V brazilských prezidentských volbách byly odhaleny nové důkazy o volebních podvodech (video)
RSS

V brazilských prezidentských volbách byly odhaleny nové důkazy o volebních podvodech (video)

Pohne se konečně vyšetřování volebních podvodů? Podaří se zahájit vyšetřování a tím obejít nejen Lulu, ale i před lety právě jím jmenované soudce? Zatím se zdá, že to tak jednoduché nebude, neboť soudci nyní útočí na protestující a snaží se represemi lid donutit k tomu, aby opustil ulice a přestal s protesty.
Nyní je právě měsíc od voleb a protesty pokračují.
Po důkazu o podvodu s voliči Jair Bolsonaro a jeho strana formálně požádali o zrušení výsledku prezidentských voleb z 30. října.
Argentinská televize odhalila nové důkazy o podvodech s hlasovacími stroji v přibližně 280 000 hlasovacích zařízeních, což byly modely z doby před rokem 2020 používané v brazilských prezidentských volbách 30. října 2022. Argentinský politický konzultant Fernando Cerimedo v programu tvrdil, že statistická analýza přesvědčivě ukazuje, že výsledek byl podvodný.
Toto je nejnovější tvrzení dlouhé řady profesionálů, kteří mají důkazy, že socialista a bývalý vězeň Luiz Inácio Lula da Silva (Lula) v prezidentských volbách neporazil brazilského prezidenta Jaira Bolsonara. Místo toho se zdá, že bývalého vězně dosadil jeho jmenovaný a stejně zkorumpovaný Nejvyšší soud.

Lula tvrdí, že porazil Bolsonara v jednom z nejtěsnějších prezidentských klání. Po auditu volebních výsledků však armáda dospěla k závěru, že v systému hlasování v zemi existuje „možné bezpečnostní riziko“. Kromě toho odhalili několik nedostatků v elektronickém hlasovacím systému. 
Prohlášení severovýchodního vojenského velitelství, které je jedním z osmi vojenských velitelství brazilské armády:
„Generální ministr obrany Paulo Sérgio Nogueira dal jasně najevo, že existují známky podvodu, že Nejvyšší volební soud (TSE) skrývá údaje, a že demonstrace by měly pokračovat.“
Nejméně 100 elektronických volebních uren neobsahovalo ani jeden jediný hlas pro Bolsonara . 5 milionů hlasů bylo vyřazeno. Audity několika elektronických hlasovacích zařízení ukázaly, že změnily některá procenta hlasů. Výsledky tvrdí, že Lula údajně získal 50,9 % hlasů a Bolsonaro 49,1 %.
Slay News   uvedl , že ministr obrany Paulo Sergio Nogueira de Oliveira poslal svou   zprávu o možném volebním podvodu   radikálně levicovému Nejvyššímu volebnímu soudu (TSE); neočekával však, že zkorumpovaný soud situaci prošetří:
TSE se však skládá ze zarputilých příznivců Luly. Zpráva armády varuje před „relevantními bezpečnostními riziky“ objevenými ve volebním systému.
„Není možné říci, že systém elektronického hlasování je bez vlivu malwaru, který by mohl ovlivnit jeho výsledek,“ uvádí zpráva.
Přesto TSE bude pravděpodobně zprávu ignorovat, k velkému pobouření brazilského lidu. Nyní PL strana prezidenta Bolsonara také předložila svou   zprávu o volebních podvodech  .
Zpráva uvádí, že PL bude žádat zrušení voleb , protože „není možné ověřit výsledky všech elektronických hlasovacích zařízení“.
Po důkazu o podvodu s hlasy voličů Bolsonaro a jeho konzervativní politická strana Partido Liberal (PL) formálně požádali  o zrušení výsledku prezidentských voleb z 30. října. 
Předseda Nejvyššího volebního soudu Brazílie (TSE) Alexandre de Moraes však  prohlásil , že stížnost PL byla „přestupkem proti demokratickým normám“ a že se snažila „podněcovat zločinná a antidemokratická hnutí“.
Zkorumpovaný soud dodal, že žaloba byla podána „ve zlé víře“ a straně uložil pokutu 22,9 milionu realů (4,3 milionu dolarů).
Zkorumpovaný Nejvyšší soud připravuje půdu pro volební podvody
Jak  již bylo  dříve oznámeno , cílem levice bylo buď sesadit Bolsonara z moci během jeho prezidentství, nebo ho donutit prohrát prezidentské volby. Levičáci ho nemohli odstavit od moci pro jeho mimořádnou popularitu. Ale téměř mu zaručili porážku ve volbách, protože byla použita plně elektronická volební urna, aby zajistili vítězství brazilského bývalého prezidenta Luly. Lula je trestanec, z něhož Nejvyšší soud udělal prezidentského kandidáta.
Lula byl propuštěn z vězení 19. listopadu soudci Nejvyššího soudu, které sám jmenoval během 16 let socialistické vlády nad Brazílií. Tito soudci sečetli hlasy a potvrdili letošní volby. 
Bolsonaro před volbami opakovaně varoval, že volební systém je otevřený podvodům a obvinil volební orgány, že zvýhodňují jeho levicového protivníka. Navzdory všem varováním byli Lula a zkorumpovaný Nejvyšší soud schopni ukrást volby. Bolsonaro ještě musí svému soupeři poblahopřát.
Masivní protesty
Od podvodného druhého kola prezidentských voleb denně  protestují  v ulicích miliony Brazilců. Více než 3 miliony Brazilců, kteří nosí žluté a zelené barvy státní vlajky, požadují, aby ozbrojené síly zasáhly a zabránily Lulovi v převzetí moci.
Demonstranti protestovali proti volebnímu podvodu před několika vojenskými velitelstvími. Kromě toho se shromáždili před kasárnami nejméně 12 států, aby požádali o podporu ozbrojených sil, aby zasáhly a vedly „federální intervenci“ proti budoucí Lulově vládě.
Nejvyšší soud se zaměřuje na demonstranty a kamioňáky
Ministr   Alexandre de Moraes   ze zkorumpovaného Nejvyššího soudu   nařídil   zablokovat bankovní účty 43 lidí a společností podezřelých z napomáhání financování pokojných protestů. Ministr tvrdil, že deset lidí a 33 společností potenciálně financuje nezákonné a protidemokratické akce. Úřady se snažily zastavit kamioňáky zmrazením mnoha jejich bankovních účtů:
„Je nezbytné, vhodné a naléhavé zablokovat bankovní účty vyšetřovaných, vzhledem k možnosti použít zdroje k financování nezákonných a nedemokratických činů, aby se zastavilo ublížení na zdraví nebo ohrožení zákona.“
 

Brazilští levičáci se řídí příručkou svých soudruhů z Trudeauovy kanadské vlády o tom, jak rozdrtit pokojné demonstranty a potrestat odpůrce. V únoru 2022 kanadský premiér Justin Trudeau zmrazil bankovní účty občanů, kteří se účastnili nebo finančně přispěli na kamioňácký Konvoj svobody.
Trudeau celému světu ukázal, jak zvládne rozdrtit možná nejklidnější masový protest v dějinách lidstva, podporovaný kamioňáky z celé Kanady. Jak daleko mohou zkorumpovaný brazilský Nejvyšší soud a odsouzený Lula zajít, aby získali úplnou kontrolu nad Brazílií?
  
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek V brazilských prezidentských volbách byly odhaleny nové důkazy o volebních podvodech (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden