Švédský komunista: Levice opustila dělnickou třídu pro multikulturalismus a LGBT
pravdive+seznam

Švédský komunista: Levice opustila dělnickou třídu pro multikulturalismus a LGBT

MIKE/VOE
Bývalí členové Komunistické strany ve Švédsku plánují vybudovat novou socialistickou dělnickou stranu, která nebude obsahovat multikulturní dogma, klimatický alarmismus a LGBT otázku, které v současnosti trápí moderní levici.

Nils Littorin, bývalý člen komunistické strany v Malmö, řekl  Lokatidningen  , že dnešní levice se stala součástí elity, která ztratila kontakt s dělnickou třídou, kterou měla představovat.
“Levice nechápe, proč si tolik dělníků nemyslí, že multikulturalismus, hnutí LGBT a Greta Thunbergová jsou něco fantastického, ale místo toho věří, že jsou v Německu 30. let a že pracovníci, kteří volí švédské demokraty, byli nakažený nějakou nacistickou nemocí,“  vysvětlil Lokatidningen.
Podle Littorina se kult obklopující šestnáctiletou aktivistku v oblasti klimatu Gretu Thunbergovou spolu s  „jinými“  ismy děje na úkor skutečných problémů, jako je rovnost příjmu.
„Například hrdost byla omezena na řešení sexuální orientace.  Věříme, že lidská důstojnost je především o zaměstnání a důchodovém pojištění, což znamená, že nejste nuceni žít v chudobě, když jste starší,“  vysvětlil Littorin.
Během poválečného období odborové hnutí obhajovalo restriktivní přistěhovalectví, aby se zabránilo mzdovému dumpingu a ghettoizaci obytných oblastí.
Littorin také říká, že opora v dělnické třídě se snížila a demonstrace se naplňují dalšími sociálními skupinami.
Cílem Littorina je vstoupit do městské rady v Malmö do roku 2022. Jméno strany zůstává neurčité, Littorin však zdůraznil, že slovo  „komunistický“  již nebude přítomno.
Littorin a jeho vrstevníci nejsou podle jejich názoru mezi krajní levicí sami.  Bývalý poslanec levicové strany ve Švédsku Markus Allard se nedávno vrhl proti politikům, kteří se podřizují islámu, a řekl, že islámu by se nemělo ustupovat ani o milimetr ve Švédsku. Protože se však Levice jako celek nezbavila multikulturního dogmatu a klimatického alarmismu, lidé jako Littorin byli nuceni opustit levicové strany, přestože zastávají názory, které tradiční levičáci zastávají už po sto let.

Voice of Europe

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Práce z domu

Vyplníte pro nás dotazník a peníze jsou Vaše!

Peníze na ruku

Nevěříte? Za vyplnění dotazníku z domova Vám zaplatíme!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější