Další země pomalu otáčí: Norsko již nedoporučuje „posilovací“ dávky
RSS

Další země pomalu otáčí: Norsko již nedoporučuje „posilovací“ dávky

Tedy v Norsku si zatím může kdokoli nad 18 let dát další dávku „báječné genové šmakulády,“ ale zatímco třeba u nás již běží propaganda posilovačů naplno a doporučuje je Kubek, Válek i angažovaný prorežimní umělec Čtvrtníček, v Norsku začínají couvat.
A nejen tam, následují vlastně příkladu jiných severských zemí. Norsko má také jistým způsobem výhodu, že nespadá pod EU, takže za chladnější postoj k boosterům této zemi zřejmě větší problémy nehrozí.
V podstatě v Evropě již zůstalo jen několik málo zemí, které jakkoli perzekuují neočkované a injekce již nejsou nikomu vnucovány pod nátlakem tak, jak jsme to viděli naposledy ještě před rokem.
V některých zemích jsou sice ještě zdravotníci nuceni si genové injekce povinně aplikovat, zatímco neočkovaní jsou bezdůvodně propouštěni – aktuálně například v Řecku probíhá hladovka neočkovaných zdravotníků, kteří přišli o práci – nicméně většina Evropy nechává na každém, jak se ohledně aplikace genových boosterů rozhodne.
A ve většině zemí EU nyní na pokyn Bruselu běží propaganda 4. – 5. posilovačů.
Zdá se, že Norsko najednou není tak nadšené z posilovačů jako většina jiných zemí.
Přestože je čtvrté přeočkování nabízeno všem lidem ve věku 18–64 let, vláda ani Norský institut zdraví nechtějí pro tuto věkovou skupinu dát obecné doporučení pro přeočkování.
Řada zdravotních expertů a lékařů v Norsku nyní říká, že si nemyslí, že by mladší dospělí měli užívat posilovací dávky, jeden starší lékař dokonce řekl, že by si je sám nedal:
Ne, neudělám to. Před pár dny jsem měl Covid-19, ale ten booster bych si stejně nepodal,“ řekl Einar Sagberg, hlavní lékař infekčních nemocí Drammen.
Jiní starší lékaři v Norsku varují, že zvláště mladí lidé by si měli dvakrát rozmyslet, než si dají posilovací dávku.
„Zejména ti nejmladší by měli zvážit možné vedlejší účinky oproti přínosu této dávky,“ říká Ingrid Bjerring, vrchní lékařka z obce Lier. Ani ona sama nemá v plánu podstoupit posilovač!
Přeočkování si nepřeje ani Miert Lindboe, vedoucí lékař městské rady v Oslu.
„Jako zdravý dvaačtyřicetiletý si nebudu dávat posilovací dávku, ale rozumím tomu, když jednotlivci tuto potřebu cítí,“ řekl.
Norský zdravotní institut NEDOPORUČUJE užívat posilovače.
To je ve srovnání s propagandou, která nyní jede naplno například u nás, něco zcela neuvěřitelného.  Za povšimnutí stojí zejména níže uvedený citát, který pochází od vedoucího oddělení Norského institutu veřejného zdraví. Týká se populace 18-64 let:
„Nenašli jsme dostatečné důkazy, abychom této části populace doporučili si vzít nyní novou dávku… Každá vakcína s sebou nese riziko nežádoucích účinků. Je tedy odpovědné toto nabízet, když víme, že individuální zdravotní přínos boosteru je pravděpodobně nízký?
To je jeden z důvodů, proč jsme řekli, že ne každý by měl užívat novou dávku, ale že je to na jednotlivci. Jak již bylo řečeno, každý si musí být vědom rizika nežádoucích účinků. Někteří mohou pociťovat nepříjemnější a závažnější vedlejší účinky, ale většina vedlejších účinků je dočasná a sama odezní po několika dnech,“   řekl  Are Stuwitz Berg z Norského institutu pro veřejné zdraví.
Z pohledu těch, kdo stále posilovače propagují, jsou tedy mnozí přední norští lékaři „konspiračními teoretiky“ nebo „dezinformátory“…
V podstatě říkají, že mladší lidé by si měli pořádně rozmyslet, než si dají posilovač. Proč to není ve všech zprávách?
Výzkumník vakcín na  univerzitě v Oslu říká , že není důvod očkovat zdravé lidi počtvrté.
To je velká novinka. Ve skutečnosti by to mělo být ve všech zprávách s upozorněním, že to říká Norsko a norští lékaři. Otázka je, proč se o tom nehovoří? Zřejmě by nebyl dostatečný zájem o boostery (pro každého občana EU 10ks), které již von Lejnová objednala u svého velkého přítele Bourly s Pfizeru.
A nejde jen o Norsko.
Dánsko se  rozhodlo  nedávat lidem mladším 50 let žádné posilovací dávky, pokud nemají zdravotní problémy nebo stavy, kdy Covid představuje zdravotní riziko, včetně obezity.
Vidíme tedy, že se ze špičkových lékařů stávají konspirační teoretici, protože sami nechtějí lidem podávat údajně „zcela bezpečný a účinný booster!“
Z nějakého důvodu se zdá, že norští lékaři jsou ochotni mluvit o věcech, o kterých nikdo jiný ve skutečnosti mluvit nechce. 
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 5 Průměrně: 5 ] Článek Další země pomalu otáčí: Norsko již nedoporučuje „posilovací“ dávky se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden