Blaha zisťoval, ako to bolo s Naďovým tvrdením, že ho UMB stiahla spomedzi svojich úspešných absolventov: Žiadna politika, žiadna kampaň proti mne. Technická banalita

Blaha zisťoval, ako to bolo s Naďovým tvrdením, že ho UMB stiahla spomedzi svojich úspešných absolventov: Žiadna politika, žiadna kampaň proti mne. Technická banalita

Bratislava 17. januára 2020 (HSP/Foto:Facebook)
 
Poslanec Ľuboš Blaha (Smer-SD) vyvrátil tvrdenie Jaroslava Naďa (OĽaNO), ktorý v nedeľu v televíznej debate RTVS povedal, že Blahu Univerzita Mateja Bela, na rozdiel od neho a poslanca Klusa, stiahla spomedzi svojich úspešných absolventov
Na snímke Ľuboš Blaha
Blaha sa rozhodol osobne navštíviť Fakultu politických vied a medzinárodných vzťahov UMB, kde kedysi ukončil štúdium s červeným diplomom a zároveň tam obhájil aj PhDr., aby zistil, či sa k nemu skutočne UMB nepriznáva.
Na fakulte mu ale oznámili, že je to celé nezmysel a jediný dôvod, pre ktorý nie je jeho meno uvedené medzi úspešnými absolventmi na ich stránke, je ten, že nepodpísal technický súhlas s uverejňovaním svojich osobných údajov.
„Dali mi formulár, ten som za polminúty vypísal a oni ma tam uvedú. Vybavené. O nič iné nejde. Žiadna politika, žiadna kampaň proti mne. Technická banalita. Naďovi ostanú oči pre plač. A takto spľasla bublina, ktorú si vymyslel Naď z OĽaNO. Opäť sa ukázalo, že liberáli šíria iba hoaxy a konšpirácie. UMB sa ku mne normálne hlási a vôbec do toho neťahajú politiku,“ tvrdí Blaha.
K celej situácii podotkol, že je krásne, keď sa „popletený človiečik“ , ktorý v živote nenapísal jedinú vedeckú knihu, čím má namysli Naďa, ide vysmievať jeho osobe, ktorá má za sebou poltucta vedeckých monografií a desiatky štúdií, ktoré získali ocenenia a ohlas.
„Toto je pre liberálov typické. Naparujú sa ako majstri sveta a pritom sú to duševní maloroľníci, ktorí vedia len vrieskať, klamať a nenávidieť.“
Blaha v príspevku tiež uviedol, že by ho zaujímalo vyjadrenie Jaroslava Naďa k tomu, ako sa mu páčilo v Smere, keď bol ešte členom tejto strany.
„Juj, tak radi tu v Bystrici naňho spomínajú, aký to bol hafánek, úslužná podržtaška, veľký „sociálny demokrat“ . Keď súdruh hodil kostičku, Jaríček skočil po ňu. Poslušný psíček to bol, ten najposlušnejší,“  píše Blaha o Naďovi a dodáva, že sa dnes hrá na najväčšieho smerobijca u Matoviča.
V závere svojho príspevku Blaha ešte odporučil Naďovi, aby si svoje informácie nabudúce overil.
 
 
Príspevok Blaha zisťoval, ako to bolo s Naďovým tvrdením, že ho UMB stiahla spomedzi svojich úspešných absolventov: Žiadna politika, žiadna kampaň proti mne. Technická banalita zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější