HAMPL VERSUS KSB
pravdive+seznam

HAMPL VERSUS KSB
9.2. 2020 proběhla veřejná diskuze pana Hampla s panem Vavruškou, kdy ten první hájil koncept "západního racionalizmu" a ten druhý Koncepci společné bezpečnosti (KSB). Na výsledek se může každý ze záznamu podívat na youtube. Psalo mi několik lidí, jestli bych nechtěl toto video a celou situaci okolo něj nějak komentovat, případně doplnit. Těmto lidem jsem jednotlivě neodepisoval, ale učiním tak veřejně nyní.


Než k celé diskuzi došlo, tak se pan sociolog Hampl veřejně projevil a to tak, že dle něj není "KSB myšlenkový směr, ale sekta". Na dotaz kolegy, jestli by mohl dle běžně definovaných bodů určujících sektu prozradit, kde se prolínají s KSB bylo odpovědí virtuální ticho - z KSB sektu totiž nevytvoříte, i kdybyste se rozhodli rozkrájet. Metodika řízení se sektou nestane, stejně jako se nejspíš sektou nestanou ti, co se řídí pravidly silničního provozu, což je také metodika řízení.
To, že jde někdo s někým do diskuze a těsně před ní ho neopodstatněně nazve "sektářem" znamená jen to, že cílem akce bylo KSB degradovat, konfrontovat se s ní a celkově ji poškodit v očích vlastenecky založených lidí, kteří pana Hampla sledují. Nakolik se mu to podařilo, či ne, je na posouzení každého.
A teď jen v bodech to podstatné, aniž bych zbytečně psal o tom, co si může každý pustit.
K příměru pana Hampla: Pokud si necháte stavět dům (máte koncept, tedy návrh co se má postavit), ale celý proces pak nekontrolujete, tedy se vzdáte řízení, tak se nemůžete divit, že se dělníci začnou řídit sami (tzv. samořízení), dle své odbornosti a mravnosti a nebo nad daným procesem převezme kontrolu někdo jiný místo vás. V tomto případě třeba majitelé firem, kteří práce dělali a to v duchu: "Nikdo to nekontroluje? Tak na tom ušetřete hoši co to jde." Vzdáte-li se řízení, proces nekontrolujete, tak pak nemá smysl vymýšlet kde se stala chyba - vy jste ta chyba!
Pod článek pana Hampla o sektě jsem to celé shrnul takto: "Nám (tedy těm konceptuálně zdatnějším) jde o úplnou změnu systému a to, aby byl lidský a dovolil lidem možnost rozvíjet svůj nejlepší genetický potenciál. Lidem typu pana Hampla jde jen o to, aby byl svět dál stejně proti-lidský (davově-elitářský), ale v zaběhnutých kolejích, které dokáže odhadnout a na které je zvyklý, kterým byl naprogramován. Je tedy logické, že se dříve nebo později s podobnými lidmi dostaneme do rozporu. KSB zde není od toho, abychom ji před podobnými lidmi obhajovali a nebo abychom bojovali za jakési "naše" pravdy, ale abychom tuto metodiku nabídli pro ty, kteří mají potenciál ji pochopit a dostatečnou mravnost ji šířit. Proto jsou tyto "bojůvky" nesmysl a potřebují je pouze lidé jako pan Hampl, pro konceptuála je to nesmyslná a zbytečná ztráta času."
Krátce po diskuzi poskytl pan Hampl rozhovor pro Sputnik a v něm v závěru řekl: "Na besedě jsme se v zásadě shodli. Konceptualismus je cenný svou ucelenou teorií systému kontrol a metodou projektového řízení. Západní racionalismus je, a o tom jsem hluboce přesvědčen, v tuto chvíli jediným směrem, který může uchránit civilizaci od katastrofy." Zajímavé, že? Najednou se již o "sektě" nezmiňuje. Pomineme-li, že jeho informační základna automaticky z Koncepce, tedy z metodiky řízení, vytvořila ideologii, tedy jakýsi "konceptualismus" (což jen ukazuje jak moc je pan sociolog "zajat" davově-elitářským systémem), tak je určitě zajímavá ta poslední věta o "západním racionalismu".
Každý kdo se kdy setkal s KSB ví, že vznikla jako protipól tomu, čemu říkáme pracovně Biblický projekt (BP) což je doktrína biblického globálního otrokářství na základě rasového základu. Náboženské ideologie, pomocí kterých se snažily Globální elity úspěšně ovládat byly zpočátku tři - judaismus (pro jejich otroky, kádrovou základnu, tedy židy), křesťanství (jako jakýsi globalizovaný neo-judaismus pro všechny) a pak Islám (židovský Starý zákon Tanach v orientální imaginaci) jako jejich "protipól" (ve stylu - rozděl a panuj). Všechna tři náboženství ovšem mají stejný základ a proto se jim říká abrahámovská, tedy pochází od židů. Časem se od nich začalo lidstvo vzdalovat směrem k ateismu a tak přišel Marx (z rabínské rodiny) a vytvořil marxismus, tedy opět judaismus, ovšem s absencí Boha a v ekonomickém hávu. A právě pomocí židovských ideologií je celá staletí svět řízen (tzv. ideologická moc) a to tak, aby nemohl docílit úplného Lidství. Na toto globální řízení pan Hampl tzv. nevěří, dokonce říká, že není možné svět řídit jako jeden celek. A pak naprosto dokonale předvede, jak zcela automaticky jede podle tohoto algoritmu a to jako dokonale naprogramovaný biorobot, co jede na autopilota.
Celou dobu se totiž zaštiťuje "západním racionalismem" jehož tvůrcem byl židovský filozof Karl Popper, zakladatel moderního liberalismu (!!! čtete dobře) a učitel celkem známého Georga Sorose (opět čtete dobře), který se netají tím, že právě Popperova kniha "Otevřená společnost a její nepřátelé" silně ovlivnila jeho snahu vytvořit neziskovky a za jejich pomoci se podílet na politice (chápej - působit jako pátá kolona v zemích, kde by jeho koně volby zatím nevyhráli). Takže pan Hampl "nevěří" na globální řízení pomocí moci ideologické a konceptuální, ale dokonale předvádí jak funguje.
Dost lidí tvrdí, že ti, co stojí na stejné straně barikády by měli držet spolu. Hampl a jemu podobní "stojí na stejné straně barikády" vždy jen do té doby, dokud existuje nebezpečí zvenčí. Až toto pomine, tak budou chtít jen vyměnit "elity" za ty své a vše pojede dál ve stejném algoritmu. Koncepce znalý člověk by měl podporovat vždy jen to, co je momentálně prospěšným procesem pro náš národ a lidi obecně. Až padne liberalismus, začnou se rozpory mezi námi prohlubovat.
Další židovský učenec Einstein řekl skvělou definici stupidity: Ta vzniká tak, když člověk dělá stále stejné věci a očekává jiné výsledky. A teď si vezměte, že pan Hampl vidí v přímém přenosu pád Západní kultury (globálně řízený, ale s tím nesouhlasí) a jako jediný lék bere "západní racionalismus", tedy právě to, co to způsobilo a vytvořilo. Není nic horšího, než když lidé spoléhají na to, že je slepec vyvede z krize.
Studujte tlusté knihy KSB a DVTŘ, potom třeba pochopíte, že to co pan Hampl zveřejnil na své zdi o Islámu, nebylo z žádné naší knihy, ale z "Analytických poznámek", které z učiva vychází. Nezaměňujme vědní obor matematiku, za někým vypočtenou rovnici.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější