Tomio Okamura: My nic, my muzikanti! Šéf SPD zařadil zpátečku, nově tvrdí, že vedení SPD nemá s předlohou Hamáčkova zbraňového zákona na zákaz domobran v ČR nic společného, i když pod tou předlohou jsou podpisy 4 poslanců SPD! Ve výbušném rozhovoru pro fa
RSS

Tomio Okamura: My nic, my muzikanti! Šéf SPD zařadil zpátečku, nově tvrdí, že vedení SPD nemá s předlohou Hamáčkova zbraňového zákona na zákaz domobran v ČR nic společného, i když pod tou předlohou jsou podpisy 4 poslanců SPD! Ve výbušném rozhovoru pro fa

Tomio Okamura: My nic, my muzikanti! Šéf SPD zařadil zpátečku, nově tvrdí, že vedení SPD nemá s předlohou Hamáčkova zbraňového zákona na zákaz domobran v ČR nic společného, i když pod tou předlohou jsou podpisy 4 poslanců SPD! Ve výbušném rozhovoru pro fanklub nejprve tvrdí, že vedení SPD se zákonem nic společného nemá, v závěru však argumentuje, že jen díky SPD ten návrh zákona je v té současné podobě, v jaké se nachází! Tomio Okamura nechce odpovědět na klíčové otázky, ale nejdůležitější je prý vědět, kdo je pan VK, je to prý agent BIS! Vyslyší Tomio Okamura výzvu k duelu na Svobodném vysílači CS se zástupcem mluvčího všelidové alternativy?
Kauza a skandál okolo předlohy zbraňového zákona z dílny Jana Hamáčka a skupiny poslanců podepsaných pod předlohou zákona jaksi vůbec neutichá a dostává se do vysokých obrátek. Naše redakce byla upozorněna na mohutnou kampaň, která se roztočila proti našemu serveru a také proti mé osobě ze strany vedení SPD a jednoho internetového rádia. Všechno vyvrcholilo videem ze včerejšího dne, kde Tomio Okamura poskytuje rozhovor zástupci svého fanklubu. Během tohoto rozhovoru se Tomio Okamura velmi nevybíravým způsobem vyjádřil i ke kauze zákazu domobran v ČR a ke zmíněnému zákona.
Necelých 12 minut, ze kterých můžete vidět záznam ve videu výše, hovořil předseda SPD o tom, jak server Aeronet vede kampaň proti SPD, a že prý vůbec není jasné, kdo je to pan VK. O panu VK se hovoří způsobem, jako kdyby snad záleželo více na tom, kdo se ptá než na tom, na co se ptá. V tomto článku bych chtěl komentovat několik informací a postřehů ze zmíněného videa. Jinak celé video v plné délce, kde Tomio odpovídá i na další témata svého fanklubu, můžete zhlédnout na oficiální stránce na Facebooku  zde .
Tomio Okamura, předseda SPD.
Opravdu by mně zajímalo, kdo a na jakém základě o mně šíří lži, že jsem agentem BIS. Já jsem leda tak agentem z lidu a mluvčím voličů alternativy, přičemž tlumočím legitimní otázky voličů, kteří nám píší do redakce. Pan VK je pošťákem, který pokládá veřejně činným politikům, vykonávajících veřejné funkce, placených z veřejných rozpočtů a daní občanů, aby odpovídali na otázky svých voličů. Já nejsem veřejně činný politik, nekandidoval jsem na veřejnou funkci, nebyl jsem zvolen, nezastávám veřejnou funkci a nejsem placen z veřejných peněz. Anonymně zastupuji lid a tlumočím dotazy voličů SPD a dalších voličů alternativy, kteří se chtějí zeptat SPD a třeba jmenovitě pana Tomia Okamury na věci, které jim nedávají smysl.
Předseda SPD nemá příliš jasno v definici a výkladu toho, co to jsou domobrany. Zjevně si to lehce zaměňuje s military kluby
Lidé se na nás obracejí, že se nemohou zeptat na Facebooku SPD a Tomio Okamury, protože za svůj dotaz dostanou ihned ban. Takže ihned běží k nám a informují nás, za co byli zabanováni. Já tedy potom napíšu článek a tlumočím otázky oficiálně jako zástupce tiskového média. SPD používá vůči mně řízení na bázi odporového gradientu na úrovni diskreditace a dehonestace. Aeronet je prý fake server (3. stupeň – diskreditace) a pan VK je lhář, sprostý anonym a agent BIS (4. stupeň – dehonestace). Co to je Odporový gradient procesů řízení, to najdete v článku zde . Dostávám do redakce pravidelně každý měsíc výhrůžky likvidací a zastřelením, a i když mnoho z těchto výhrůžek je planých, nechci riskovat a dopadnout jako František Mrázek, Ján Kuciak, nebo Julian Assange, takže svoji anonymitu si ponechám, pane Okamuro.
Jan Hamáček, předseda ČSSD a ministr vnitra.
Dále bych chtěl z videa reagovat na tvrzení Tomia v čase videa 03:05, že on si představuje domobrany jako nějaké spolky sportovní střelby. Pane Okamuro, to jste opravdu na zásadním omylu. Nevím, jestli jste byl na vojně, ale domobrana (cizím slovem “milice”) je ozbrojený útvar sestavený z civilistů, podléhající velení odvozenému od armády a provádějící vymáhání práva a bezpečnosti v roli policie a armády v jejich zastoupení. Zákon, pod který se podepsali vaši 4 poslanci, toto ale zakazuje!
Střelecký spolek, klub vojenské techniky, branný spolek pro výcvik, historický vojenský spolek, spolek sportovní střelby, to jsou všechno příklady organizací, které nejsou domobranami. Z vašeho vystoupení ve videu vyplývá, že tedy vůbec netušíte, co je to domobrana a jak je definována. Jak tedy můžete ve sněmovně tvrdit, že ochraňujete domobrany, když z vašeho vystoupení ve videu je zjevné, že ani neovládáte terminologii? Chápete, jak si vás vnitro a Jan Hamáček namotali jako nudli na vidličku?
SPD se na přípravě zákona nepodílela? To je vtip? Pod předlohou zákona jsou hned 4 podpisy poslanců Okamurova hnutí
V čase videa 05:05 zaznívá od Tomia Okamury další nepravdivá informace, že SPD se nikdy nepodílela na návrhu zmíněného návrhu zákona. Jenže v čase videa 11:35 toto tvrzení sám sobě vyvrací a uvádí, že oni, tedy vedení SPD, má přístup k materiálům o zákonu, a že jsou přítomni těmto jednáním, takže to musí vědět přece lépe, o čem ten zákon je. Obávám se, že zde nastal klasický Freudovský syndrom vyvrácení vlastního, dříve řečeného tvrzení. Mně to nepřekvapuje, my víme, že SPD byla po celou dobu součástí přípravy tohoto zákona z dílny Jana Hamáčka a dokonce Tomio Okamura uvádí, že pod návrhem zákona jsou podepsáni “jenom” 4 poslanci SPD z celkem 19 poslanců ve sněmovně. Tak tento argument mně opravdu posadil na židli, to je jako tvrzení, že my nic, my muzikanti, náš klub to neschválil, to jenom naši 4 poslanci se pod něco podepsali. Dere se mi na jazyk znovu ono pjakinovské rčení “Éto d…..”. Jenže, to není všechno.
Pplk. Marek Obrtel, zakladatel Národní domobrany.
V čase videa zaznívá poznámka, že Tomio Okamura nechápe, jak někdo může věřit serveru, na kterém články publikuje nějaký anonym. V čase 09:47 tak zaznívá otázka, kterou si klade nejen Tomio, ale i Česká televize, která měla dokonce v pořadu Newsroom před časem pořad, kde se pozastavovali nad tím, jak je možné, že lidé věří a čtou anonymně provozovaná média , když pod články je pouze podpis anonyma. Pane Okamuro, nevím, jestli jste právě přiletěl z jiné planety, ale otevřete si prosím nějaké zpravodajské servery, a nemusí to být jenom české, ale klidně i zahraniční. A podívejte se, kdo je po těmi články podepsán. Najdete tam autory se jmény jako ČTK, AP, AFP, Reuters, Tass, DW, Interfax a tyto zprávy na mainstreamu nikde nemají svého autora, nikde nenajdete jméno autorů článků z těchto tiskových agentur.
Tomiovi vadí, že pod články na AEN není podepsán pán s civilním jménem a příjemní, kdo to prý kdy viděl… A co mainstreamové servery, kde jsou pod články podepsány jen tiskové agentury?
Tito tiskové agentury nikdy zdroje neuvádí, samy se garantují jako zdroje svých tvrzení. A vy máte tu odvahu pane Okamuro se ptát, jak je možné, že někdo věří článkům a zprávám, u kterých není uvedený autor svým civilním jménem? Celý svět věří těmto agenturám, které šíří nepodepsané články, pane Okamuro. Celý mainstreamový svět, pokud chcete. A my nemáme důvod něco sobě nebo někomu dokazovat, kdo jsme nebo co jsme. Přinášíme informace a články, které jsou zdrojovány od našich kontaktů, našich spolupracovníků a kredit získáváme nikoliv tím, kdo články napsal, jak se jmenoval, ale podle toho, jakou validitu články měly a jaké nové informace čtenářům přinesly.
Jestli to byly články, které dopředu něco odhalují, na něco nebo někoho upozorňují, dávají věci do souvislostí a nabízejí odpovědi tam, kde se ostatní i jen bojí zeptat. Čtenáře Aeronetu nezajímá, jak se jmenuje ten, kdo píše články, ale zajímá je obsah těchto článků. A tito lidé se ptají, na co se nemohou zeptat ani na vašem Facebooku, kde je banujete a oni si potom chodí stěžovat k nám.
Ze zodpovědnosti za tento paragraf v návrhu zákona se SPD vymluvit prostě nemůže. Paragraf zakazuje milice, tzn. domobrany, aby to bylo jasné i těm, kteří nechodili na vojnu.
Lidé se ptají, koho proboha živého napadlo v SPD připojit podpisy 4 poslanců SPD pod návrh zákona z dílny Jana Hamáčka, když víte, že co pochází z pekla, od ďábla jest? Proč se vaši poslanci paktují a podílejí na Hamáčkových zákonech? V těch zákonech není ani špetka vlasteneckých paragrafů, všechny paragrafy jsou nastavené tak, že půjdou použít proti vlastencům a proti domobranám. O to více to bude snadné pro státní zastupitelství a policii, když podle vašeho vystoupení ve videu je zjevné, že ani netušíte, co je to domobrana a jak se definuje, přičemž si to vykládáte jako něco na způsob střeleckého nebo branného spolku.
Pokud nevíte, co je to domobrana, tedy milice, která tvoří paramilitární subjekt, tak se nemáme v podstatě o čem bavit, protože v tom případě ani nevíte, jaké parametry musí zákon mít, aby opravdu domobrany nezakazoval. A to v této podobě sněmovního tisku č. 669 [ 1 ] předlohy zákona o zbraních opravdu a doopravdy zakazuje. Nevymluvíte se z toho, pane Okamuro. Máte zjevné mezery ve výkladové rovině zákona a to nedopadne dobře. Přesto však vám nabízím pomocnou ruku.
Výzva ke společnému pořadu na SVCS o zákonu k domobranám a zbraním
Veřejně vás tímto poprosím o účast v diskusnímu pořadu přes Skype na Svobodném vysílači CS na základě dohody s moderátorem na SVCS, ani bych to nenazýval duelem, ale spíše panelem, kde vám rád jako bývalý důstojník ozbrojených sil ČSSR vysvětlím základní teze o domobranách, koncepci lidových milicí a domobran, jejich úlohu na řízení pořádku a obrany státu, úlohu milice pro obranu a boj s nepřítelem po jeho průniku hranic, mohu nabídnout zkušenosti z legislativy v USA (National Guard) a můžeme probrat všechny aspekty hrozeb, které vyplývají z Hamáčkova drakonického zákona.
Nikdo proti SPD žádnou kampaň z AEN nevede, naopak usilujeme o to, abyste neuhýbali před zodpovědností za chybné kroky svých poslanců, jakými byly podpisy 4 poslanců SPD pod skandální Hamáčkovou předlohou zákona , mluvíme tedy o paragrafu 3 v Hlavě II, a nepodíleli se na spolupráci na zákonech, které pochází od ČSSD. Není možné jeden týden tvrdit, že Vaši poslanci podepsali předlohu zákona, která domobrany nezakazuje, a další týden tvrdit, že Vaše strana nemá se zákonem nic společného, viz. váš příspěvek na Facebooku s fotografií pana pplk. Obrtela a výrok ve výše uvedeném videu.
Hnutí SPD je proti zákazům spolků zabývající se brannou činností. Hnutí SPD v žádném případě nepodpoří žádný návrh…
Geplaatst door Tomio Okamura – SPD op  Dinsdag 14 januari 2020

 
Ztrácíte tím důvěru svých voličů, když se snažíte bojovat za zákon, který je neobhajitelný v paragrafu 3 v Hlavě II od samotného počátku a není o ničem jiném, než o Hamáčkově plánu na zákaz milicí (rozumějte domobran) v České republice. Nepotřebujete vědět, kdo je pan VK, ale potřebujete vědět, co je to domobrana a jak se vyvarovat dalším chybám v budoucnu. Vítek jako profesionál a moderátor Svobodného vysílače CS rád pro nás dva připraví diskusní panel. A pokud vám bude vadit anonym Pan VK, může vám otázky klást Vítek místo mně. Otázky vám tak nebude pokládat a zprostředkovávat od čtenářů AEN anonym, ale reálná osoba a moderátor SVCS.
Věřím, že takový pořad by byl přínosem pro posluchače nejen na alternativě. Nikdo vás nepomlouvá, nikdo vás nedehonestuje a stejně tak pořad bude veden ve slušné rovině. Útoky, pomluvy a dehonestace totiž nejsou stylem a zvykem Svobodného vysílače CS a mých pořadů. U nás tohle neděláme, nás zajímají fakta, argumentační rovina a reakce politiků bez osobních útoků Ad hominem na ty, kteří tyto otázky politikovi pokládají.
Nejen o stále neutichající kauze okolo zákazu domobran budeme hovořit na Svobodném vysílači CS dnes večer od 19:00 hodin v pravidelném čase. Probereme aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.
-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější