Migranti obchodující s drogou se pokusili zapíchnout reportéra Tv
pravdive+seznam

Migranti obchodující s drogou se pokusili zapíchnout reportéra Tv

Tento článek byl napsán pro Parlamentní listy: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Migranti-a-kriminalita-Malem-zapichnuty-novinar-V-Italii-609833
https://www.ilgazzettino.it/italia/cronaca_nera/brumotti_striscia_notizia_colpito_coltellata_monza_spacciatori_giubbotto_antiproiettile-4978860.html
Není to poprvé, co Vittorio Brumotti, reportér tv pořadu „ Striscia la notizia,“ napaden. Pro Brumottiho a jeho kameramana to mohlo dopadnout opravdu hodně špatně.

Matteo Salvini (Lega)se k této poslední události také vyjádřil a sdílel zprávu na Twitteru: „Veškerá má solidarita s @brumottistar a týmem @Striscia za zbabělý útok. Drogoví dealeři prokletí delinkventi“.
Na ukázku Brumottiho předešlé video z 01.01.2020:

Vittorio Brumotti je opravdu velice odvážný:
MILANO

 
BOLZANO

Brumotti, jak uvádí místní noviny, byl v Monze, aby dokumentoval situaci související s obchodem s drogami v některých částech města. Těsně před útokem se nacházel u parčíku v ulici Azzone Visconti. je to jedna z oblastí, kde se prodávají drogy a to i navzdory masivní přítomnosti a četným kontrolám ze strany policie.
V neděli, asi ve 14 hodin, při natáčení reportáže, byli oba napadeni několika lidmi vyzbrojenými nožem – jedná se o SEVEROAFRIČANY.
Naštěstí měl Brumotti i jeho kameraman neprůstřelnou vestu, prozíravost, která zachránila reportérovi život !!! Bodná zbraň rozřízla pouze látku neprůstřelné vesty, na hrudník se nůž naštěstí nedostal. Kdyby nebylo vesty, mohlo dojít k velmi vážnému zranění, ne-li smrti reportéra Brumottiho. Kameraman byl zasažen nožem se zlomenou čepelí do nohy, ovšem jeho zranění by nemělo být vážné.
Lékaři s ambulancí Červeného kříže a Státní policie na místo přijeli okamžitě, ale útočníci již byli na útěku.
Vittorio Brumotti vypověděl:
„V jednu chvíli si obchodníci s drogami všimli některých skrytých kamer – vysvětlil reportér programu Mediaset – napadli mé spolupracovníky a zaměnili je za policisty.“
Pozn. autora:
Chápete kam to v Itálii až došlo? Oni je napadli, protože si mysleli, že jsou to policisté. POLICISTÉ! Žádný respekt před zákony a před policií !!! Ta jejich sebejistota, to je velmi alarmující !!!
Mistr sportu „Bike Trial“ se již dlouho specializuje na reportáže na téma drogové problematiky a bohužel, jak u bylo zmíněno, to není poprvé, kdy byl napaden obchodníky s drogami. Předtím byl například napaden v září v Pescaře ve čtvrti Rancitelli a v říjnu v parku na nám. Campo Marzio (Vicenza) atd.
https://www.milanotoday.it/foto/cronaca/cercano-di-accoltellare-brumotti-b-v-photographers/#brumotti-accoltellato-4.html
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější