Poté, co vyhrálo Maroko nad Belgií, došlo k nepokojům také v Nizozemsku (videa)
RSS

Poté, co vyhrálo Maroko nad Belgií, došlo k nepokojům také v Nizozemsku (videa)

V Nizozemsku žije velmi početná marocká komunita, v přepočtu na počet obyvatel pak převyšuje i tu, která je ve Francii. Neskonalé problémy tam nyní řeší i se samotnou marockou mafií, která se již stala státem ve státě.
Není se tedy čemu divit, že také v Holandsku žijící Maročané – podobně jako jejich soukmenovci v v Belgii – řádili v ulicích.
Mobilní jednotky nizozemské policie zaútočily na výtržníky v centru Rotterdamu, kde se podle policie shromáždilo 500 lidí. Na policii byla  házena pyrotechnika a různé předměty.
Pořádková policie v neděli večer zasáhla také v Haagu, kde vypukly nepokoje. Také v Amsterodamu se podle mluvčího shromáždilo asi pět set lidí. Byly založeny malé ohně a výtržníci řádili s pyrotechnikou. Pořádková policie byla připravena zasáhnout. V Utrechtu a Amersfoortu byla podle policejního mluvčího atmosféra slavnostnější. V Utrechtu však tu a tam zapálili několik malých ohňů. V Amersfoortu byl zapálen skútr a odpálen ohňostroj.

Deze proberen ze nu te verbranden. Politie is nog steeds nergens te bekennen. Tijd om weg te gaan #mercatorplein #belmar pic.twitter.com/yoVr22s3O5
— Free mind (@LoneWolfRA) November 27, 2022


Auto’s werden zo toegetakeld door de relschoppers #mercatorplein #BELMAR pic.twitter.com/l5m8QFjJy1
— Free mind (@LoneWolfRA) November 27, 2022

 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 4 ] Článek Poté, co vyhrálo Maroko nad Belgií, došlo k nepokojům také v Nizozemsku (videa) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden