Fórum života spustilo novú webovú stránku www.centrumfemina.sk
pravdive+seznam

Fórum života spustilo novú webovú stránku www.centrumfemina.sk

Bratislava 14. februára 2020 (HSP/ TK KBS / Foto:TK KBS)
 
Fórum života spustilo novú webovú stránku  www.centrumfemina.sk . O možnosti poskytnutia pomoci sa tak dozvie ešte viac ľudí.  Femina poskytuje základné sociálne poradenstvo v oblasti prevencie násilia a diskriminácie. Za uplynulý rok Centrum konkrétnej pomoci Femina pomohlo 188 klientom vrátane 24 mužov
Fórum života spustilo novú webovú stránku www.centrumfemina.sk
„Chceli by sme v prvom rade osloviť ženy, ktoré sa trápia v ťažkej životnej situácii, aby nabrali odvahu a ozvali sa nám. Rovnako je dôležité, aby ľudia z ich okolia, rodina, priatelia prejavili záujem o ich problémy. Veľmi často sa nám stáva, že nás potom kontaktujú, aby sa poradili, ako sa dá pomôcť niekomu inému,“ hovorí poradkyňa centra Anna Siekelová. Centrum konkrétnej pomoci Femina spolupracuje odborníkmi z oblasti práva, psychológie aj gynekológie.
Občianske združenie Fórum v života pokračuje v napĺňaní svojej vízie spoločnosti, v ktorej zostáva zachovaná ľudská dôstojnosť a je dostupná pomoc človeku v ťažkej životnej situácii. Aj preto otvorilo v regiónoch Levice, Snina a Prešov centrá konkrétnej pomoci Femina, o ktorých sa klienti doteraz dozvedeli z médií, či sociálnych sietí. Dnes pribudli aj informácie z novej webovej domény.
Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.
Fórum života je platformou pro-life organizácií a jednotlivcov od roku 2001. Svojimi aktivitami scitlivuje verejnú mienku v prospech života, pozitívne komunikuje hodnotu života a ľudskú dôstojnosť a navrhuje systémové riešenia v ochrane ľudského života. Pôsobí v regiónoch Slovenska, v teréne, v poradných orgánoch a v medzinárodných organizáciách.
Aktivity a projekty Fóra života sú zamerané na vzdelávanie (Tlakový hrniec, konferencie Vyber si život, 25. marec – Deň počatého života, Sviečka za nenarodené deti, Cena Antona Neuwirtha) a na konkrétnu pomoc (Sieť pomoci, Zachráňme životy, centrum Femina). Je zriaďovateľom Poradne Alexis, n.o. Tlakový hrniec a spoluzriaďovateľom gynekologických ambulancií Gianna v Žiline, Terezka v Poprade a sociálneho podniku Labore.
Viac článkov s náboženskou tématikou nájdete v kategórii Svetonázor .
Pošlite nám svoj príbeh s Bohom.
 
Príspevok Fórum života spustilo novú webovú stránku www.centrumfemina.sk zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Práce z domu

Vyplníte pro nás dotazník a peníze jsou Vaše!

Peníze na ruku

Nevěříte? Za vyplnění dotazníku z domova Vám zaplatíme!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější