Nacpi si nácka aneb kdo je zkorumpovanější – Češi nebo Němci?
RSS

Nacpi si nácka aneb kdo je zkorumpovanější – Češi nebo Němci?

MILAN RADEK
Jako dítě jsem si myslel že břichu se také říká nácek. Nacpi si nácka znamenalo nažer se.   Je to takto  – za Protektorátu nám nedovolovali zabijačky, hodně jídla šlo do reichu, tak úřadující nácek si to se sedlákem domluvil takhle – prase bylo nemocné a museli ho spálit nebo zahrabat. No a ze zabijačky nácek dostal svůj velký podíl. A nejen ze zabijačky.
No a proč jsem si vzpoměl. Von der Leyen zničila důkazy o tom jak jí poradci stáli přes 4 miliardy . Kam se hrabe Babiš, ten aspoň za dotace má Agrofert, co přece jenom něco vyrábí, šmejdy, ale vyrábí, a dává zaměstnání. Von der Leyen nic. Jen ty prachy nevíme kde jsou.  Možná ulité mimo Evropu. Ono je toho víc.
Vemte si to popořádku. Uprchlická krize. Za každého chudáka z válkou zmítané Sýrie, i když je to černoch, tak se platí tisíce eur. Moc z toho nějak zůstává v lepších a spravedlivějších kapsách. Pak se rozdají cizí peníze na integraci, třeba jim zorganizujeme sporty. Tisíce eur, a za ty prachy je necháme běžet o závod na 150 metrů. Kromě jiných kšeftíčků. A kdo to začal? Kdo v tom vyniká? Češi se jen  chytli už rozjetého vagonu. Proč si nepřilepšit když se dává, že?
Ale to bylo málo, tak využijeme klima – alarmisty kteří tak od 70. let začali hrozit koncem světa, nejdříve jsme měli zmrznout, pak se uškvařit, do roku 2000 už neměla být ani kapka ropy, v roce  2015 okraje kontinentů pod vodou, a v Německu už měli pěstovat banány a pomeranče. Takový mělo už být dávno to horko. Naivkům už před 20 lety prodali pozemky v Grónsku, do pěti let to mělo roztát a bylo to zralé na kutání nerostů. Utřeli hubu, je tam větši zima než kdy jindy.
A kdo na tom vydělává? Češi?  Těžko, ani Babiš ne . Ale evropští politici, zvláště ti němečtí a francoužští si mastí kapsy. Celé to šílenství je jedna velká zlodějna a korupce. Česko má jen poslechnout a držet hubu a krok. Dodržovat sankce vůči Rusku a Číně, zatímco Německo a Francie tam investuje ve velkém a kšefutjí s oběma velmoci jak o závod. Kdo je tu zkorumpovaný?
Mám i dojem že velké evropské nadnárodní podniky to podporují. Nechcete nás tady protože máme velkou uhlíkovou stopu? Ano, máte pravdu, my se kajeme. A šup investovat do Ruska, Číny nebo Latinské Ameriky, je to levnější. Vy dodržujte sankce a buďte k Rusku a Číně co nejvíce nepřátelští. A žádný obchod – jsou to nebezpeční nepřátelé!
Vše při starém – teď jen kterého nácka si nacpat abysme si mohli také na našem vlastním  vepři pochutnat?
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější