Angličtina a němčina po telefonu vás opět rozmluví
RSS

Angličtina a němčina po telefonu vás opět rozmluví

Je parádní, pokud se jednou pořádně naučíte jazyk, nicméně jakmile ho pár let nepoužíváte, zapomenete. Je to normální, ale dá se s tím bojovat. Navrácení na původní úroveň už je pak mnohem snazší než začínat zcela od nuly. Slovíčka i fráze se vám začnou pomalu vybavovat a brzy budete opět pořádně mluvit. Otázkou je, kde se vlastně rozmluvit.
Můžete chodit na nejrůznější setkání. Například v Brně fungují anglické středy, kdy se večer sejdete na kávu či na pivo s dalšími lidmi, kteří si chtějí popovídat anglicky. To je ideální možnost, za niž nic neplatíte, jenže musíte na ni mít čas. Navíc ne každý žije ve velkém městě, kde se takové události pořádají. Proto vznikla telefonická výuka angličtiny a němčiny.
Telefonické lekce absolvujete odkudkoliv
Výuka angličtiny po telefonu může probíhat odkudkoliv. Vždy se předem domluvíte, v kolik vám má lektor zavolat, předem vám také pošle materiály. Každý týden se totiž probírá nějaké téma. Diskutujete spolu o článku, probíráte gramatické jevy, bavíte se o videu. Od pondělí do pátku si spolu povídáte každý den 15 minut, plus musíte počítat nějaký čas na přípravu, budete se totiž muset podívat na materiály, které vám předem přijdou.
Celkově vám tedy telefonická výuka zabere asi 30 minut denně, což je málo času. Nemusíte nikam dojíždět, lekci si domluvíte na hodinu, která vám zcela vyhovujete. Už za několik týdnů přitom poznáte významný rozdíl.
Na úrovni vašich znalostí nezáleží
Angličtina, němčina po telefonu nejsou vhodné pro začátečníky. Musíte být schopní zformulovat větu a odpovědět na položenou otázku. Na úrovni znalostí ovšem až tolik nezáleží. Je jedno, jestli se cítíte spíše na A2 nebo C1, mluvení potřebují procvičovat opravdu všichni.
Nejste si jistí, zda by výuka němčiny po telefonu nebo telefonická angličtina byla právě to, co potřebujete? Dejte jim šanci. Zaplaťte si týden a pak uvidíte. Výuku po telefonu nabízí jazyková škola ABECEDA. Výhodou je, že pro telefonické lekce můžete být odkudkoliv z celé republiky.
(PR)
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější