Národní domobrana se  zbavila Nely Liskové, aby Marek Obrtel a další předáci ND mohli kandidovat za SPD do podzimních voleb! Nela Lisková nebyla na konferenci ND na Praze 9 ani pozvána, proto tam přijela bez pozvání a velitelé z regionů na ni začali řvát!

Národní domobrana se  zbavila Nely Liskové, aby Marek Obrtel a další předáci ND mohli kandidovat za SPD do podzimních voleb! Nela Lisková nebyla na konferenci ND na Praze 9 ani pozvána, proto tam přijela bez pozvání a velitelé z regionů na ni začali řvát!

Národní domobrana se  zbavila Nely Liskové, aby Marek Obrtel a další předáci ND mohli kandidovat za SPD do podzimních voleb! Nela Lisková nebyla na konferenci ND na Praze 9 ani pozvána, proto tam přijela bez pozvání a velitelé z regionů na ni začali řvát! V krátkém prohlášení na FB uvedla, že nakonec odešla sama, protože odmítá dále působit v domobraně, ve které si politické strany kupují nejen řadové členy! Národní domobrana již není pronárodní, představitelé ND se zaprodali za politická koryta!
Redakce Aeronetu včera v pátek 14. února jako první v ČR v předstihu oznámila [ 1 ], že Národní domobrana se na sobotní konferenci hodlá zbavit Nely Liskové, kmenové a klíčové zakladatelky této organizace. Všichni dnes čekali, jestli se informace Aeronetu naplní a Marek Obrtel spolu se svými kolegy vymění čest a rovnou páteř za místa na podzimní kandidátce SPD, a jestli opravdu splní podmínku SPD, že vyhodí z Národní domobrany svoji spoluzakladatelku Nelu Liskovou.
Dnes v sobotu, několik desítek minut před 15. hodinou, jsme se dozvěděli výsledek konference Národní domobrany oficiálně, přímo od Nely Liskové. Ta oznámila [ 2 ] šokovaným fanouškům, že již od dnešního dne není členem Národní domobrany. Než aby byla vyloučena a vyhozena jako pes, odešla sama a se vztyčenou hlavou. Důstojně, čestně a naše redakce ji tímto otevřeně vyjadřuje úctu a poděkování, za odvahu, za přímost, za charakter a za veškerou práci, kterou prováděla na podporu propagace a popularizace obrany národy vlastním přičiněním, tedy popularizací domobrany.
Průkazka Nely Liskové jako představitelky Rady Národní domobrany.
Naše redakce před několika minutami získala přímo z jednání z konference ND na Praze 9 unikátní svědectví, jak celá věc probíhala. Nela Lisková totiž vůbec nedostala na konferenci pozvánku, přestože byla členkou Rady Národní domobrany, tedy nejvyššího orgánu ND. Pozvánku nedostala, předáci ND zřejmě nechtěli, aby u toho byla. Přesto se jí podařilo zjistit, kde se konference koná a sama tedy přijala z vlastní vůle, bez pozvánky. Co se strhlo poté, to se nedá ani popsat. Jednotliví velitelé z regionů začali na Nelu křičet, dokonce jí tykali v rozčílení jako malé holce, náš článek na Aeronetu prostě provalil dopředu něco, co mělo proběhnout v tichosti.
Nedostala pozvánku na konferenci, kde o ní chtěli jednat bez ní. Pozvala se proto sama a spustili na ní křik
Dokonce ji obvinili z toho, že včerejší informace na Aeronetu psala ona. Ne, to opravdu nepsala, pane Obrtele. A pokud jde právě o šéfa ND, Marek Obrtel byl podle informací přímo z místa rozčílený způsobem, že to nikdo nepamatuje. Nele Liskové bylo vzápětí oznámeno, že nechodí na jednání a schůzky ND, že si neplní povinnosti. Nela Lisková na to reagovala tím, že nechodí na jednání a schůzky ND proto, neboť jí nikdo neposílá pozvánky. A jak sama poznamenala, i na tuto dnešní konferenci se musela pozvat sama, protože znovu ji nikdo nepozval. Vypjatá atmosféra vyvrcholila hádkou o spolupráci s SPD, načež Nela Lisková oznámila, že s takovou domobranou již nechce mít nic společného a končí.
Facebook Nely Liskové.
Jak už jsme přinesli informace včera v článku, naše redakce měla téměř týden dopředu informace zevnitř Národní domobrany, ale do poslední chvíle jsme nevěřili, že by Národní domobrana spáchala takový zločin a sebevraždu, že by vyhodila, nebo donutila svým jednáním k odchodu svoji klíčovou představitelku a spoluzakladatelku, a že by ND vyměnila čest a integritu za politické fleky a místa na volební kandidátce SPD do podzimních voleb. Podmínkou SPD pro realizaci této nabídky pro ND bylo, že vedení Obrtelovy organizace se musí zbavit Nely Liskové. Tomio Okamura ji totiž nenávidí a nesnáší.
Národní domobrana  už není pronárodní
Celé to vzniklo kvůli Donbasu, kde Nela Lisková prosazuje podporu Doněcké a Luhanské republice, navzdory českým úřadům a jejich postojům, s čímž Tomio Okamura nesouhlasí a SPD to považuje za projev extrémismu. Postava Nely Liskové je pro SPD natolik nepřijatelná, že si to SPD dala jako podmínku Marku Obrtelovi, že pokud chce on a jeho kolegové a velitelé z regionů kandidovat na kandidátce SPD na podzim do krajských voleb a senátních voleb, tak jedině pod podmínkou, že… a teď budu citovat náš zdroj: “Lisková vypadne z vaší organizace”. To bylo řečeno předákům ND ze strany SPD. Nela Lisková na svém FB uvedla toto:
Vážení přátelé,
dnešním dnem jsem ukončila svou činnost v Národní Domobraně. V organizaci, kde si politické strany kupují nejen řadové členy na kandidátky dále působit odmítám. Národní Domobrana už není pronárodní, zaprodali se za politická koryta a aktuálně se za tuto organizaci stydím, proto je moje další setrvání po boku těchto lidí nemožné. Peníze nejsou všechno, pro někoho ovšem ano…
Ve své pronárodní činnosti budu pokračovat a o dalších krocích vás informovat.
Mnoho čtenářů Aeronetu včera vyděsila prvního hodina mého pořadu na SVCS, kde jsem hovořil o skepsi a deziluzi z procesů ve společnosti. Dnešní den mi moji depresi prohloubil o další minimálně 200% a opravdu se ukazuje, že budoucnost nepřináší dobré zprávy, ale jenom špatné, horší a ještě horší. Dnešní odchod a vypadnutí Nely Liskové z Národní domobrany není zásluhou vnitra, nebo Jana Hamáčka, nebo policie, nebo nějakých jiných nepřátel domobran, ale je to práce SPD.
Teze, anti-teze a syntéza v procesech řízení globalizace
To je ta největší tragédie, a proto se nedivte, co zaznělo včera na SVCS ode mne v první hodině. Teze, antiteze a syntéza. Všechno, co teď SPD dělá, je brutální proces likvidace a destrukce vlastenců, vlasteneckých sil, jejich korumpování, uplácení politickými kšefty, kolaborace s kádry ČSSD, TOP 09 a ODS , spolupráce s Janem Hamáčkem na přípravě zákonů na potlačení domobran v ČR. Hlavním volebním manažerem ČSSD je bývalý vrcholný člen ČSSD z Prostějova, který teprve před pár měsíci vstoupil do SPD.
Nela Lisková
Přesně tento proces likvidace vlasteneckých sil se provádí ve všech zemích Evropy. Jak už jsem včera na SVCS vysvětloval, řízená opozice má za úkol na sebe nabalit většinu členů alternativních sil, umírněných radikálů a spoutat je do politického subjektu, který se bude tvářit na jedné straně alternativně, ale na straně druhé bude důsledně dbát na to, aby ani na okamžik takový subjekt neprosazoval skutečné úsilí o vystoupení z EU, ani o vystoupení z NATO, ale aby naopak podporoval Izrael. Vlastenci a alternativci, kteří se dostanou do takové pseudo-vlastenecké strany se potom nestačí divit, že tuhle strana hlasuje pro usnesení v parlamentu na ochranu Izraele, který provádí třeba anexe Golan.
SPD se odkopává v roce 2020 jako totálně řízená opozice, jejímž úkolem je destrukce a odsunování všech vlasteneckých kádrů nejen z SPD, ale i ze subjektů, které chtějí s SPD spolupracovat
Támhle europoslanci za stranu v Bruselu hlasují pro usnesení o paměti evropských národů proti SSSR, že je spoluviníkem II. sv. války, tady místopředseda strany po volbách říká, že strana nechce vystoupit z NATO, a kdyby ano, tak by to nedoporučoval. A támhle strana namísto vystupování z EU najednou prosazuje reformu EU zevnitř. A tuhle najednou strana vyhazuje 5 dní před volbami v roce 2017 vlastence ze svých řad, támhle najednou se poslanci strany připojují k zákonu Jana Hamáčka na zákaz domobran a tuhle najednou si strana dává podmínku, že členové domobrany mohou kandidovat na kandidátce strany, ale musí vyhodit ze svých řad svojí zakladatelku.
Marek Obrtel
Takhle děsivě výkonná řízená opozice postupně zlikviduje v ČR celou alternativu. Taková strana se stává nepřítelem alternativy způsobem, že pro nás teď SPD je větší hrozbou, než všechny tradiční mainstreamové strany dohromady. Ani celý politický mainstream v čele s ČSSD a Janem Hamáčkem nenapáchá na vlasteneckém hnutí v ČR tolik škod, co tahle řízená opozice Okamurovy SPD. Přitom většina členů SPD jsou slušní lidé, kteří to myslí dobře, kteří chtějí věřit ve změnu, ale ten šok, ten náraz po dopadu na dlažbu reality bude pro ty voliče tak děsivě a brutálně tvrdý, že mnoho voličů to nepřežije, obrazně řečeno. Prostě skončí s veškerými nadějemi a přestanou volit a chodit k volbám. A přesně o to jde globalistům. Tisíckrát nic umořilo i vola, říká jedno lidové přísloví. A když volič vidí, že tisíckrát volí, a pokaždé to dopadne stejně, to znamená, že pokaždé se politici zkorumpují a zkazí, tak prostě přestane k volbám chodit.
Nela Lisková je dosud největší figurou, která byla odstraněna na alternativní scéně silami řízené opozice
Na jedné straně je teze. To jsou systémové strany liberalismu. Na druhé straně je anti-teze, opoziční, národovecká a vlastenecká hnutí. Syntéza je proces zkorumpování jedné nebo obou stran tak, aby splynuly dohromady v souladu a nedošlo mezi nimi k bouřlivé reakci a konfliktu. V případě procesů, které teď vidíme, je syntéza dosažena tím, že anti-teze je infiltrována řízenou opozicí, kterou do anti-teze infiltrují liberálové z teze. To je ten proces v SPD, když se na čelo manažera volební kampaně dostává vysoký kádr ČSSD z Prostějova. Všechny tyto procesy vedou k jedinému cíli, k eliminaci lidového odporu proti plánům na evropskou globalizaci spojenou s masivní migrací a následnou islamizací.
Nela Lisková ukazuje zmocnění ministerstva zahraničí Doněcké lidové republiky. (28. června 2017)
V roce 2015 nabízela Nela Lisková pomoc Tomiu Okamurovi s politickým programem, že by se mohl zabývat tématem ukrajinské agrese na východě země na Donbasu. Tomio Okamura to odmítl, že toho se účastnit nebude. Marek Obrtel potom později Nele Liskové dokonce řekl, že mu způsobila problémy svojí aktivistickou činností na Donbasu a ve spojení se zastupitelstvím Doněcké lidové republiky v ČR. Nela Lisková je zkrátka pro SPD nepohodlná, protože se nebála v roce 2015 postavit na stranu trpících a umírajících civilistů na Donbasu, když je každou noc Porošenkova armáda zasypávala dělostřeleckou a raketovou palbou mířenou na bytovky a paneláky. Tato odvážná mladá žena dnes odešla čelem z organizace, kterou spoluzakládala, protože cesta, kterou ND se rozhodla nastoupit, není cestou vlastenectví. Naše redakce přeje Nele Liskové pevné nervy a hodně úspěchů v další práci a projektech na vlastenecké frontě. Jsme s Vámi!
-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější