Britská organizace žaluje šéfa Pfizeru Bourlu za to, že dětem doporučuje pro ně nebezpečné „covid vakcíny“
RSS

Britská organizace žaluje šéfa Pfizeru Bourlu za to, že dětem doporučuje pro ně nebezpečné „covid vakcíny“

Mnohé země již zakázaly podávání nebezpečných genových injekcí dětem, zatímco některé další je nyní podávají dokonce i kojencům. Naše vláda – což nikoho neudiví – patří k těm, které se rozhodly nadále riskovat životy a zdraví dětí a aplikaci pro děti potenciálně životu a zdraví nebezpečných přípravků nadále doporučuje.
Pfizer, který od začátku moc dobře ví, jaké dryáky lidem podává, se neštítí tyto preparáty doporučovat i pro děti – a to včetně těch nejmenších dětí od 6 měsíců. Jenže – podobně jako v případě těhotných žen – Pfizer velmi dobře věděl, že tyto přípravky dětem i těhotným škodí a jsou pro ně větším rizikem než samotný covid. Jenže genocidní poslání Big Pharmy ruku v ruce s chamtivostí vyhrává na celé čáře a dětem i těhotným jsou tyto přípravky stále v mnoha zemích doporučovány.
Ovšem podávání podobných přípravků lze považovat v kontextu stávajících škod na zdraví, které byly dětem způsobeny, za zločin. To si myslí i britská organizace na ochranu dětí, která nyní podala na šéfa Pfizeru žalobu. Otázka je, jak dalece může být tato organizace úspěšná, když dnes již velmi dobře víme, že Pfizer byl na základě velmi jednostranných smluv zproštěn jakékoli zodpovědnosti za vedlejší účinky, včetně smrti. A to dokonce i u dětí…
V listopadu 2021  tchajwanské úřady oznámily , že pozastaví druhou dávku vakcíny Pfizer pro dospívající kvůli riziku myokarditidy a perikarditidy.
V lednu 2022 Švédsko  oznámilo , že již nebude doporučovat očkování proti Covidu dětem ve věku 5 až 11 let, protože z něj nevidí žádný jasný přínos.
„Se znalostmi, které dnes máme, a s nízkým rizikem vážných onemocnění u dětí nevidíme žádný jasný přínos z očkování,“ uvedla Britta Bjorkholmová ze zdravotnické agentury na tiskové konferenci podle agentury Reuters  .
V září 2022 také dánské úřady oznámily, že vyloučí osoby mladší 50 let z očkování proti COVID.
Začátkem října 2022 generální lékař Floridy Dr. Joseph Ladapo oznámil, že počet úmrtí souvisejících se srdcem u mužů ve věku 18 až 39 let se během 28 dnů po vakcinaci mRNA zvýšil o 84 %. To je ohromné ​​číslo!
V říjnu 2022 německá studie zjistila, že jedno ze 700 dětí mladších pěti let, které dostaly mRNA vakcínu Covid od společnosti Pfizer, bylo hospitalizováno se závažnými nežádoucími účinky (SAE) a jedno z 200 dětí mělo „příznaky, které v současnosti přetrvávají.“
Norsko již přestalo doporučovat posilovače pro osoby mladší 65 let. Očkovat proti covidu se sice Norové produktivního věku mohou i nadále, ovšem nyní již bez doporučení státních úřadů a tedy na vlastní nebezpečí.
Není absolutně potřeba, aby zdravé děti dostávaly nebezpečné  „vakcíny“ COVID-19.
Britská organizace na ochranu dětí nyní podala žalobu na generálního ředitele společnosti Pfizer Alberta Bourlu za nečestná tvrzení, na jejichž základě dětem vnucuje nebezpečné vakcíny.
The Telegraph  uvedl  :
Doktor Albert Bourla loni v prosinci využil rozhovor s BBC k tvrzení, že „není pochyb o tom, že výhody jsou zcela ve prospěch“  očkování dětí ve věku od pěti do 11 let .
Argumentoval tím, že „Covidu se ve školách daří“ a dodal: „Toto významně znepokojuje vzdělávací systém a jsou děti, které budou mít vážné příznaky.“
Rozhovor byl zveřejněn 2. prosince – předtím, než byla vakcína schválena britským lékařským regulátorem pro tuto věkovou skupinu.
Krátce po zveřejnění článku byla podána stížnost k farmaceutickému hlídacímu psu – Úřadu pro dodržování předpisu léčivých přípravků (PMCPA) – organizací UsForThem, mateřskou kampaňovou skupinou, která byla založena s cílem propagovat neutěšenou situaci dětí během pandemie.
Stížnost tvrdila, že poznámky Dr. Bourly o dětské vakcíně byly „hanebně zavádějící a mimořádně propagační povahy“, a tvrdila, že Bourla porušil několik ustanovení kodexu Asociace britského farmaceutického průmyslu (ABPI).
„Neexistuje žádný důkaz, že   zdraví školáci ve Spojeném království jsou významně ohroženi virem SARS COV-2,   a naznačovat, že ano, je hanebně zavádějící,“ uvedli.
V září 2021 Společný výbor pro vakcinaci a imunizaci (JCVI)   nedoporučil hromadné zavádění pro děti ve věku 12–15 let s tím, že „rozpětí přínosu bylo považováno za příliš malé“ a jako důvod uvedl nízké riziko při nákaze virem pro zdravé děti.

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Britská organizace žaluje šéfa Pfizeru Bourlu za to, že dětem doporučuje pro ně nebezpečné „covid vakcíny“ se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden