Také v australském Senátu přišel na přetřes vliv Schwabova WEF na politiku (video)
RSS

Také v australském Senátu přišel na přetřes vliv Schwabova WEF na politiku (video)

Ve stále více parlamentech po celém světě se otevřeně probírá vliv Schwabova WEF na vlády. Za poslední dobu se toto téma nadneslo v rakouském, nizozemském či německém Parlamentu a například v kanadské Albertě nebo americké Floridě již otevřeně od spolupráce s WEF odstoupili.
Ve světě najdete jen stěží zemi, kam by nedopadal vliv této globalistické organizace či dalších jí podobných, jako je například Aspen institute. Nyní se dostalo WEF na přetřes také v australském Senátu…
Senátor Malcolm Roberts ve svém projevu  v australském parlamentu poukázal na to, že internetem koluje video, na kterém se „darebák“ Klaus Schwab ze Světového ekonomického fóra chlubí proniknutím do kabinetů se svými Mladými globálními vůdci.
„Někteří žáci Klause Schwaba jsou zde v tomto Senátu, jeden je dokonce v kabinetu,“ řekl Roberts, který nechápe, proč to nevedlo k vyšetřování národní bezpečnosti.


„Určitě bychom to prozkoumali, vzhledem k tomu, jak učedníci WEF jako Jacinda Ardern a Justin Trudeau koordinují své politiky,“ řekl Roberts.
Senátor dále uvedl, že dochází k přerozdělování bohatství, přičemž peníze od obyčejného Australana mizí v kapsách dravých miliardářů. Je důrazně proti tomu.
Roberts dříve přirovnal život, který pro nás Schwab plánuje, k otroctví. „Miliardářské globální korporace budou vlastnit vše: domy, továrny, farmy, auta, nábytek a běžní občané si budou pronajímat vše, co potřebují, pokud to sociální kreditní skóre dovolí.“
„Plánem Velkého resetu je, že zemřeš bez ničeho. Aby tento ďábelský plán uspěl, Světové ekonomické fórum Klause Schwaba bude muset obyčejným lidem vzít víc než jen jejich materiální statky,“ pokračoval senátor.
Připomínám, že i naše loutky se pravidelně účastní srazů WEF. Na tom posledním, tedy letošním, byl ministr Sikela, předtím byly 2 roky srazy online a v roce 2019 byl v Davosu Babiš s Havlíčkem.
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 3 Průměrně: 5 ] Článek Také v australském Senátu přišel na přetřes vliv Schwabova WEF na politiku (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden