Dánská premiérka byla na ulici obviněna ze smrti 83 000 Dánů, kteří zemřeli po podání covid „vakcíny“ (video)
RSS

Dánská premiérka byla na ulici obviněna ze smrti 83 000 Dánů, kteří zemřeli po podání covid „vakcíny“ (video)

Dánsko patřilo nejprve k zemím, kde byl poměrně velký nátlak na aplikaci tzv. „covid vakcín.“ I proto je tam poměrně vysoká proočkovanost, ale také je hlášeno poměrně hodně závažných poškození zdraví. O jednom takovém případu Dánky, která se stala obětí jedné z nejhorších šarží, jste si mohli přečíst zde .
Zřejmě právě poměrně značný počet stížností na těžké vedlejší účinky nakonec vládu donutil k tomu, že nikdo pod 50 let již v zemi tzv. „covid vakcínu“ nedostane.
Nicméně pro mnohé na zdraví těžce poškozené a především pak mrtvé je již příliš pozdě. Právě to chtěl jeden z odpůrců genových injekcí premiérce připomenout.
Kent Nielsen z dánské politické skupiny Frihedslisten (Seznam svobody) se nedávno střetl s premiérkou Mette Frederiksenovou. Flemming Blicher, zakladatel strany, zveřejnil video na internetu  .
Nielsen jí řekl, že na takzvané covid vakcíny zemřelo 83 000 Dánů, a požádal o odpověď proč tomu tak je. Odstrčila ho ochranka.


Frederiksenové také řekl, že více než 150 000 Dánů bylo poškozeno takzvanou vakcínou. „Můžete mi na to odpovědět? Jaký je to pocit, lhát o imunitě déle než rok?“ zeptal se, načež mu ochranka nařídila, aby si držel odstup.
„Jak můžete v noci spát, když víte, že škodíte a zabíjíte Dány?“ zeptal se Nielsen. „Musíš se cítit provinile, Mette.“
Premiérka mlčela.
„Jak můžeš žít sama se sebou s vědomím, že ubližuješ a zabíjíš své vlastní lidi?“ zeptal se. „Žena, která tvrdí, že je ‚předsedkyní vlády dětí‘. Žena, která zabíjí dánské děti. Zabíjí i dospělé Dány. A pak utíká pryč. Je to bláznivé. Odjíždí ve své řeznické dodávce. Nechutné.“
Policie  premiérku Frederiksenovou před naštvaným opozičním politikem nakonec uchránila. Agent požádal Nielsena, aby se identifikoval, načež se natáčení zastavilo.
Pod videem na svých stránkách pak na dotaz proč mělo právě 83 000 Dánů zemřít na covid vakcínu politik odpověděl, že jde o počet lidí, kteří náhle zemřeli do 30 dnů od aplikace tzv. „vakcíny.“
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 3 Průměrně: 5 ] Článek Dánská premiérka byla na ulici obviněna ze smrti 83 000 Dánů, kteří zemřeli po podání covid „vakcíny“ (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden