Pokrytečtí politici, 800 soukromých letadel a ambice zničit Evropu nejtvrdší klimatickou politikou – to byl COP27
RSS

Pokrytečtí politici, 800 soukromých letadel a ambice zničit Evropu nejtvrdší klimatickou politikou – to byl COP27

Covidismus byl jen takovou rozcvičkou před nastupující érou klimatického alarmismu. Právě ten má být záminkou pro plánovaný přechod na oběhovou ekonomiku (sdílení) a vyvlastňování přesně v duchu hesla WEF: „nikdo nic nevlastní, vše se sdílí a všichni (globalisté) jsou šťastni.“
A aby nám opět pokrytečtí politici, kteří nám chtějí vnucovat konzumaci hmyzu a sdílení nejen obydlí, ale prakticky všech denních potřeb, ukázali, jak to, co plánují pro plebs, pro ně samotné neplatí, vyrazili na klimatický summit soukromými či vládními letadly, jen výjimečně pravidelnou leteckou linkou.
A to není vše, jak jste si již mohli přečíst zde, tak na jejich jídelníčku žádný hmyz nebyl. Výhradně hovězí či kuřecí maso, případně pravá smetana. ne náhražky z Gatesových laboratoří. Ostatně, omezení se plánují jen pro plebs, který přece i volbou loutek ukazuje, že s plány souhlasí.
Klimatickému summitu mělo v mnohém dominovat Německo, coby nepsaný hegemon 4. říše. Právě z úst německých politiků, kteří již dlouho varují před (jimi zaviněnými) blackouty, vypadly ambiciózní plány pro Evropu.
27. Světová konference o klimatu (COP27), která se konala od neděle 6. listopadu do pátku 18. listopadu v egyptském turistickém hotspotu Sharm El-Sheikh, zjevně hostila mnoho nepoučitelných klimatických hříšníků ze 198 zúčastněných zemí.
Jednání se tam soustředila na ústřední otázky klimatické politiky, zejména s cílem splnit požadovaný úkol globálního snižování skleníkových plynů a financování klimatických škod.
Partnerství s africkými zeměmi má urychlit odklon od výroby elektřiny z uhlí a energetické transformace. Kromě toho byl zřízen fond pro „chudší“ země, které jsou vážně postiženy klimatickými škodami.
Zelená německá ministryně zahraničí Annalena Baerbocková byla zklamaná, neboť podle ní nebyly stanovené cíle dostatečně ambiciózní a varovala, že konkrétní kroky ke snížení emisí nebudou s ohledem na dramatické dopady dostatečné.
„Mezera na 1,5 stupně je stále otevřená,“ řekla po skončení Světové konference o klimatu „ambiciózní“ německá ministryně zahraničí.
Německý kancléř Scholz již na začátku světové klimatické konference zdůraznil: „Každá desetina stupně globálního oteplování znamená méně sucha a záplav, méně konfliktů o zdroje, méně hladu a špatné úrody – a tím více bezpečnosti a prosperity pro všechny. Cíl je dosáhnout celosvětového maxima v emisích skleníkových plynů nejpozději do roku 2025 a do roku 2030 snížit emise téměř na polovinu.“
Nyní EU znovu zvyšuje svůj předchozí cíl v oblasti klimatu. Do roku 2030 chce snížit své emise o 57 procent ve srovnání s úrovněmi z roku 1990. Do roku 2050 se Evropa má stát prvním klimaticky neutrálním kontinentem.
Zde bych jen ráda věděla, jak by chtěli k podobné politice donutit vznikající chalífáty, ve kterých již bude v roce 2050 žít převaha muslimského obyvatelstva (Švédsko, Francie, Rakousko, Belgie či Německo).
Kromě toho, a jako obvykle v „modelovém studentském stylu“, Německo chce být jednou z prvních průmyslových zemí, které se do roku 2045 stanou klimaticky neutrálními. 
Spolu s dalšími průmyslově vyspělými zeměmi Německo také přislíbilo miliardovou pomoc Jihoafrické republice na odklon od uhlí a rozšíření obnovitelných zdrojů energie. Německo již poskytlo 700 milionů eur a nyní přislíbilo dalších 320 milionů eur.
Kromě toho Německo v posledních třech letech navýšilo veřejné prostředky na mezinárodní financování klimatu o více než třetinu na celkových 5,3 miliardy eur v roce 2021. „Do roku 2025 zvýšíme náš příspěvek z veřejných prostředků na mezinárodní financování klimatu o šest miliard eur ročně,“ oznámil kancléř.
Do fondu proti změně klimatu budou samozřejmě přispívat všechny takzvané „vyspělé“ země – včetně všech zemí EU. Například Čína, která byla na COP 27 klasifikována jako země rozvojová, nic platit nemusí.
Klimatičtí pokrytci tedy opět kázali vodu a pili víno. Na vině však nejsou oni, ale voliči, kteří podobný odpad volí. A tím nemám na mysli jen Německo.

Vrchol ironie tohoto „shromáždění zachránců světa“ však musí být spatřován ve skutečnosti, že ve vzdušném prostoru nad Egyptem bylo natěsnáno 800 soukromých tryskáčů jen proto, aby přiletěly „elity zachraňující svět“. 
Nic jim přitom nebránilo uspořádat online konferenci, při které by nezanechávali téměř žádnou uhlíkovou stopu, aby šli plebsu, jemuž tuto stopu hodlají měřit, příkladem. Jenže to by většina z nich přišla o příjemnou dovolenou v Egyptě v luxusním hotelu a s prvotřídním masitým menu.
Ostatně, proč by ne, vždyť ten plebs, který se má v brzké budoucnosti krmit brouky a Gatesovým umělým mlékem a masem, chodit pěšky a žít ve sdílené ubikaci, je opět rád zvolí…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ] Článek Pokrytečtí politici, 800 soukromých letadel a ambice zničit Evropu nejtvrdší klimatickou politikou – to byl COP27 se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden