Vlhová na 3. mieste v kvalifikácii paralelného obrovského slalomu, v 1/16 finále proti Daniothovej

Vlhová na 3. mieste v kvalifikácii paralelného obrovského slalomu, v 1/16 finále proti Daniothovej

Bratislava 19. januára 2020 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Alessandro Trovati)
 
Slovenská reprezentantka Petra Vlhová dosiahla tretí najlepší čas v kvalifikácii paralelného obrovského slalomu v rámci Svetového pohára v alpskom lyžovaní žien v talianskom Sestriere. Víťazka sobotňajšieho obrovského slalomu podľa predpokladov nebude chýbať vo vyraďovacej časti, ktorá sa začne o 11.45 h. Jej prvou súperkou bude Švajčiarka Aline Daniothová, tridsiata najrýchlejšia v kvalifikácii
Na snímke slovenská lyžiarka Petra Vlhová
Vlhovú v súčte oboch kvalifikačných kôl zdolali iba Američanka Mikaela Shiffrinová a Švajčiarka Wendy Holdenerová. Shiffrinová ovládla kvalifikáciu výsledným časom 44,55 s, Holdenerová za ňou zaostala o 27 stotín sekundy. Vlhová a Talianka Marta Bassinová na treťom mieste boli pomalšie o 36 stotín ako Shiffrinová. V cieli kvalifikácie klasifikovali 51 pretekárok, 32 z nich si vybojovalo účasť v šestnásťfinále. Tou poslednou bola Slovenka reprezentujúca Česko Martina Dubovská s mankom 1,54 s na Shiffrinovú. Práve Američanka bude jej súperkou v 1. kole vyraďovacej časti.
V tejto sezóne SP žien v zjazdovom lyžovaní sa malý glóbus bude po prvý raz udeľovať aj v paralelných disciplínach za sumár výsledkov z troch podujatí. Prvý paralelný slalom v decembri vo švajčiarskom St. Moritzi sa stal korisťou Vlhovej. Teraz bude mať šancu nadviazať na tento úspech v paralelnom obrovskom slalome v Sestriere, v marci vo švédskom Aare (12.3.) sezóna SP v paralelných disciplínach žien vyvrcholí paralelným slalomom.
 
Príspevok Vlhová na 3. mieste v kvalifikácii paralelného obrovského slalomu, v 1/16 finále proti Daniothovej zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější