Politici potřebují lidi, ne lidé politiky
RSS

Politici potřebují lidi, ne lidé politiky

A. A. SLOBODOVÁ
Politikům a mnoha lidem nedochází jedna podstatná věc. Lidé, národ, politiky nepotřebují. Dokáží žít a přežít i bez nich.  Avšak politici lidi potřebují, aby je mohli manipulovat a oškubávat. Protože jsou to právě lidé, kteří jim dávají moc nimi manipulovat a prostor oškubávat je.
To je pravý důvod proč se podvodníci a všichni ostatní potřebují dostat k moci a k ​​penězům.
To je pravý důvod proč jsou lidé důležití před volbami, po volbách už jsou chyceni ve vlastních sítích, které jim hází politici uchopující moc.
To majorita dává minoritě moc.
Avšak právě majorita ji umí i vzít. Na to se také zapomíná.
Víte proč se všude zvyšují uměle daně, potraviny, energie a podobně? Přitom vůbec není k tomu důvod z ekonomického hlediska, ale jen z hlediska politického a mocenského.
Protože už je připravena nová vláda dalších, kteří se potřebují nabalit. A protože už není z čeho, tak je znovu třeba naplnit státní kasy, aby bylo pro další, kteří mají málo.
Ještě jednou tedy … to majorita dává moc minoritě, to politici potřebují lidi, ne lidé politiky.
Stačí uvědomění a pak se rozhodnout … i když v současné době není moc z čeho na politické scéně a právě to se dá krásně využít.
Obdobná situace nastala v letech 1936-1939 v Německu, kdy lidé byli frustrovaní a poznamenáni celosvětovou krizí a díky tomu se k moci dostal bezvýznamný člověk Adolf Hitler k moci. Bez podpory majority, by se to nestalo.
Také se děla velká kampaň, manipulace lidu, sice v jiné ne mainstremové podobě jako dnes.
Dnes na to stačí manipulace předvolebních průzkumů různými agenturami, které jsou pro stát nepotřebné, neziskové, neefektivní, protože ničím nepřispívají do jeho rozpočtu.
Vzorovým příkladem byly slovenské prezidentské volby. Uměle zvednuté preference kandidátů, kteří již byli předem vyselektovaní. Jelikož ti, co měli zájem o to, aby se kandidát dostal na prezidentský post museli tyto preference zaplatit, protože si byli vědomi toho, že národ tohoto kandidáta nepodpoří a tím mohli se odvolávat na předvolební průzkumy jako na písmo svaté. Ty se stávají něčím jako věrohodným důkazem, potvrzením v případě, že někdo napadne zmanipulovaný výsledek.
Právě k tomu slouží předvolební průzkumy. Mocní sázejí na mentalitu a nízký intelekt majority, která se dá snadno manipulovat právě těmito průzkumy. Z toho důvodu jsou tak velmi důležité pro jejich zájmy.
Silná, uvědomělá a neovladatelná majorita je velkým nebezpečí pro minoritu bažící po moci.
Je to majorita, která dokáže i těch nejvyšších svrhnout z piedestalu a také ho obsadit. Tedy je důležité majoritu krmit nepodstatnými věcmi, hlavně informacemi které ji rozeštvávají, rozdrobují a rozhněvaná majorita se tím stává velmi snadno ovladatelná.
Co tedy majoritě zbývá? Spojit se, skloubit se napříč všem těm politickým hrám a divadlům. V konečném důsledku všichni chceme jeden cíl, změnu k lepšímu, aby nám dobře bylo. Co znamená odstranit všechny ty, co kradou, podvádějí, ubližují. Kdo to už jednou udělal, udělá to znovu.
Jde o nás o lidi, národ. Hlavu vzhůru majorito česká i slovenská!

‎ Aduška Adriana Slobodová ‎  

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější