Generální ředitel Disney byl vyhozen, protože kvůli jeho genderové a LGBTQ propagandě propadly tržby
RSS

Generální ředitel Disney byl vyhozen, protože kvůli jeho genderové a LGBTQ propagandě propadly tržby

Již před nějakou dobou ohlásila firma Disney , že se více soustředí na LGBTQI komunitu a genderovou indoktrinaci dětí. Toto oznámení však podle všeho nepadlo na příliš úrodnou půdu a potenciální i stávající zákazníky spíš odradilo než aby je přilákalo.
To jasně ukazuje absolutní odtrženost tzv. „wokistů“ od normálního života a většinové populace. Asi jen málokdo má zájem, aby bylo jeho malé dítě oblbováno genderovými nesmysly v tom stylu, že si může zvolit své pohlaví podle toho, jak se cítí.
Teprve razantní pokles tržeb donutil tyto fanatické „wokisty“ ke skutečnému probuzení…
Bob Chapek (že by potomek nějakého Čapka?), který do společnosti zavedl kritickou rasovou teorii a genderovou ideologii, byl propuštěn a nahrazen svým předchůdcem. Chapek se také dostal do sporu s floridským republikánským guvernérem Ronem DeSantisem.
Oznámení přišlo v neděli a nyní bývalý generální ředitel Bob Iger přebírá post nejméně na dva roky. Chapkova smlouva byla obnovena naposledy v červenci  poté, co představenstvo společnosti jednomyslně odhlasovalo její prodloužení o další tři roky.
Pod Chapkovým vedením se společnost dostala do sporu s floridským guvernérem Ronem DeSantisem poté, co se rozhodla postavit proti zákonu o rodičovských právech ve vzdělávání, který zakazuje výuku genderové ideologie a sexuální orientace od mateřských školek až po třetí třídu.
Chapek také slíbil, že sestaví pracovní skupinu, která se stane „silou dobra pro hnutí LGBTQ.“ Průzkum však zjistil, že více než 68 procent zákazníků se odklonilo od firmy Disney po zprávách, že plánují zahrnout sexuální ideologii do nového obsahu pro děti.
Od začátku roku akcie společnosti Disney klesly o 40 procent, ale po oznámení změny generálního ředitele  vzrostly o osm procent.
 
 
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ] Článek Generální ředitel Disney byl vyhozen, protože kvůli jeho genderové a LGBTQ propagandě propadly tržby se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden