V stredu bude mimoriadna schôdza, vláda chce raz a navždy odmietnuť Istanbulský dohovor, zdvojnásobiť rodinné prídavky už pred voľbami, či zrušiť diaľničné poplatky pre fyzické osoby.
pravdive+seznam

V stredu bude mimoriadna schôdza, vláda chce raz a navždy odmietnuť Istanbulský dohovor, zdvojnásobiť rodinné prídavky už pred voľbami, či zrušiť diaľničné poplatky pre fyzické osoby.

Bratislava 11. februára 2020 AKTUALIZOVANÉ (SITA/TASR/HSP/Foto: SITA-Alexandra Čunderlíková/TASR-Pavol Zachar)   Vláda bude v stredu (12.2.) schvaľovať návrh zákona o zdvojnásobení rodinných prídavkov, rovnako tak 13. dôchodok, vyplácaný v decembri 2020 Vláda by mala v stredu na návrh ministra práce a sociálnych vecí Jána Richtera schváliť návrh na zdvojnásobenie prídavkov na deti a zavedenie trinástych dôchodkov …
Source: V stredu bude mimoriadna schôdza, vláda chce raz a navždy odmietnuť Istanbulský dohovor, zdvojnásobiť rodinné prídavky už pred voľbami, či zrušiť diaľničné poplatky pre fyzické osoby – Hlavné správy
The post V stredu bude mimoriadna schôdza, vláda chce raz a navždy odmietnuť Istanbulský dohovor, zdvojnásobiť rodinné prídavky už pred voľbami, či zrušiť diaľničné poplatky pre fyzické osoby. appeared first on Slobodný vysielač .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější