Švédsko: Za poslední 3 roky došlo k více než 700 případům přestřelek muslimských gangů v blízkosti základních škol
RSS

Švédsko: Za poslední 3 roky došlo k více než 700 případům přestřelek muslimských gangů v blízkosti základních škol

Švédsko začalo ve větším počtu přijímat muslimy před zhruba dvaceti lety. Za tu dobu se z jedné z nejbezpečnějších zemí stala v rámci Evropy země nejnebezpečnější. Přesto se stále najde poměrně hodně příznivců multikulturalismu a podvratné organizace jako OSN a EU se snaží dostat do pozice Švédska i zbytek Evropy.
Miliony dalších muslimů, kteří přesně podle plánů infiltrují Evropu, jsou již připraveny k cestě nebo do Evropy právě míří. A právě Švédsko je zářným příkladem toho, jak si budoucí destabilizovanou Evropu globalisté představují.
Ve Švédsku se již „chlubí“ několika prvenstvími v rámci Evropy. Jsou nejnebezpečnější zemí pro ženy , jsou zemí, kde dochází k největšímu počtu pouličních přestřelek a granátových či bombových útoků. A nejhorší na tom je, že v bezpečí již nejsou ani ti nejmenší.
Za poslední tři roky došlo v blízkosti základních škol ve Švédsku k více než 700 střelbám, podle údajů švédského vysílání SVT ve spolupráci s Infostatem.
Mapování SVT odhaluje, že 196 000 (16 procent) švédských žáků základních škol v současné době navštěvuje školu, v jejímž okruhu do 500 metrů se v posledních třech letech odehrála jedna nebo více střeleb.
Toto číslo je přirozeně nižší mezi venkovským obyvatelstvem země, zatímco v městských oblastech, jako je Stockholm a Malmö, toto číslo prudce stoupá na téměř 50 procent.
Malé město Södertälje v Södermanlandu ve Stockholmském kraji je nejhůře postiženou oblastí, kde 54 procent školáků navštěvuje vzdělávací zařízení, které v posledních třech letech zažilo střelbu v jeho okolí. Město Eskilstuna na jihovýchodě země je na druhém místě s 49 procenty. Stockholm a Malmö jsou na třetím a čtvrtém místě, zatímco Västerås je pátý.
Většina střeleb se odehrává v noci, a tedy mimo školní vyučování; odborníci však stále vyjadřují obavy z dopadu takového násilí na děti žijící v okolí.
„Je problém, že se vůbec střílí a že místa násilí vidíte tak blízko. Vytváří to spoustu nejistoty,“ poznamenal kriminolog Sven Granath pro televizi SVT.
„Může to také vyvolat pocit nespravedlnosti, protože školní děti pak mohou ve svém každodenním životě vidět střelbu častěji než ostatní,“ dodal.
Drtivá většina střeleb je připisována válce muslimských gangů, což je pro severskou zemi relativně nový fenomén po liberálním postoji předchozích vlád k masové migraci.
Odhaduje se, že 5 000 členů městských zločineckých gangů, kteří dominují švédským městům, jsou téměř výhradně přistěhovalci první nebo druhé generace, včetně všech 12 odsouzených vůdců gangů v zemi, podle Amira Rostamiho, předního kriminologa a profesora, který založil svá zjištění na policejních údajích.
A zatímco se úřady snaží dostat pod kontrolu násilí gangů, smrtelné střelby dosáhly rekordních počtů s 46 vraždami hlášenými v 335 střelbách po celém Švédsku v loňském roce .
V letošním roce však již byl tento rekord pokořen , takže jakmile budou statistiky i za prosinec, bude rok 2022 v tomto ohledu rekordním.
Školy nejvíce postižené střelbou gangů byly téměř výhradně ve Stockholmu, kde se nachází sedm škol kolem nichž došlo k největšímu počtu střeleb.
Gullingeskolan byl nejvíce sužovanou institucí se 14 střelbami v okruhu 500 metrů od školy v posledních třech letech. Mezitím Askeby School, Hjulsta Primary School a Rinkeby School, které se všechny nacházejí ve Stockholmu, také zaznamenaly dvouciferná čísla.
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Švédsko: Za poslední 3 roky došlo k více než 700 případům přestřelek muslimských gangů v blízkosti základních škol se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden