Nigerijci digitální měnu odmítli, v Evropě je třeba jít stejnou cestou
RSS

Nigerijci digitální měnu odmítli, v Evropě je třeba jít stejnou cestou

Digitální měna, která má být propojena s digitální identitou a sociálními kredity, které budou zprvu zaměřené zejména na měření uhlíkové stopy, má být hlavním prostředkem k zotročení mas.
Ovšem aby mohlo vše fungovat přesně tak, jak to globalisté plánují, musí být nejprve zrušena hotovost. Jak můžeme vidět v přímém přenosu, tak je zřejmé, že nemalá část světa směřuje do hyperinflace, která má právě k rušení hotovosti přispět.
Pokud vás bude jen nákup základních potravin stát statisíce, pak bude nutné zavést i příslušnou měnu v podobě bankovek a mincí v mnohem vyšších hodnotách. Jenže pokud by již v ten moment existovala funkční digitální měna, kterou lze propojit s v té době již funkční ID, pak nebude nic jednoduššího, než namísto nových mincí a bankovek hotovost úplně zrušit.
V ten moment se díky programovatelné, centrální bankou ovládané měně stáváte majetkem státu. Vaše sociální kredity (zprvu zřejmě především automaticky měřená uhlíková stopa) budou spojeny s CBDC (digitální měnou) a na základě vašeho chování vám bude blokován či povolen nákup konkrétního zboží či služeb.
Jisté je, že například maso bude na příděl a jakmile vyčerpáte povolené množství, tak vám nebude povoleno koupit další. Časem bude k dispozici téměř výhradně maso laboratorní nebo hmyz. Také mléko a mléčné výrobky budou zcela zřejmě omezeny, neboť i zde se již vyrábí laboratorní náhražky.
Digitální otroctví se blíží a bude záležet jen na vás, zda se globalistům podaří tyto plány realizovat nebo ne. V Nigérii již před časem zavedli CBDC, fungující souběžně s běžnými elektronickými platbami (kartou), kryptoměnou a hotovostí. Po měsících od jejího zavedení bylo možné zkonstatovat, že CBDC se stala v Nigérii absolutním propadákem.
  Nigerijci CBDC jednoznačně odmítli.   Méně než 0,5 procenta Nigerijců někdy vyzkoušelo eNaira, a to navzdory štědrým vládním pobídkám na podporu jeho používání. Nigerijci nové měně nedůvěřují, takže většina dává stále přednost hotovosti. 
Zde je ovšem třeba zdůraznit, že vláda se snažila Nigerijce do těchto plateb dotlačit tím, že si všichni museli povinně zavést digitální identitu, na níž je digitální měna vázána. I přes tento nátlak nakonec Nigerijci odolali a většinově digitální měnu odmítli používat.
Ano, Afrika ještě neztratila onen zdravý selský rozum. Ať si už o tamním obyvatelstvu myslíme cokoli, tak je třeba si uvědomit, že většina odmítla jak experimentální genové injekce, tak digitální měnu. A nepomohla sebelepší propaganda či nátlak. Jak je vidět, tak Evropané jsou mnohem lépe manipulovatelní než Afričané. To je prostě fakt.
I proto se obávám, že v Evropě bude mít digitální měna mnohem větší úspěch. Lid zde mnohem víc než v Africe věří systému –  a to je zásadní chyba. Přece jen se ovšem najde i v rámci Evropy (i když ne EU) výjimka.
Ve Velké Británii se již odpůrci zavedení CBDC silně aktivovali a začali propagovat návrat k hotovosti, což se skutečně začalo ujímat. V zemi je nyní hotovost využívána víc než předtím a dokonce vznikají seznamy obchodů a služeb, kde je hotovost vítána a naopak – těch, kde je odmítána . Ty jsou poté odpůrci CBDC ignorovány.
Bojkot těch obchodů či služeb, kde bude hotovost odmítána, je zcela zásadní. Bohužel, patříme k zemím, v nichž lidé od hotovosti odstupují a přechází na bezhotovostní platby, což jen ukazuje, že drtivá většina lidí vůbec netuší, co se na nás chystá.
Přinejmenším v kamenných prodejnách či v restauracích plaťte zásadně hotovostí. Objeví-li se ve vašem okolí třeba obchod, který začne odmítat hotovost či platby v hotovosti diskriminovat, tak jej bojkotujte.
A v momentě, kdy se i u nás objeví digitální měna – což by mělo být po celé EU (vyjma Dánska) nejpozději do roku 2027, ignorujte ji. Pokud bude přístup Evropanů k CBDC stejně chladný jako je tomu v Nigérii, pak nebude jednoduché ji plošně zavést.
Půjdou-li na to přes hyperinflaci, pak to bude samozřejmě poněkud problematičtější, neboť současná hotovost bude zcela znehodnocena.
Zavedení CBDC v Nigérii či na Jamajce je samozřejmě jen testem toho, jak se lid k této měně postaví. Počítá se zřejmě i s tím, že v západních zemích bude zavedení digitální měny přijato stejně ochotně, jak byly přijaty i genové injekce. I proto se zřejmě zavádí v prvé řadě v těch zemích, kde se odpor předem očekával.
Lid v západních zemích je všeobecně poslušnější a k systému důvěřivější. Ale my musíme ukázat, že tomu tak již není…
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ] Článek Nigerijci digitální měnu odmítli, v Evropě je třeba jít stejnou cestou se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden