Pokud by lidé opravdu věděli, jak dnes fungují soukromé banky, tak by je ihned vypálili do základů!
RSS

Pokud by lidé opravdu věděli, jak dnes fungují soukromé banky, tak by je ihned vypálili do základů!

RADAN BRUS
V první řadě je důležité si uvědomit, jak dnes skutečně vznikají nové peníze. Pouze 2% nově vzniklých peněz “vydávají” národní banky. Zbylých 98% vniká v bankách soukromých! To je to samé, jako byste měla možnost mít doma tiskárnu na peníze…

Kdo ovládá měnu/peníze, ovládá úplně všechno a všechny! Zkuste si představit, že máte tiskárnu peněz Vy někde na vsi. Co myslíte, za jak dlouho Vám bude ta vesnice patřit? Nebojím se tvrdit, že v řádu týdnů jste vlastníkem vesnice.
Jenže tato hra soukromých bank je globální, čímž se tento princip natahuje v čase a účetně to není také ihned patrné… To, že tento systém ovládání ale funguje vidíme na tom, že všichni pracujeme, všichni vytváříme nějaké hmatatelné hodnoty a přesto se všichni a všechno zadlužuje …státy, firmy, občané! Dluh je to, co slouží k tomu ovládání všeho… Věřitel je pánem, dlužník je nesvobodným kmánem!
Národní banky totiž nejsou pod kontrolou daných států, neb se tvrdí, že národní banky mají být na “státních vládách” nezávislé, ba dokonce je to kodifikováno mezinárodními zákony a úmluvami. Jenže pokud je národní banka nezávislá na své vládě, můžeme si myslet že je skutečně nezávislá, nebo je ta závislost jen přesunuta někam jinam… no jasně-že platí to druhé a národní banky jsou skutečně závislé, ale směrem ven, mimo dané území, tedy směrem ke globální soukromým bankovním hráčům! A jedním z hlavních tlaků na “poddajné” národní banky, tedy kolonizované, jako je ta naše, je tlak na nemožnost suverenity, která může vycházet jedině z toho, že taková národní banka bude mít vedle “peněžních” a “papírových” rezerv, hlavně ty hmotné, tedy plný trezor monetárních kovů, jako je zlato a stříbro…
Zde si musíme zdůraznit, že naše ČNB se v předešlých desetiletích zachovala doslova “vlastizrádně” a zbavila se prakticky všech těchto nejdůležitějších rezerv, pod pláštíkem tvrzení: “že monetární kovy jsou prodělečné pasivum” …A ROZPRODALA POD CENOU NÁŠ ZLATÝ STÁTNÍ POKLAD, nastřádaný po generace našich předků, včetně hromad a hromad historických mincí nevyčíslitelné hodnoty! Musíme si uvědomit, že přesně tohle je totiž alfou a omegou jakékoliv možné suverenity naší země! Tedy možnost mít vlastní národní banku, pod vlastní státní kontrolou a plný trezor monetárních kovů!
V dalším kroku směrem k vlastní státní suverenitě musí být bezprecedentní kontrola soukromých bank a jejich vnitřní rozdělení na “úložné” a “investiční” bankovnictví. Kdy dnes je toto sloučeno a pokud si vložíte do banky své peníze, ona se Vás nemusí ptát, co s Vašimi penězi udělá a jediné co musí, je držen jen částečnou rezervu z Vašeho vkladu a se zbytkem si může dělat co chce, což banky používají právě k tomu vytváření “nových peněz”, které ve formě úvěrů posílají do oběhu, kdy se jim tyto peníze, zpětným vložením, znova a znova objevují na účtech a ty pak znovu půjčují tak, že právě takto vznikne těch 98% nové měny… Je to doslova “šulíní mlejn”, kde mi jim na to skáčeme jako ryba na háček. Skutečně platí tvrzení: “Pokud by lidé opravdu věděli, jak dnes fungují soukromé banky, tak by je ihned vypálili do základů!” …tady už jen dodám VZBUŘME SE!

Radan Brus

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější