Kollárovci Istanbulský dohovor nechcú. Goga: Nerozumiem, prečo sa určitý politicky establišment snaží o ratifikáciu Istanbulského dohovoru, väčšinu z tohto dokumentu už mame prijatých v našej legislatíve
pravdive+seznam

Kollárovci Istanbulský dohovor nechcú. Goga: Nerozumiem, prečo sa určitý politicky establišment snaží o ratifikáciu Istanbulského dohovoru, väčšinu z tohto dokumentu už mame prijatých v našej legislatíve

Bratislava 14. februára 2020 (HSP/Foto:Facebook)
 
Líder hnutia Sme rodina Boris Kollár na včerajšom brifingu zaujal postoj k budúcotýždňovej mimoriadnej schôdzi parlamentu – ku 13. dôchodku a ďalším sociálnym opatreniam iniciovaným Smerom-SD a ku odmietnutiu Istanbulského dohovoru a ku čiastočnému zrušeniu diaľničných známok, čo zase navrhuje SNS. Situáciu komentoval aj poslanec za Sme rodina Ľudovít Goga.
Na snímke Ludovít Goga (Sme rodina)
Poslanci za Sme rodina sa nebudú hlasmi podieľať na otvorení schôdze, no podľa Borisa Kolára budú prítomní a v prípade otvorenia budú o nápadoch Smeru a SNS plnohodnotne diskutovať.
Kollár sa postavil jasne najmä k otázke Istanbulského dohovoru, ktorý podľa neho jeho hnutie jednoznačne odmieta .
To následne potvrdil aj poslanec Ľudovít Goga, ktorý zdôraznil, že prijatie takéhoto medzinárodného dokumentu by bolo z praktického hľadiska zbytočné.
„Na budúci týždeň je opäť plánovaná diskusia v pléne NRSR o Istanbulskom dohovore. Prijatie tohto dokumentu sme už dvakrát zamietli. Nerozumiem, prečo sa určitý politicky establišment snaží o ratifikáciu tohto dokumentu, keď väčšinu zákonov z tohto dokumentu už mame prijatých v našej legislatíve.“
Goga hovorí najmä o zákonoch, týkajúcich sa ochrany práv žien. „Ženy sú neoddeliteľnou súčasťou spoločnosti a ich práva, s ktorými sa riadia, im nemôže nik brať iba nesprávny režim deformovať. Slovensko má dostatok opatrení a ženy majú prirodzený rešpekt,“ skonštatoval odborník Sme rodina na otázky medzinárodných vzťahov.
 
 
 
Príspevok Kollárovci Istanbulský dohovor nechcú. Goga: Nerozumiem, prečo sa určitý politicky establišment snaží o ratifikáciu Istanbulského dohovoru, väčšinu z tohto dokumentu už mame prijatých v našej legislatíve zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější