Harabin podal trestné oznámenie na Kisku ako hlavu organizovanej pozemkovej mafie. Prečo je Remišová a ďalší bojovníci proti korupcii sú teraz ticho?
pravdive+seznam

Harabin podal trestné oznámenie na Kisku ako hlavu organizovanej pozemkovej mafie. Prečo je Remišová a ďalší bojovníci proti korupcii sú teraz ticho?

Bratislava 15. februára 2020 (HSP/Foto:Facebook)
 
Volebný líder strany VLASŤ podal na generálnej prokuratúre trestné oznámenie na Andreja Kisku, ktorého podozrieva z členstva v organizovanej skupine prevádzačov pozemkov v Tatrách. Harabin už jedno také trestné oznámenie na Kisku podal pred dvomi rokmi, keď odhalil rovnaké skutočnosti ako dvojica Šuliga Reichel vo včera publikovanom videu. Generálny prokurátor vtedy jeho oznámenie zamietol z dôvodu trestnoprávnej imunity vyplývajúcej z prezidentskej funkcie, hoci začať vyšetrovanie v tejto trestnej činnosti organizovanej skupiny mal
Na snímke Štefan Harabin
Harabin, pred novinármi uviedol: „Dnes som podal trestné oznámenie na hlavu pozemkovej mafie pána Andreja Kisku, ktorý je zjavne podozrivý z členstva v organizovanej zločineckej skupine, pokiaľ ide o prevádzanie pozemkov obyčajných ľudí na boháčov v Tatrách. Ja som trestné oznámenie podal už v januári 2018, ale pán Čižnár zjavne kryl pána Kisku, lebo bol v prezidentskom úrade.
Je pravda že ho v úrade stíhať nemohol, lebo mal imunitu, ale začať trestné stíhanie a objasňovanie organizovanej skupiny v tejto trestnej činnosti mal. Keďže tak neurobil podávam opätovne trestne oznámenie.
V tejto spojitosti poukazujem už na video ktoré som natočil , aj na video, ktoré vyšlo včera v médiách vzhľadom na jeho dôležité obsahové okolnosti. Generálna prokuratúra je povinná vypočuť týchto ľudí, ako svedkov, zároveň vyzývam verejne JUDr. Radačovského, ktorý pojednával pozemkovú kauzu s Dr. Francom, aby sa vyjadril k všetkým okolnostiam, ktoré sú mu známe, pokiaľ ide o organizovanú zločineckú skupinu prevádzačov pozemkov na čele ktorej bol pán Kiska.“
Harabina v tejto spojitosti mimoriadne prekvapuje, že pán Matovič, pani Remišová a ďalší bojovníci proti korupcii sú teraz ticho. Strana Vlasť je podľa Harabina v tomto smere kontinuálna a hovorí , padni komu padni, nech pácha trestnú činnosť ktokoľvek, či je to Počiatek, Kaliňák,Lipšic, Trnka, alebo Kiska. Strana Vlasť je ale samozrejme za to, aby každý z týchto korupčníkov mal zákonný proces, či už je to Černák, Lališ alebo Lipšic s Kiskom.
 

 

 
Príspevok Harabin podal trestné oznámenie na Kisku ako hlavu organizovanej pozemkovej mafie. Prečo je Remišová a ďalší bojovníci proti korupcii sú teraz ticho? zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Práce z domu

Vyplníte pro nás dotazník a peníze jsou Vaše!

Peníze na ruku

Nevěříte? Za vyplnění dotazníku z domova Vám zaplatíme!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější