Whistleblower: „Inteligentní města se mění v otevřené koncentrační tábory“ (video)
RSS

Whistleblower: „Inteligentní města se mění v otevřené koncentrační tábory“ (video)

Chytrá města, chytré přístroje a k tomu digitální identita, digitální měna a sociální kredity. To vše dohromady vám krade vaše soukromí  a na druhé straně to umožní o vás získávat jakékoli informace, které systém žádá.
Jen málokdo si uvědomuje, že onen digitální koncentrák, který nastoupí s totální digitalizací  a bezhotovostní společností, již nepůjde opustit. Jen ten, kdo bude absolutně poslušný, bude mít přístup ke všemu potřebnému.
To nyní potvrzuje i člověk, který má hlubší náhled do těchto technologií a ví, co se na lidstvo chystá.
Aman Jabbi pracoval v Silicon Valley 25 let a vyvinul několik aplikací pro mobilní telefony. Globalisté mají technologickou infrastrukturu, aby proměnili společnost v technokratický otrokářský stát,  říká v rozhovoru s Maria Zeee  .
Hlasování ve volbách je zbytečné. Hlasovací systémy řídí stejní lidé, kteří vytvářejí infrastrukturu pro chytrá města po celém světě. Jediné, co můžeme udělat, je neúčastnit se.
Než se lidé probudí a uvědomí si, že byli v pasti, je příliš pozdě. Mají všechna vaše data, vědí o vás všechno. Nebo jak říká Jabbi: „Můžeš popřít realitu, ale nemůžeš popřít důsledky.“

Volba je jednoduchá: rozhodnete se žít jako otrok v digitálním koncentračním táboře, nebo se rozhodnete žít jako svobodná lidská bytost?
Velká města přecházejí na chytré technologie, od chytrých světel a chytrých aut k chytrým čtvrtím, chytrým domácnostem a chytrým spotřebičům. Vše mezi sebou komunikuje bezdrátově.
Jabbi mluví o nabíjecích stanicích pro drony, které lze nakonec použít proti civilistům. A to vše se děje pod rouškou ‚bezpečnosti‘. Kamery, které zaznamenávají SPZ každého auta, které projíždí kolem.
Váš telefon vás také poslouchá. Mnoho nejnovějších telefonů sleduje pohyby vašich očí na obrazovce. „Poslouchají, sledují, analyzují, učí se a pak se proces opakují,“ říká Jabbi. „Je to otevřený koncentrační tábor pro sledování.“
Shromážděné údaje se budou využívat ke změně vašeho chování prostřednictvím systému sociálních kreditů.
Do roku 2025 bude podle Jabbiho každé nové auto vybaveno minimálně 16 kamerami, které posílají informace přes internet. Jezdíte autem příliš často? Pak vaše sociální kreditní skóre klesá.
Banky začínají spojovat platební transakce s emisemi CO2. Podle Jabbiho jde o „rozcvičku“. Pokud začnou vydávat digitální peníze, sledování vašich uhlíkových emisí již nebude „dobrovolné“.
Už nás nesledují lidské oči a  uši. Tentokrát nás podle Jabbiho hlídá umělá inteligence.
Číňané už vědí, že jsou otroci, a rezignovali na to, ačkoli odpor roste. Lidé na Západě si však zatím nejsou vědomi vězeňských zdí, které se v současnosti kolem nich staví.
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 3 Průměrně: 5 ] Článek Whistleblower: „Inteligentní města se mění v otevřené koncentrační tábory“ (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden