Majdan na Ukrajine: V USA uviedli dokumentárny film o tom, ako Demokrati na čele s Obamom a Bidenom pripravili štátny prevrat
pravdive+seznam

Majdan na Ukrajine: V USA uviedli dokumentárny film o tom, ako Demokrati na čele s Obamom a Bidenom pripravili štátny prevrat

Eugen Rusnák
HlavnéSprávy.sk
12.februára 2020
Foto: snímek z YouTube
 
Americká televízna stanica One America News, ktorú považujú za sympatizujúcu s Republikánskou stranou, uviedla dokumentárny film „Impeachment. Peniaze Bidena. Masové vraždy“, v ktorom približuje podrobnosti účastí USA na organizácii a realizácii štátneho prevratu na Ukrajine a odstránení štvrtého ukrajinského prezidenta Viktora Janukoviča. Autori filmu priamo obviňujú Demokratov na čele s Barrackom Obamom a Joeom Bidenom z organizácie krvavého štátneho prevratu na Ukrajine – majdanu.
V 50-munútovom filme, autorom ktorého je bývalý poradca prezidenta USA Donalda Trumpa a politický expert Michael Caputo, je väčšina priestoru venovaná Ukrajine, udalostiam v tejto krajine a americkým úradníkom a príslušníkom tajných služieb, ktorí sa podieľali na organizácii nezákonného štátneho prevratu na Ukrajine.
Vo filme hovoria desiatky svedkov, vysvetľuje sa účasť vtedajšieho prezidenta Barracka Obamu a jeho ľudí na organizácii krvavého prevratu na Ukrajine v r. 2014, uvádzajú sa fakty a podrobnosti o účastníkoch paľby na Majdane a páchateľoch vrážd, o tom, akým spôsobom Joe Biden a jeho syn boli zapletení do korupčných schém na Ukrajine a pod .
 

 
Vo filme sa uvádzajú výpovede a klamstva mnohých „svedkov“ a viacerých aktérov ukrajinských udalostí, ako sú, napríklad: bývalý šéf Služby bezpečnosti Ukrajiny Valentín Nalivajčenko, bývalý poslanec Sergej Pašinskij, gruzínsky exprezident Michail Saakašvili, bývalý generálny prokurátor Ukrajiny Viktor Šokin, bývalý príslušník Berkutu a jeho advokát Alexander Gorošinskij a iní.
Vo filme sa podrobne rozoberá kauza gruzínskych snajperov, ktorí zabíjali civilistov a policajtov na Majdane . Priamo sa uvádza, že do vrážd boli zapletení aj bývalý predseda parlamentu Andrej Parubij a Sergej Pašinskij, ktorí zabezpečovali snajperov zbraňami . Vo filme sa uvádza, že zo 45 občanov Gruzínska, ktorých „exportovali“, aby na Ukrajine páchali vraždy a teroristické činy, v súčasnosti nažive zostalo už iba 14 mužov.
Michael Caputo spája udalosti na Ukrajine a pokus o odstránenie Trumpa a poukazuje, že do oboch káuz boli zapletení George Soros, Joe Biden a mnohí predstavitelia Demokratickej strany . Aj keď tento film je predovšetkým pokusom o pomoc Trumpovi a poškodenie jeho najväčších súperov v predvolebnej súťaži.
Predsa len aj v USA uviedli film, ktorý prezentuje, kto a prečo zorganizoval nezákonný krvavý štátny prevrat na Ukrajine.
 
Související článek : Ukrajinská exposlankyně: Rusové nesebrali Krym Ukrajincům, ale Američanům. Ti na něm chtěli základnu.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Práce z domu

Vyplníte pro nás dotazník a peníze jsou Vaše!

Peníze na ruku

Nevěříte? Za vyplnění dotazníku z domova Vám zaplatíme!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější