CLINTEL píše OSN: Nemáme stav klimatické nouze
pravdive+seznam

CLINTEL píše OSN: Nemáme stav klimatické nouze

PETR KUBÁČ

Moje máti  nastoupila do lékařské praxe , v roce 1967, a jen co nabrala minimum zkušeností, přišla Sovětská okupace 1968. V různém časovém odstupu od ní postupně emigrovaly, nebo jako  etnické Němky – Prajzačky  se vystěhovaly do západních států téměř všechny její kolegyně z ročníku, takže jsme se ještě mnoho let starali o různé staré babiny – alias maminky těchto emigrovaných lékařek. Dodnes mi to připadá jako vzrušující legrace, když jsem tlačil ultra-těžký kočár s bratrem – kojencem, který byl navíc naložen taškami s nákupem pro “ paní Lenglovovou ” a za námi dva “ pánové v šedivém baloňáku ” a máti syčela mezi zuby : “ Nedívej se na ně !! ” Téma emigrace bylo u nás doma stejně běžné jako nákupy, praní nebo luxování. Tudíž se mi emigrace v nějaké poloze honila hlavou a byla předmětem jednoho z mnoha školních průserů, když jsem hodinu “ občanské nauky ” o tom, jak “ v kapitalismu dělníci hladoví “, uzavřel ( z mého hlediska ) logickou otázkou : “ A proč tam tolik lidí od nás uteklo ? ” Jen pro úplnost dodám druhou otázku z občanské nauky, která skončila stejně velkým průserem a týkala se  Gustáva Husáka  : “ Myslí si soudruh prezident opravdu to, co říká, nebo ho taky nutí říkat něco jiného ? “


Takže ten pocit “ života v akváriu “, kde uvnitř a venku jsou dvě reality ( a zprávy o těchto realitách ) o 180 stupňů obrácenné – jde celým mým životem od kočáru, co v něm moje máti ( kromě mně a později bratra ) vozila nákupy pro “ rodiče emigrantů “. Přesněji ten pocit byl na nějakou dobu – přibližně 1990 – 2014 přerušen, ale teď se ultra-silně a ultra-rychle vrací, protože se stále častěji stává ( a stále častěji o tom píšu na tomto blogu ), že naši novináří, Euro-novináři, převážná většina amerických novinářů prostě cenzurují realitu tím způsobem, až to těm, kteří komunismus zažili hýbe žlučí, a těm kteří jej nezažili ( paní Kubáčová ) to budí otázky ve stylu mých školních průserů.
.
Proto dnes, jako mnohokrát jsem surfoval po cizojazyčných Internetech a v angličtině narazil na informace, které jsem se v češtině nedočetl, protože se ( jako už 1000x před tím ) nehodily při poučování frustrovaných nevzdělanců “ vytváření zpravodajského narativu “. V tomto případě se jedná o holandské  sdružení vědců CLINTEL , což znamená “ Climate Intgelligence ” , kteří poslali do OSN a později  do Evropského parlamentu dopis , který podepsalo nejprve 400 a později celkem 700 “ významných osobnosti “. Nadpis tohoto dopisu je “ There is NO climate emergency ” – tedy přeloženo do češtiny “ Nemáme stav klimatické nouze “
 .
Sdružení CLINTEL do omrzení opakuje následující stručné body:

Globální oteplování způsobuje kombinace přírodních a lidských vlivů.
Oteplování je pomalejší než se očekávalo.
Politika v oblasti ochrany klimatu je založena na špatných klimatických modelech.
Oxid uhličitý ( CO 2  ) je potrava rostlin – základ veškerého života na Zemi.
Globální oteplování nezvýšilo množství přírodních katastrof
Klimatická politika musí zohledňovat vědeckou a ekonomickou realitu.

.
Sám bych to lépe nenapsal a pozoruhodný je zejména bod o “ klimatických modelech ” – to je chronický problém klimatologie, že totiž když klimatické modely nakrmíte historickými daty – ony místo pokračování těchto dat ( které je známé ) předpoví prudké nárůsty teploty. Klimatickým modelů je od 90 let už několik generací a místo aby se zpřesňovaly, jejich předpovědi ukazují stále vyšší a vyšší oteplování ( které v realitě nenastalo ). Velmi hrubě řečeno se současné průměrné teploty pohybují o necelý 1 stupeň nad teplotami minulého století, ale více než jeden stupeň pod přepověďmi “ klimatických modelů ” které oteplovací papaláši používají k rozvracení západního hospodářství. Nemohu o tom psát podrobněji, mimo jiné protože moje informace v této oblasti jsou více než skromné, protože nemám čas prokousávat se 99% politiky, lží a propagandy, abych vytěžil 1% fakt.
 .
Sdružení CLINTEL je zajímavé i z jiného hlediska. Zdá se, že Informační válka opravdu přitvrzuje, takže o CLINTELU nenajdete jedinou slušnou informaci mimo  jejich vlastní stránky . Americké zdroje – mlčí – protože je to holandská “ neziskovka “. Evropské zdroje nepíší nic, co by se blížilo ( kvalitní ) informaci. Maximálne tak plivají na zakladatele jakože “ pracovali pro firmu Shell “. České zdroje – alias “ novinářská ” obec intenzivně pracuje na výrobě fenomenu rybiček v ( českém ) akváriu odděleném jazykovou bariérou od zahraničních zpráv : Jediný ( slušnější ) článek je na stránkách “ iUhlí.CZ “, který je bohatě vyvážen články, které pouze plivají na sigantáře prohlášení zejména na jediného Čecha mezi nimi – Klause staršího ( a  přitom plivají i na Klause mladšího  ). Proto jsem považoval za svoji povinnost informovat alespoň úzký kroužek svých čtenářů.
 .
Je mi jasné, že to nesouvísí s globálním oteplováním, ale doporučoval jsem kdysi – proti propagandě –  koupit krátkovlnné rádio . Po zkušenostech od té doby se mi jako hlavní jeví potřeba mluvit a  PRAVIDELNĚ !!!  číst ( zprávy ) cizím jazykem. Kerýmkoliv. Ne-angličtina a ne-slovanské jazyky jsou nejcennější, ale pořád je lepší číst cokoliv ze zahraničí než spoléhat na “ politické školení mužstva “, které nám připravili “ kluci  ( a holky )  z pražských redakcí “.


 

  PETR KUBÁČ

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější