VIDEO: Bývalý premiér Ukrajiny nazval Zelenského “žido-banderovcem” uctívajícího pouze nacismus a židovskou vírou se prý jenom maskuje, ale přitom nemá s vlastním obyvatelstvem naprosto žádné slitování! Stal se z něho “Mankurt” bez vlastní vůle a pouhá lo
RSS

VIDEO: Bývalý premiér Ukrajiny nazval Zelenského “žido-banderovcem” uctívajícího pouze nacismus a židovskou vírou se prý jenom maskuje, ale přitom nemá s vlastním obyvatelstvem naprosto žádné slitování! Stal se z něho “Mankurt” bez vlastní vůle a pouhá lo

VIDEO: Bývalý premiér Ukrajiny nazval Zelenského “žido-banderovcem” uctívajícího pouze nacismus a židovskou vírou se prý jenom maskuje, ale přitom nemá s vlastním obyvatelstvem naprosto žádné slitování! Stal se z něho “Mankurt” bez vlastní vůle a pouhá loutka Západu! Návštěva britského ministra zahraničí to děsivým způsobem potvrdila, Zelenský je karikaturou komika, který se ve funkci v zeleném tričku stal tragédem vlastního národa! Nacisté z Kyjeva už vyhlíží azyl a nové zázemí v Evropě!
Bývalý ukrajinský premiér Nikolaj Azarov, který byl ve funkci v letech 2010 až 2014, poskytl před dvěma dny rozhovor v ruské televizi, kde označil Volodymyra Zelenské za falešného Žida, který se židovstvím pouze maskuje a ve skutečnosti je to jenom žido-banderovec , který vyznává nacismus a je doslova karikaturou a kopií postavy Mankurta z ruského románu Čingize Ajmatova “Bouřlivá stanice”. Mankurt je v románu otrok, který ztratil vlastní vůli, zapomněl na svoji minulost, na historii své rodiny a stal se jen vykonavatelem cizí vůle svého pána. Je to naprosto dokonalý popis Zelenského, protože právě před několika dny se to potvrdilo v přímém přenosu. Zelenský se totiž sešel s britským ministrem zahraničí.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v1v9r7u","div":"rumble_v1v9r7u"});
Ministr James Cleverley je černoch a přišel za Zelenským s rukama v kapsách u kalhot, doslova jako dobytek narušující veškeré přípustné diplomatické normy a Zelenský byl zachycen kamerami, jak se před ním hrbí a kloní, doslova jako Mankurt v románové předloze. Rozpad Zelenského osobnosti navíc podtrhuje jeho drogová závislost a neovladatelný tik, kdy si neustále a pořád přetahuje horní ret přes zuby, což je mimovolní reflex konzumace kokainu do úst pod dásně. Efekt trvá nejen velmi dlouho, ale stává se po určité době trvalým reflexem i mimo dobu konzumace kokainu. Mozek, který si vybuduje závislost na kokešovi, touží po další dávce a začne vysílat nervové povely do svalů pro rty, aby se třely o zuby v očekávání přítomnosti kokainu v mezizubních prostorech.
Banderovci chtěli válku s Ruskem a tu dostali. Kyjev nemá důvod si stěžovat
Podívejte se na Zelenského videa, je úplně jedno, která to budou, nejlepší jsou ta neformální, kdy není použit ve videu Zelenského počítačový Deep Fake klon, který tento psychosomatický tik má odstraněný. Na živých záběrech Zelenského uvidíte, jak neustále kroutí rty, grimasuje obličejem, kroutí nosem a natahuje rty . Přezdívka “Kokainský” by byla vtipná, kdyby kvůli němu neumírali tisíce lidí ve zbytečné válce, kterou banderovská junta chtěla a kterou nakonec dostala. Chtěli válku s Ruskem, mají válku s Ruskem.
Volodymyr Zelenský a britský ministr zahraničí James Cleverley V podstatě platí ono přísloví, že dej si pozor, co si přeješ, mohlo by se ti to splnit! Tak přesně tohle platí na banderovce na Ukrajině. Chtěli válku tak moci proti Rusům, že jí mají až nad hlavu. A budou ji mít ještě víc. V Rusku a Bělorusku se dokončuje výcvik ruských mobilizovaných vojáků a očekává se ruská zimní ofenzíva. Podle našich zdrojů od ruských novinářů se čeká na studenou arktickou frontu, která se objevuje obvykle na přelomu prosince a ledna.
Boje ve městech mají na starosti operátoři profesionálních kontraktorů PMC
Ukrajinci budují na severním předměstí Kyjeva mohutné bunkry a fortifikace, protože v Bělorusku se formuje obrovský invazní roj čítající odhadem 150 až 200 000 mužů a Ukrajincům je jasné, že tam ti vojáci nejsou na přátelském cvičení a kvůli družbě s Rusů s Bělorusy, ale že se tam chystají a nacvičuje spuštění severní fronty na kyjevský směr.
Ruští analytici očekávají, že ruský generální štáb spustí zimní ofenzívu na konci volebního období současné dosluhující americké dolní sněmovny Kongresu , jejíž vedení v lednu převezmou republikáni. I podle toho se zřejmě rozhodne. Pokud republikáni osekají zásobování zbraněmi pro Ukrajinu, tak ukrajinská armáda se během pár týdnů sama položí. Pravděpodobnější je ale scénář, že vyzbrojování bude pokračovat, pouze se sníží objemy.
PMC Wagner Na Donbasu se Ruská armáda a jednotky PMC Wagner blíží po velmi dlouhé době od jara k dalšímu velkému vítězství, k dobytí správního města Artěmovsk (Bachmut), kde momentálně probíhá začišťování ulic pomalou a zdlouhavou metodou stejně jako v Mariupolu, doslova ulici po ulici. Město je ale v podstatě zničené, je rozbombardované, rozstřílené a civilisté odtamtud již dávno utekli.
Wagnerova skupina je nejefektivnější částí Ruské armády, Kreml to raději nekomentuje, protože by to nevrhalo až tak dobré světlo na řadovou obyčejnou Ruskou armádu , ale to je tím, že v řadách PMC Wagner bojují profesionálové z bývalých sovětských elitních jednotek z Afghánistánu a rovněž profíci z celého světa a Wagner skupina platí žoldákům ze všech současných PMC kontraktorů na světě prý opravdu nejlépe. To přitahuje nejdražší žoldáky z celého světa, privátní kontraktory se zkušenostmi z válek a konfliktů po celém světě.
Ukrajinci už ví, že Bachmut neudrží a spolu s ním už ani zbytek Donbasu
Ruská armáda se za posledních 20 let prakticky amerikanizovala. Armáda se snaží za každou cenu bojovat na dálku, pomocí děl, přesné munice, raket a dronů, ale co je zajímavé, nikoliv v přímém boji. Do přímých bojů o mraveniště, tedy zákopové labyrinty Ukrajinců, nastupují prakticky už jen opolčenci z DLR a LLR a skupiny PMC Achmat Ramzana Kadyrova a hlavně PMC Wagner Jevgenije Prigožina .
Opolčenci se symbolem červeného písmena “O” a PMC Wagner se symbolem roztříštěné lebky představují hlavní úderné síly speciální vojenské operace. Po dobytí Bachmutu se začne ukrajinská fronta hroutit, protože Bachmutem probíhá hlavní zásobovací linie pro ukrajinská vojska ze severu na jih. Není vůbec jasné, kolik ukrajinských vojáků ještě věří tomu, že lze Ruskou armádu porazit a vytlačit z Ukrajiny, protože Rusko bojuje za vlastní lidi na Ukrajině, za jejich osvobození po 8 letech teroru a genocidy, zatímco ukrajinská armáda bojuje za zájmy Západu.
Centrála PMC Wagner v Petrohradu. Zde je rovněž i náborové centrum Ukrajinci budou neustále umírat na frontě jako potrava pro děla a dříve či později jim začne docházet, že co je ruské, to je prostě potřeba nechat Rusům. A co je ukrajinské, s tím by se nemělo riskovat v tom smyslu, že nacisté a banderovci se stanou důvodem pro to, aby toto ukrajinské bylo rovněž obsazeno, a to s cílem denacifikace Ukrajiny.
Rusové se nezastaví, dokud v Kyjevě nezasedne vláda, která Banderovce a různé Pravé sektory a Azovy nepostaví mimo zákon a nerozpustí . A k tomu nebude mít Zelenský odvahu, resp. mandát od západních páníčků. Proto reálně hrozí, že boj se povede opravdu do posledního Ukrajince, jakkoliv to zní jako přehnaný vtip. Jenže vtip to není. Zelenský je připraven obětovat na pokyn Západu celý národ. Ne všichni na to budou čekat a utečou do EU.
Interbrigády na Ukrajině již de facto kopírují model občanské války ve Španělsku
Ukrajinci, a nebude jich málo, zlomí nad svojí vlastní zemi hůl a přesunou se natrvalo do EU. Žádná ukrajinská matka neudělá to, že bude v EU v azylu čekat, až její děti vyrostou, a potom se s nimi jako s dospělými vrátí na Ukrajinu, aby je odvodová komise hned na hranicích odvedla na frontu. Tohle si možná nikdo neuvědomuje, že válka na Ukrajině je v podstatě obdobou války ve Španělsku ve 30. letech minulého století, kdy po prvním roce bojů poklesly počty republikánů natolik, že začali být na jejich místa voláni dobrovolníci z celého světa a vznikly tak legendární interbrigády složené z cizinců mnoha národností. Tohle je právě vidět na Ukrajině v řadách ukrajinské armády.
Šéf PMC Wagner Jevgenij Prigožin (druhý zprava v modrém saku) se účastní všech zasedání generálního štábu Ruské armády Ale do určité míry i na ruské straně právě ve zmíněných PMC skupinách Wagner a Achmat. Zatímco Wagner nabírá hlavně operátory a veterány ruských Specnaz a rovněž ze západních zemí a západních armád v EU a v severní Americe, Achmat se specializuje na bojovníky z bývalých zemí SSSR, především z Kavkazu a z bývalých sovětských asijských svazových republik za Uralem a v prostoru Zakavkazska.
Válka na Ukrajině ukazuje, že konflikty se nově budou vést formou hybridních útvarů, kdy údery proti infrastruktuře zajišťují dálkové palebné systémy, ale boje ve městech zajišťují členové žoldáckých profesionálních skupin. Je to nová forma a filosofie válčení. Jenže, pokud nedojde k odchodu Zelenského, Ukrajina prostě zmizí. Ztratí svůj národ, své syny a svoji budoucnost. A to vše ve jménu Bandery a cizích zájmů prosazovaných prezidentem, který se krčí před ministrem cizí země. Tragédie národa!
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 8. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa, překlady videí a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca.  62%  z cílové sumy a  do konce měsíce zbývá poslední den . Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum a Monero, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!


Nejčtenější za týden