Soudy ve službách multikulturní mafie
RSS

Soudy ve službách multikulturní mafie

EDUARD VACEK
Tak to je skutečně neuvěřitelné. Italský nejvyšší soud v pátek potvrdil, že německá pirátka Carola Racketeová, která v minulém roce propašovala od libyjských břehů na ostrov Lampedusa stovky nelegálních afrických imigrantů, je nevinná. Dokonce úplatný soud rozhodl, že ji italská policie vůbec neměla právo zatknout a její Sea Watch 3 loď zabavit.

Tyto informace uvedla tato kriminálnice na svůj Twitter . Dokonce by prý Evropská unie podle ní měla ta ké provést reformu směrnice o zločinech solidarity. “Nikdo by neměl být stíhán za pomoc lidem v nouzi,” doplnila pirátka.

To tedy skutečně hlava nebere. Všichni moc dobře víme, jak je vše za pomoci pašeráků a neziskových organizací u libyjských břehů organizováno. Lodě neziskovek v těchto vodách soustavně loví Afričany z vody, kteří jsou zde naaranžováni a místo aby je zavezly k nejbližšímu břehu, tak je přepravují stovky kilometrů do vzdálené Evropy, kde vydírají v rámci humanismu tamní vlády.
Radost z výsledku soudu mají všichni pobláznění sluníčkáři, ale také zejména Alessandra Gamberini, právnička Racketeové. “Velká spokojenost s důsledným opatřením z institucionálního a právního hlediska…Carole nemusela být zatčena,” citoval právničku portál la Repubblica.

Takže toto je tedy impuls pro všechny pašeráky a neziskovky, že mohou nyní již beztrestně dopravovat africké mladíky k nám do Evropy. Peníze se jen posypou a kriminalita páchaná těmito nepřizpůsobivými nelegálními imigranty po celé Evropě v podstatě mimo vlasteneckých stran a zděšených policistů nikoho v podstatě nezajímá. Sbohem Evropo!
 

Eduard Vacek

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější