BlackRock získal do svých spárů Ukrajinu, má se údajně podílet na její hospodářské obnově
RSS

BlackRock získal do svých spárů Ukrajinu, má se údajně podílet na její hospodářské obnově

Nebudeme předstírat, že Ukrajina nebyla již dávno ve spárech cizího kapitálu. Rozprodaná země, která  patří do značné míry cizákům (zejména zemědělská půda je na mnoha místech země vlastněná firmou Monsanto-Bayer), tak má být součástí „majetku“ investiční firmy BlackRock.
Kdo se ve skutečnosti skrývá za investičním gigantem BlackRock, který se bez nadsázky stává „majitelem zeměkoule“, není známo. Ano, všeobecně se ví, kdo je v jeho viditelném vedení, ale nikdo netuší, kdo si přes tuto společnost a loutky v jejím vedení skupuje celý svět. Ovšem jsem si jista, že zmínkou jmen jako Rockefeller nebo Rothschild nebudu daleko od pravdy.
Jednoduše, jde o investiční společnost, za níž se skrývá tzv. Deep state, což jsou skuteční vládci světa, tedy minimálně toho západního, do něhož patříme i my. To jsou ti, kdo nám skutečně vládnou a ne nějaké loutky ve vládách. Více jste si o BlackRocku mohli přečíst zde , zde , zde nebo zde .

Ano, je to BlackRock, kdo uzavřel dohodu s ukrajinskou vládou , podle níž má tento investiční gigant, jehož najdeme mezi vlastníky 90% nadnárodních korporací, podpořit ukrajinskou ekonomiku.
Cituji ze stránek ukrajinského ministerstva hospodářství:
Konkrétně dohoda podepsaná 10. listopadu 2022 ve Washingtonu, DC, stanoví, že poradna pro finanční trhy společnosti BlackRock bude konzultovat s ministerstvem hospodářství vytvoření cestovní mapy pro implementaci investiční platformy, která bude primárně přitahovat soukromý kapitál. To zahrnuje strukturu platformy, její mandát a řízení.
V překladu to znamená, že BlackRock se má postarat o rozprodej posledních zbytků toho, co je ještě ukrajinské, do rukou nadnárodních korporací, mezi jejichž vlastníky zpravidla figuruje i sám BlackRock.
Už je vám tedy jasné, za koho se bojuje na Ukrajině? Informovaným to bylo jasné dávno, ale nyní již došlo k oficiálnímu předání země do rukou Deep state. Jde tedy pouze o formalitu, která však jen potvrzuje to, že je Ukrajina minimálně od majdanského puče v područí Deep state a měla být využita nejen jako bojiště pro zástupnou válku s Ruskem, ale také jako území velmi vhodné k ovládnutí.
Jisté je, že země, které jsou proslulé korupcí a klientelismem, jsou ideální živnou půdou pro kriminální aktivity  Deep state. To byl i případ ukradeného Kosova, kde právě Deep state usadil do čela země drogovou mafii. Kosovo, kde si pak USA postavily největší vojenskou základnu v Evropě, bylo (a dosud zřejmě je) využíváno jako hlavní „distribuční uzel“ pro zásobení Evropy drogami z Afghánistánu.
Také Ukrajina má svůj význam –  a to zejména geopolitický. Tamní vysoce kvalitní černozem je již většinově rozprodána, jaké budou další zájmy se již brzy uvidí. Ovšem důležité je, že výše uvedená dohoda jen dokazuje, za čí zájmy se nyní především bojuje.
Nemyslete si však, že jde jen o Ukrajinu, to zdaleka ne. BlackRock má své zájmy po celém světě a mnohde přebírá svoji moc zejména skrze vlastní dosazené loutky. Takovým příkladem je třeba jedna z jejich evropských loutek – Macron. Ten před 2 lety zavedl penzijní reformu na jejímž základě doslova rozprodal francouzský penzijní fond americkým penzijním fondům, z nichž těží zejména BlackRock.
BlackRock tak ovládl nejednu zemi a již jen vlastnictví aktiv 90% nadnárodních korporací dělá  BlackRock nejvlivnější společností na světě.
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek BlackRock získal do svých spárů Ukrajinu, má se údajně podílet na její hospodářské obnově se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden