Počet fotbalistů FIFA, kteří „náhle zemřeli“ v roce 2021, byl o 300 % vyšší než předchozí 12letý průměr
RSS

Počet fotbalistů FIFA, kteří „náhle zemřeli“ v roce 2021, byl o 300 % vyšší než předchozí 12letý průměr

Všímáte si, jak korporátní média a politiky vůbec nezajímá celková nadměrná úmrtnost, výrazně nižší porodnost, ale i úmrtnost a kolapsy sportovců v takovém množství, v jakém to bylo dosud nemyslitelné? A pokud se již objeví nějaký viník, pak jsou jím údajné „klimatické změny.“
Již několikrát jste si zde mohli přečíst o statistikách úmrtí i zdravotních indispozic sportovců v loňském roce, ale i v první polovině roku letošního (např. zde , zde a zde ). Otázka je , jak budou čísla vypadat třeba za rok. A jistě by nebylo zcela „mimo mísu“ udělat podobnou statistiku za roky 2021 – 22 také co se týká například výskytu rakoviny a tzv VAIDS.
Výzkum, který vám chci představit nyní, se týká fotbalistů. Nejsou tam však započítány případy z různých vesnických amatérských klubů, jakých je po celé Evropě nepřeberně. Jedná se pouze o fotbalisty profesionální, tedy o ty, kteří jsou v registraci FIFA.
Rozsáhlý výzkum odhalil, že počet úmrtí profesionálních fotbalistů na kardiovaskulární onemocnění se v roce 2021 zdvojnásobil každé tři měsíce, přičemž počet fotbalistů, kteří „náhle“ zemřeli v prosinci 2021, překročil roční průměr za předchozích 12 let.
To znamená, že během jednoho měsíce náhle zemřelo tolik hráčů jako dříve v průměru za 12 měsíců.  Celkově byl počet úmrtí mezi profesionálními fotbalisty v roce 2021 čtyřnásobkem průměru za roky 2009-2020.
Ve většině západního světa se mladí očkovali první dávkou zhruba  koncem jara a v průběhu léta 2021.

Níže uvedená tabulka ukazuje celkový počet vypsaných úmrtí ve fotbalových zápasech Fifa a úmrtí na kardiovaskulárních fotbalových zápasech mužů, ke kterým došlo každý rok od roku 2009.

Údaje v tabulce pocházejí z následujících zdrojů –

https://goodsciencing.com/covid/71-athletes-suffer-cardiac-arrest-26-die-after-covid-shot/
http://www.dvdbeaver.com/health/why.htm
https://peckford42.wordpress.com/2021/12/04/revelation-2021-high-profile-soccer-figures-players-footballers-forcing-conversation-after-three-more-soccer-players-collapse-in- tři dny/
https://cs.wikipedia.org/wiki/List_of_association_footballers_who_died_while_playing
https://stephenc.substack.com/p/5-fold-increase-in-sudden-cardiac


Data ukazují, že profesionální fotbalisté měli čtyřikrát vyšší pravděpodobnost úmrtí na kardiovaskulární problémy během zápasů (zápasů nebo tréninků), než byl průměr v letech 2009 až 2020.
Ukazuje také, že v roce 2021 zemřelo na kardiovaskulární problémy více než 15krát více než v roce 2020.
Nejvíce znepokojivé však je, že počet úmrtí v prosinci 2021 byl 3,5krát vyšší než za celý rok 2020 a počet úmrtí v prosinci 2021 (7) byl téměř průměrný roční počet za posledních 12 let (7,8 za rok). ).
A skutečný problém je toto…

Kardiovaskulární úmrtí mezi profesionálními fotbalisty se každé čtvrtletí zdvojnásobuje. Do konce roku 2022 by se počet mohl zvýšit na 320 za čtvrtletí (40, 80, 160, 320). Fotbalistům, kteří zkolabují, ale přežijí, se doporučuje na tři měsíce zastavit veškerou namáhavou činnost. Tato čísla ukazují, že všichni sportovci očkovaní proti Covid-19 by měli dělat totéž.


Naše zkoumání dostupných dat ukazuje, že celosvětová kardiovaskulární úmrtí v profesionálních fotbalových zápasech v roce 2021 jsou 300 % nad 12letým průměrem, přičemž počet úmrtí v samotném prosinci 2021 je v souladu s celoročním průměrem let 2009-2020. Tedy za jeden měsíc jich zemřelo stejně jako dřív za celý rok.
Budou to příslušné orgány dále zkoumat, než bude příliš pozdě?
K uvedenému ještě dodávám, že v případě profesionálních sportovců si jisté procento také dokázalo sehnat falešné covid pasy, takže proočkovanost zejména mezi profesionálními fotbalisty, pro něž není zakoupení falešných potvrzení nijak zvlášť problematické,  bude ve skutečnosti o něco nižší, než se oficiálně udává.
O to víc by byla uvedená čísla alarmující…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Počet fotbalistů FIFA, kteří „náhle zemřeli“ v roce 2021, byl o 300 % vyšší než předchozí 12letý průměr se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden