Vláda vyslovila nesúhlas s Istanbulským dohovorom, navrhuje poslancom urobiť to isté. Kabinet schválil aj 13. dôchodky, dvojnásobné prídavky na deti a zrušenie diaľničných známok.
pravdive+seznam

Vláda vyslovila nesúhlas s Istanbulským dohovorom, navrhuje poslancom urobiť to isté. Kabinet schválil aj 13. dôchodky, dvojnásobné prídavky na deti a zrušenie diaľničných známok.


Bratislava 12. februára 2020 AKTUALIZOVANÉ (SITA/TASR/HSP/Foto:SITA-Ľudovít Vaniher)   Od decembra tohto roka by sa mal Slovensku zaviesť trinásty dôchodok pre všetkých penzistov. Ten nahradí doterajší vianočný príspevok, ktorý Sociálna poisťovňa vlani vyplácala len tým penzistom, ktorých dôchodok alebo úhrn dôchodkov dosahoval najviac 658,50 eura Kým suma vianočného príspevku klesala s rastúcou výškou dôchodku, trinásty dôchodok …
Source: Vláda vyslovila nesúhlas s Istanbulským dohovorom, navrhuje poslancom urobiť to isté. Kabinet schválil aj 13. dôchodky, dvojnásobné prídavky na deti a zrušenie diaľničných známok – Hlavné správy
The post Vláda vyslovila nesúhlas s Istanbulským dohovorom, navrhuje poslancom urobiť to isté. Kabinet schválil aj 13. dôchodky, dvojnásobné prídavky na deti a zrušenie diaľničných známok. appeared first on Slobodný vysielač .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější