat informace, ale umí jen přejímat tupou propagandu, stávkují na školách nebo se lepí na silnice či k uměleckým dílům, na jižním pólu značně přituhuje.
To je tedy po extrémně studené zimě , která nedávno skončila na jižní polokouli, další informace, která nesedí s oficiální propagandou, která nám má vnutit nové „klimatické náboženství.“
K tomu si lze přičíst i informaci o tom, že také arktické ledovce v posledních letech přestaly odtávat a zotavil se i Velký bariérový útes . Všechno to nesmyslné měření uhlíkové stopy, jehož jediným cílem je zavedení dokonalého šmírovacího systému, tak dává smysl již jen velmi omezeným jedincům. Těch je ovšem požehnaně.
A nemálo jich bude také na klimatickém summitu, kam mnozí přiletěli soukromými tryskáči, přičemž na samotném summitu konzumovali hovězí a kuřecí maso, zatímco poučovali lidstvo o tom, jak má chodit pěšky a jíst brouky.
Zatímco tedy na klimatický summit OSN v Egyptě v minulých dnech létaly stovky soukromých tryskáčů, na jižním pólu bylo překonáno několik studených rekordů . 
Rekordy byly překonány nebo dorovnány 16., 17. a 18. listopadu. 18. listopadu klesla rtuť na -45,2 stupně Celsia. Předchozí rekord pochází z roku 1987, kdy bylo ve stejný den -44,7 stupně. „Velmi chladné dny,“ píše na Twitteru novinář Stefano Di Battista.
Zima 2020-2021 v Antarktidě byla nejchladnější od začátku měření v roce 1957. Dalo by se očekávat, že mainstreamová média o tom budou obsáhle informovat, ale nic nemůže být dále od pravdy.
Pro klimatické fanatiky je to špatný rok. Korálový pokryv je na Velkém bariérovém útesu na historickém maximu, zatímco novináři a jejich ‚odborníci‘ před pár lety upozorňovali, že pravděpodobně zmizí.
Podle nejnovějších družicových údajů se globální teploty prakticky nezměnily více než osm let.
Mezitím si evropský komisař a místopředseda Evropské komise Frans Timmermans myslí, že konečná dohoda dosažená na klimatickém summitu v Egyptě je „příliš malým krokem vpřed“. Příliš mnoho zemí se podle něj bojí vyvinout nezbytné úsilí ke snížení změny klimatu.
 
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Zatímco klimatičtí šílenci vyvolávají hysterii, teploty na jižním pólu lámou rekordy se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden